Autor Tema: Narucivanje na bricklinku TAKE 2  (Pročitano 56841 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #300 poslato: Avgust 16, 2012, 12:17:08:pre podne »
ja bih slem i oklop od Teodena :) A da ne moram da kupujem sve ostalo
 i kosu od Legolasa (mislim da ej ista i na Haldiru, ako nije, ona i njegovu:) I sive usi onih goblina :)

dobio sam jednog uruk haia, i sada kada ga drzim u rukama, hteo bih vojsku od jedno stotinu :)

...sobzirom da su 3e komad, to ce biti kad dobijemna lotou :)

hteo bih i mnogo veci radni sto, da mogu da se igram kao covek (ne da gradim, to mogu i ovde na starom:)))

...kako bi bio sjajan potez kada bi Lego izbacili jedan set od samo 5 minifigurina, gde je svaka razlicita, i predstavljaju orke - svaka da ima novi mold za kosu sa usima i nove kacige, oklopi da budu dva nova i mesavina starih i tobolaca sa strelama - bez problema bih kupio takav set, ma koliko da kosta :)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #301 poslato: Avgust 21, 2012, 09:35:16:posle podne »
znam da vezujem postove, ali kad naleti nesto sto je povoljno, mora se odmah odreagovati, ili neko drugi kupi;

secate se onih neverovatnih cena od preko 20 e na pocetku njene karijere? sad je 5 e, i to kod Sta Laedle proveren prodavac, i kod njega sam obicno kupovao minifigurine, u ono sretno vreme kad je bilo para ko pleve :))

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #302 poslato: Avgust 22, 2012, 09:11:59:posle podne »

pao je na neverovatnih 13.5e - meni je zanimljiv zbog unikatnog oklopa
nasao sam ponudu ovde

edit: btw, sta behu ovi nacini placanja? ne prepoznajem skracenice:
\"Yes we can ship to serbia, but we cant accept payment with paypal.
Only IBAN, EC or Cash (no COD) accepted.\"

lion knight

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #303 poslato: Avgust 22, 2012, 09:40:16:posle podne »
IBAN = medjunarodni transfer novca sa deviznog racuna na devizni racun
Cash (no COD) = COD je \"cash on delivery\", znaci ne nudi placanje pouzecem, vec cash prima samo unapred (pretpostavljam putem slanja novca u koverti, dobro sakrivenog, na tvoj rizik naravno) :smile2:
EC ne znam sta znaci

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #304 poslato: Avgust 22, 2012, 09:44:19:posle podne »
fala :)

+ videh da prodaju 4184 Black Pearl za 60 i nesto eura na amazonu

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #305 poslato: Avgust 29, 2012, 08:39:18:posle podne »
to je bas povoljno, daj tacan link :)
p.s. uskoro stize serija 8 na BL, imacu ih za 10-tak dana :) po ceni od 2.5 eur/kom
nazalost necu imati celu seriju, posto cu uzeti svega 4-5 figura za sebe
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #306 poslato: Avgust 29, 2012, 10:25:07:posle podne »
uh, pa sad nemam pojma, izbrisao sam history :(

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #307 poslato: Septembar 01, 2012, 02:22:06:pre podne »
za sve koji hoce da naprave velike vojske:

meni se uvek svidjalo kada su vojnici uniformisani, tj imaju iste torzoe, a razlicita lice (nekako bi tako bilo i u stvarnosti, zar ne?:))

Po meni, stotinu vojnika je odlicna vojska. Editovacu ovaj post dodajuci najbolje prilike i ponude, a ono sto nam treba su: glava, torzo, noge, kaciga, oklop, oruzje i eventualno stit. Po meni, nije strasno ni ako se oruzje razlikuje od vojnika do vojnika, neki ce opsluzivati katapult, neki ce klopati, ali o tome vise kasnije; za pocetak, noge, torzo i glave. Ako neko nesto nadje, neka ubaci ovde, pa cemo sumirati

Za pocetak, noge:

U radnji Brictivity mogu se naci glave, torzoi i noge u bulku (bulk=velika kolicina po manjoj ceni)
meni su zapale za oko ove noge: po 0.12 e po komadu, min kolicina 100 komada; tj, ako uzmes to komada, to bude 12e. Cene shipinga normalne, nema min buy. Sem belih nogu, u bulkovima ima i druge, po manje vise istim cenama.

Po mojoj proceni, ako uspemo da nabavimo 100 novih vojnika za ispod 40 e, na konju smo. Moj savet je da sekupuju samo nove noge i torzoi, jer koriscene mogu da budu razglavljene. Takodje, ne bih kupovao noge i/ili torzoe za koje prepoznajete da su iz kolektibl minifigurina, zato sto je kvalitet uzasan, i razglavice se odmah. Ti torzoi mogu da se prepoznaju po tome sto nemaju crni film na vratu. Isto vazi i za glave.

aca

  • Gost
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2 - ponuda
« Odgovor #308 poslato: Septembar 20, 2012, 09:17:23:pre podne »
Да ли је неко зантересован за набавку одавде:

____________________1ABRICK?_________________

Има пуно старих комплета (без кутија) у добром стању.
Наруџба је до 400g, односно 20€.

Поруџбина се закључује 30.9. у поноћ.

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #309 poslato: Septembar 28, 2012, 10:56:20:posle podne »
ULTRA JEFTINE miifigurine:
brick gifts radnja

za 8.6 e :)
za 6.4 e (ura:)
za neverovatnih 11.5 e :)
za 6.5 e
za 9.5 e
za 16.5 e :) imao ij je sto kada mi je stiglo obavestenje, kada sam pisao ovo 12 ;)
ko pre devocji, njemu devojka, ovde vazi bukvalno :)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #310 poslato: Septembar 29, 2012, 10:18:28:pre podne »
Pogledao sam malo cene novih LOTR setova bez figura/konja i kutija, to je prava bagatela.. (sa kutijom je koji dolar/evro skuplje) zato sto se neki trude da stancuju vojsku Orkova i Uruka, pa im setovi predstavljaju visak.. Ukoliko ima zainteresovanih za setove bez kutija i figura, nek me kontaktiraju na PP.

Mislim da cu se ovde ponoviti, iskreno ne trebaju mi setovi sa 2 gimlija, 2 legolasa i 3 aragorna/frodoa.. bolje je uzeti 3 seta bez figura a ostalo kupiti po potrebi na BL
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #311 poslato: Oktobar 09, 2012, 02:58:20:posle podne »
ima smisla, nazalost meni setovi ne znace mnogo (mada, ovo i nije bas istina, kad kupujes kockice na komad imas jednu kocku u velikoj kolicini, ali cesto ti zatreba samo par neke druge - i obicno se nadje u nekom od setova koje si kupio, ovako, kada je poslednji veliki set koji sam kupio bio 2006=te, pocinjem da osecam nestasicu nekih obicnih kockica kje sam ranije uzimao zdravo za gotovo); ali i sa time, boje (nijanse sive) nisu nesto cega uopste imam, ne znam kako bi se uklopilo...

ali da, ako bih imao mogucnosti i para, to su prvi setovi koje bih uzeo, i to bas tako - treba mi semo jedan Gimli, eventualno mogu da dokupim bradu ili kacigu, mada, ni oni se ne bi bacili, mogu da se iskombinuju sa drugim minifigurinama

poenta, sta god da kupis od lega, ne mzoes da omasis;)

e sad, ova radnja na bricklinku: Cipirinius koja je iz Srbije, jer to od nekog korisnika foruma?

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #312 poslato: Oktobar 09, 2012, 03:47:41:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=15338


e sad, ova radnja na bricklinku: Cipirinius koja je iz Srbije, jer to od nekog korisnika foruma?


Deluje dosta zanimljivo, ima lepih delova. Je li neko vec narucivao iz ove radnje?

p.s. Angeli, \"jer\" i \"je li (je l\')\" nemaju isto znacenje :wink2:

micko

  • Gost
Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #313 poslato: Oktobar 09, 2012, 04:35:27:posle podne »
Ja sam narucivao od CIPRINIUSA neke delove i kocke i doobru sam saradnju ostvario sa njm.Covek se zove Posarac Darko i iz Pozarevca je.Sve je starijeg datuma i kocke i delovi odlicno ocuvani.Ja mislim da covek nije clan foruma tj. nisam ga ni pitao za to.Vidim da i na Limundu&Kupindu prodaje gomile raznih Legodelova kocaka i minifigure.

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #314 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:20:48:posle podne »
Mislim da je Valjevo, a ne Pozarevac.