Autor Tema: 31-8-13  (Pročitano 6488 puta)

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
31-8-13
« poslato: Avgust 03, 2013, 12:43:06:posle podne »

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2013, 01:56:45:posle podne »
Divan datum, pitam se sta se tad desava :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2013, 09:40:36:posle podne »
Intrigantno...

stanislaw

  • Gost
Re: 31-8-13
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2013, 05:56:07:posle podne »
Početak ilegalne proizvodnje 2x4 brickova kalupom od pre 30 godina (PartNo. 3001old, \"Without cross supports\") koji je nekim čudom izbegao uništenje?
Ko god da je slikao, nadam se da je uštekao i gornji deo kalupa...
Ako negde nadjete kalup za ulice sa trotoarom širine devet polja, dobro plaćam...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2013, 07:39:25:posle podne »
Citat: \"stanislaw\" post=25854
Početak ilegalne proizvodnje 2x4 brickova kalupom od pre 30 godina (PartNo. 3001old, \"Without cross supports\") koji je nekim čudom izbegao uništenje?
Ko god da je slikao, nadam se da je uštekao i gornji deo kalupa...
Ako negde nadjete kalup za ulice sa trotoarom širine devet polja, dobro plaćam...


ne, ali jedan bambi za trud!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #5 poslato: Avgust 07, 2013, 10:22:06:posle podne »
Možda ovo pomogne. Prvi post izmenjen. :wink2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #6 poslato: Avgust 07, 2013, 10:31:06:posle podne »
Hmmm, misteriozni obrisi su se pojavili ali ja i dalje ne prepoznajem ništa :grin2:
Ali definitivno prepoznajem logo najbolje web prodavnice Lego kocaka ikada www.kocka.rs koja je uvek tu da svojim prisustvom uveliča svako naše takmičenje mladih graditelja :wink2:

Dok iščekujemo da saznamo šta će se to tačno desiti 31.8.13 posetite web prodavnicu www.kocka.rs i pregledajte bogat asortiman. Sigurni smo da ćete naći ono što vam srce ište :love:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

lesa0208

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 456
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #7 poslato: Avgust 07, 2013, 10:37:51:posle podne »
Hahahah pa ja totalno znam sta ce biti 31.8.13 sada mi prodje kroz glavu :-)

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: 31-8-13
« Odgovor #8 poslato: Avgust 07, 2013, 11:02:57:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=26049
Hmmm, misteriozni obrisi su se pojavili ali ja i dalje ne prepoznajem ništa :grin2:
Ali definitivno prepoznajem logo najbolje web prodavnice Lego kocaka ikada www.kocka.rs koja je uvek tu da svojim prisustvom uveliča svako naše takmičenje mladih graditelja :wink2:

Dok iščekujemo da saznamo šta će se to tačno desiti 31.8.13 posetite web prodavnicu www.kocka.rs i pregledajte bogat asortiman. Sigurni smo da ćete naći ono što vam srce ište :love:


Ah, koliko reklame u jednom postu, ali valjda su to i zasluzili cim ih toliko hvalite. :wink2:

Mozda je 31.8. godisnjica kluba ili foruma (nesto mi je ovo drugo najverovatnije)?

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2013, 12:25:14:pre podne »
Hehe, mene će Kocka obradovati koliko sutra! :party:

Međutim, ako pričamo o onome što srce ište :love:, toga neće biti 31.8., nego tek dan kasnije.

EDIT: Kocka je prijatelj kluba i daje popust članovima (ne znam tačno koliki, ali nije za bacanje). :smile2:

stanislaw

  • Gost
Odg: Re: 31-8-13
« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2013, 04:01:36:pre podne »
Citat: \"Dzoni\" post=26051
Citat: \"dr.zli\" post=26049
Mozda je 31.8. godisnjica kluba ili foruma (nesto mi je ovo drugo najverovatnije)?


Godišnjica kluba definitivno nije, prošla je, godišnjica foruma ne znam, ali ne verujem. Pre će biti da je štos u \"okruglom\" datumu.
Što se tiče kocke.rs, oni su se već i do sada dokazali kao sponzori dečjih takmičenja Skockanih, koja su održavana u okviru izložbi. I nije poenta u izvesnom popustu za Skockane na neakcijske artikle, već da su oni stvarno najpovoljnija registrovana Lego radnja za nabavku novih setova iz celog asortimana u okviru naših granica i na tome stvarno kapa dole. Iskreno, generalno danas je teško jednom klubu naći vernog sponzora, dešava se da te kuliraju čak i oni kojima činiš uslugu.
Da ne kažem, izrade te.
Da se razumemo, govorim u svoje ime, nemam nikakav interes u Kocki niti sam ikada koristio neki popust kod njih, ali kada je reč o spremnosti domaćih firmi da se uloži u rad Lego entuzijasta oni su definitivno No.1.

Skroz mi se dopada ova igra pogađanja Skockanih, ne kažu šta će biti, ali se nazire ko bi mogao da bude glavni pokrovitelj a ko neće... Sammael je na drugoj temi podsetio na još nešto što smo izgubili iz vida, da Skockani treba da se pojave sa svojim radom i na Lego fan vikendu u Danskoj.
Uglavnom, uzbuđenje raste i vratite tu lepu fotku istorijskog Lego kalupa da parimo oči, nije valjda i to proprietary slika koja ne sme da se distribuira :doubtful:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #11 poslato: Avgust 08, 2013, 05:12:47:pre podne »
Uzbudjenje i zabava rastu a to je ono što je najvažnije. U svakom slučaju biće nešto nesvakidašnje :love:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: 31-8-13
« Odgovor #12 poslato: Avgust 08, 2013, 07:59:22:pre podne »
And Now for Something Completely Different

http://www.youtube.com/watch?v=TRU6tQdyYqQ

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2013, 10:27:03:pre podne »
Prvo post izmenjen. :wacky:

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 31-8-13
« Odgovor #14 poslato: Avgust 12, 2013, 10:45:56:pre podne »
Lepo. Mada nisam siguran da imaju stvari u mojoj veličini... :laugh: