Autor Tema: SW ep. 7  (Pročitano 2321 puta)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SW ep. 7
« Odgovor #15 poslato: Decembar 21, 2015, 03:35:24:pre podne »
https://www.youtube.com/watch?v=3_FieJToFKc

Tako to ide kad donesete set da vam ga potpisu. :smilie:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil
Odg: SW ep. 7
« Odgovor #16 poslato: Decembar 21, 2015, 09:45:46:pre podne »
A joj  :laugh:

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: SW ep. 7
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2016, 03:11:51:posle podne »
Evo i ja, napokon da odgledam, da obelezim prvih mesec dana prikazivanja.

Necu mnogo spojlerovati, ima jos ljudi koji ce tek gledati. Gledao sam 2D verziju, kad vec film predstavlja omaž originalnoj trilogiji, a i meni prijatnije za oči .

- Radnja filma - fakat skoro pa remake Ep IV, u stvari 80% remake, jedino što sada imamo zaplet u novoj generaciji Skajvoker-Solo familije

- Mladi John Boyega je po meni najbolje odradio glumački deo, nije loš ni Kilo Ren. Daisy Ridley nije nešto upečatljiva, ali mislim da obećava . Pricenza Leja, hm , bicu grub ali ni senka one nekadasnje. Promukli glas od cigareta i ko zna čega još, sa kamenom mimikom lica deluje baš bzv. Prijatno iznenadjenje je Luk Skajvoker, jeste da nije ništa progovorio u svojih 1 min pojavljivanja, ali mislim da će biti nade da solidno zamenini ucitelja Yodu. Ovaj novi android BB svakako odličan, dostojna zamena za R2D2


- Muzika - u prvih pola sata, ako izuzmemo špicu koja ne može da omane, imao sam utisak da gledam neku sapunicu. Ni kasnije muzika nije nešto što drži pažnju. John Williams je morao da odradi mnogo bolje zadatak.

- Za nas matore koji još pamte filmove radjene uz pomoć maketa i mini modela, dobar deo Sw 7 je praznik za oči. Po meni jedna od najvećih zamerki vezano za scenografiju - baza pobunjenika. Nekako smešno izgleda prava vojna baza sa ukupanim hangarima negde u Engleskoj, onako skučena, malo obojena , kao mesto odakle poleću X wing fajteri.

- Supreme Leader Snoke, neodoljivo podseca na Goluma. Posle sam pročitao da iza oba digitalna lika stoji isti glumac.
   Možda loša intuicija, ali mogu da se kladim da je Supreme Leader preživeli i spašeni Emperor  :wink: 

- Epizodu SW VIII rezira Rian Johnson. Gledao sam jedan njegov film (inače i nema neku impozantnu režisersku biografiju, meni najpoznatiji po Braći Blum snimanom uglavnom u Srbiji i CG), nadam se da će SW VIII biti njegova odskočna daska

U svakom slučaju, nije loše, ima nade za novu trilogiju




IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Odg: SW ep. 7
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2016, 12:20:45:pre podne »
film je sjajna kopija ep 4.  :wacky:
Sinoć sam konačno i ja odgledao film i ovo je njegov najbolji opis koji staje u jednu rečenicu. Nije loš, iako mi neki detalji ne štimuju (recimo, mislim da je u izvesnoj borbi svetlosnim sabljama onaj koji jeste džedaj trebalo da ubije onog koji to nije za 0,3 sekunde - treba nam spoiler tag), ali zaista je više rimejk nego originalan film.
« Poslednja izmena: Januar 18, 2016, 12:24:40:pre podne IvanV »