Autor Tema: Vasini MOC-ovi  (Pročitano 77915 puta)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #105 poslato: Maj 24, 2011, 10:21:59:pre podne »
Evo ga moj Kubelwagen!Ugledao sam se na brickmania verziju             ( http://www.brickmania.com/brands/product-detail.php?intCategoryID=10&intResourceID=69 ).Zadnja vrata se ne otvaraju.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #106 poslato: Maj 30, 2011, 05:44:42:posle podne »
Znam da vam je svima vec malo dosadilo :bored: to sto stalno poboljsavam stvari u crvenoj boji :devil2: ,ali ovo je nesto sasvim drugo!!!WIP ww2 rusevina!Ima maksimaan broj detalja!Jedini problem je sto nemam dovoljno kockica da napravim prizemlje... :sad:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #107 poslato: Maj 30, 2011, 07:54:24:posle podne »
Hm...sjajno...ti si definitivno osoba kojoj treba pokloniti nekoliko lukova i gomilu blokova...i ne brinuti da li ce biti dobro upotrebljeni... :smile2:

Svidja mi se sto imas ideju pre izrade, i sto crtas sta ce biti napravljeno...to je veoma korisno, videces...ja tu osobinu nemam...nazalost...
...и нестадох у измаглици...

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #108 poslato: Maj 31, 2011, 01:18:23:posle podne »
Stvarno je moc sve lepši i detaljniji!
Što se tiče nedovoljnog broja kocaka, samo opušteno!
Ta boljka muči ogromnu većinu prisutnih, bez obzira na skockani staž...
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #109 poslato: Maj 31, 2011, 02:47:00:posle podne »
Nacrtao sam cisto da bi ste videli kako ce izgledati na kraju(ja sve radim iz glave).Hvala na pozitivnim komentarima! :smile2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #110 poslato: Jun 01, 2011, 12:18:47:posle podne »
Da bise malo odmorio od ww2 teme ,napravio sam ovaj mali kingdoms mocic.To je kovacnica koja radi po principu vodenice.Rucica na tocku moze da se lako skine.Kada vrtite tocak cekic ide u krug i udara u mac.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #111 poslato: Jun 03, 2011, 05:11:06:posle podne »
Evo ga progress ww2 moc-a.Pomognite mi sa crvenim delovimaaaa!!!!!(vise u clanku ima li neko neke delove?)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #112 poslato: Jun 03, 2011, 05:18:44:posle podne »
Kazite mi sta nedostaje zato sto ovo treba da bude neka vrsta bombardovanog modulara?

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #113 poslato: Jun 06, 2011, 07:34:29:pre podne »
Mnoooogo sam poboljsao ww2 kolekciju . :cool2: Napravio sam willis jeep (camo boje) kome samo fali sofersajbna!Zgrada je skoro pa zavrsena.Samo mi fale jos 4 kockice i gotova je! :party:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #114 poslato: Jun 14, 2011, 11:37:27:pre podne »
Evo moje trenutne ,,armije\'\' Americkih marinaca.Crni su SS nemacki vojnici.

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #115 poslato: Jun 14, 2011, 06:21:44:posle podne »
predlažem da Vasi za sledeći rođendan članovi foruma skupe pare i kupe fotoaparat, ili da ga barem pošaljemo na kurs fotografije. :tongue2:
šteta da toliki trud i talenat ne budu odgovarajuće prezentovani.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #116 poslato: Jun 14, 2011, 06:25:49:posle podne »
Ovo sam na brzaka ,nocu i na tepihu slikao .Pogledajte one fotografije kada sam slikao sa onim belim papirom u pozadini.Te fotografije su mnogo bolje .

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #117 poslato: Jun 15, 2011, 11:25:54:pre podne »
Samo za Angelija Drow moc. :devil2: Kada ovu sipku na vrhu pritisnete(slika 108) , vatra se katapultira ispred osmatracnice (kao neka zamka).Morao sam celu masterpiece ww2 zgradu da rastavim da bih ovo mogao da napravim. :sad: :cry:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #118 poslato: Jun 15, 2011, 05:37:01:posle podne »
Evo mog prvog rada za brickenburg takmicenje koji je bio odbijen zato sto kako oni kazu ne uklapa se u datu temu.WW2 moc u kome su americki marinci zarobili naciste.Ovo zuto je stok sena.Ovo su originalne slike koje sam im poslao.Radnja se odvija na nekom selu.

Angeli

  • Gost
Odg: Vasini MOC-ovi
« Odgovor #119 poslato: Jun 15, 2011, 07:00:59:posle podne »
ej super je zamak :) a lego je da se rastavlja i sastavlja, u suprotnom skuplja prasinu, a Lego kockice us bas tuzne kad se tako naprashe ;)
a za ovo takmicenje, ne nerviraj se, klizna je definicija pejzaza, ceo moj moc je unutar zgrade, a opet su ga prihvatili ;) mislim da je mozda malo uticao i kukasti krst na zastavi, ne znaju te kao mi, pa ne znaju da je to samo kreativnost :) nema veze, ima jos vremena, srusi drow zamak i napravi neki pejzaz, mozes npr vulkan, kad imas crvenih kockica, ili npr pejzaz je i pod morem :) i na mesecu, tj nekoj stranoj planeti, mozes da smislis sta god ti padne na pamet :)