Autor Tema: Stare navike umiru tesko  (Pročitano 1048 puta)

Darth Milojko

  • Gost
Stare navike umiru tesko
« poslato: Septembar 06, 2012, 08:41:20:posle podne »
Pozdrav svima! Obzirom da neko Imperiji mora i krave da pomuze i sir da napravi (ne mozemo svi biti ratnici i junaci jelte), evo da vam se pretstavim, ja sam Darth Milojko, prvi Sith Gospodar sa 120 jutara zemlje (sa mnogo grla stoke) na Koribanu!

No, da se malo uozbiljim, zelim sve da vas pozdravim, i prvo da vam se puno zahvalim, kao kolektivu, jer sam preko vas otkrio Kocku. Iz nekog razloga, ona mi ne izlazi na search engine-u ma sta da ukucam (\"lego, srbija\" i to), i da ne bi vas, mene bi beskrupulozno drali u Dexy-ju. Sad mogu malo i da se posvetim mom starom hobiju, obzirom da iz njihove ponude mogu sve sebi da priustim osim onih najskupljih kompleta.

Kocke skupljam od malena (sadasnje godine bolje da ne otkrivam, sramota!), i imam dosta starih kompleta, neke od kojih nameravam da prodam, ali videcemo jos!
Sada me skljucivo zanimaju Star Wars kocke, jos uvek nemam nista (kao sto pomenuh, nisam znao do sad za kocku, a cene su svugde paprene), ali sam narucio 9500 Sith Fury-class Interceptor. Komplet jeste preskup, vredi kao dva, ali me je toliko impresionirao da nisam mogao da odolim, a i Darth Malgus je po meni najbolja Sith minifigura koju sam do sad video (pored Vadera, naravno).

Toliko od mene ovom prilikom, pa se vidimo na forumu.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Stare navike umiru tesko
« Odgovor #1 poslato: Septembar 06, 2012, 08:45:42:posle podne »
dobro nam došao!

nema potrebe da se stidiš godina, ovde nas ima raznih...otprilike od 9 do 59...možda ima i starijih, al se iz nekog razloga nisu predstavili... :wink2:

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Stare navike umiru tesko
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2012, 11:32:08:posle podne »
dobro ti nama došao!
za sramotu od godina nem a razloga, ni subjektivno a bogami ni objektivno. većina nas je starija od minifiga, pa ti vidi.
u svakom slučaju, na pravom si mestu.

uvek volimo da vidimo kad se neko predstavi svojim kreacijama ili brickset kolekcijom.

ukoliko imaš neka pitanja (vezano za kocke, forum ili sl) slobodno pitaj.