Autor Tema: Razni setovi na prodaju  (Pročitano 25053 puta)

Hexx

  • Gost
Re: Milosh23 Store
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2012, 02:49:45:pre podne »
Pa ono, nemoj osuđivati čoveka, možda se prešao što se tiče lego izdataka za ovaj mesec, ili je nezadovoljan što su figurice kineske.

Angeli

  • Gost
Re: Milosh23 Store
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2012, 12:07:41:posle podne »
pa zato i kazem, nije moje da se mesam, a i sigurno je neki takav razlog.
A opet, sa druge strane, da je takva situacija, pretpostavljam da bi ih prodao po istoj ceni po kojoj ih je dobio, a ne pravio profit...
Pazi, ja ne kazem da to nije u redu, kazem da to meni nije u redu :)
A opet, mozda je to neki potpuno peti set, zato i pitam :) Mozda je dobio dva ista seta sa dve razlicite strane, ili je bas tako, kao sto kazes, nezadovoljan, ili mu hitno hitno trebaju pare (ovo uvek vazi za sve nas, zar ne?:)
Ali ako nije nista od ovog gore, cak iako jeste, mozda je postojao sretniji nacin da se to resi. Mogu misliti kako se bg-finest osecao kad ej video ovo, ako je to set koji je dosao preko njega&sestre...

hrcak

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 197
    • Pogledaj profil
Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #17 poslato: Februar 07, 2012, 12:31:30:posle podne »
ne znam  bg-finest osecao ,ali znam kako sam se ja osecao kad su mi javili iz Lego shopa(nemackog) da mi je narudzbina stornirana :angry:  . Radilo se o 22 kompleta tih mumija,ocekivani datum isporuke je bio 27. januar,ali nista od toga :angry:

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #18 poslato: Februar 07, 2012, 02:52:20:posle podne »
prvo radi se o istom setu ... Zokiju sam odmah rekao da cu ga verovatno prodavati jer sam u medjuvremenu odustao od toga sto sam planirao sa mumijama... sto iz finansijskih sto iz vremenskih razloga...profit od prodaje mi je 150 din. (koliko me je kostao prevoz do mirijeva) ako nekog toliko interesuje posto se dosta vas ocigledno vise bavi tudjim nego svojim stvarima...molim vas da se suzdrzavate komentarisanja razloga prodaje posto ne treba ni da vas interesuju...nikog ne teram da ih kupi niti sam ih ponudio po 10 puta vecoj ceni...ako Zoki nije nista nije komentarisao ne vidim zasto bi trebalo vi da komentarisete...

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #19 poslato: Februar 07, 2012, 02:53:22:posle podne »
a mumije sam regularno platio kao sto i vi placate svoje porudzbine...Zoki mi ih nije poklonio pa da ispadnem kvaran sto ih odmah prodajem...

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #20 poslato: Februar 07, 2012, 09:23:38:posle podne »
Mumije rezervisane...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #21 poslato: Februar 07, 2012, 09:56:01:posle podne »
Razumem da nemas para, i da ti ne treba set, u tom slucaju trebao si ga ponuditi nekom za iste pare sto si ga uzeo, jer si iscimao mene/moju sestru. Postujem sto si mi odmah rekao, kad si preuzeo, al opet, mogao si da se ugledas na Sammaela koji je prepustio jedan paket Hexx-u za iste pare, sto je bilo drugarski.

Vidis zasto mi je davno puko film pa vise ne radim zajednicka narucivanja. Od sada nek se svako sam snalazi i nek cima svoju familiju pa da vidi kako je.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #22 poslato: Februar 07, 2012, 10:01:54:posle podne »
da me je neko zamolio prepustio bih mu naravno...uopste mi nije bila namera da ga porucim da bih ga prodao...mumije pretpostavljam nisi narucivao samo za mene samim tim nisi ni cimao nikoga samo zbog mene...a smatram da sam do sada bio maximalno korektan kada sam porucivao nesto preko tebe... i ti i Angeli ste mogli lepo to da mi napisete preko pp a ne da pisete po temi za prodaju posto se ja u vase prodaje ne mesam...

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #23 poslato: Februar 07, 2012, 10:03:47:posle podne »
Aktuelno:

6314 City People

6402 Sidewalk Café (fali nalepnica)

6515 Stunt Copter

6516 Moon Walker

6104 Aquazone - Aquacessories (ovde fali kaktus ali dajem umesto toga iz 6115 Shark Scout-a)

6814 Ice Tunnelator

6835 Saucer Scout

6856 Planetary Decoder


Minifigure Serija 6

Duh iz lampe 340 din.

Revolveras 320 din.

Minifigure Serija 3

Reper 270 din.

Havajka 270 din.

Angeli

  • Gost
Re: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #24 poslato: Februar 08, 2012, 01:07:31:pre podne »
Vidi ovo:
Citat: \"milosh23\" post=9236
ako Zoki nije nista nije komentarisao ne vidim zasto bi trebalo vi da komentarisete...

ispade da je coveku bio gorak ukus u ustima, ali je cutao dok se nisi raspisao

Citat: \"milosh23\" post=9236
i ti i Angeli ste mogli lepo to da mi napisete preko pp a ne da pisete po temi za prodaju posto se ja u vase prodaje ne mesam...

slazem se, ovde mi je upalo u oko, pa sam odmah odreagovao

Shvati, \"tehnicki\" ili \"pravno\" si mozda u pravu, ali moralno nisi. Verovatno me najvishe nervira sto insistiras da je to sto se desilo sasvim ok, mada bi (mislim barem) bg-finest bio potpuno ok sa time da si jednostavno napisao \"zeznuo sam se u racunici, sad bih nesto drugo\" ili \"ne svidja mi se set, mislio sam da je drugaciji\" i kraj priche.

Ovako, nasao si informaciju na forumu (seti se odakle je dosla) i jeftinom setu - tj, nisi sam dosao do nje, covek se ponudio da za svakog donese po jednog (stvarno, setio sam se da je Samael hteo dva, i onda prepustio jedan nekome ko je zakasnio), elem, ponudio se da pomogne onima koji ne mogu doci do lego kockica, platio preko racuna jer ti nemas tu mogucnost, dogovorio sa sestrom da doceka paket, prepakuje paket i ode do poste i posalje paket, iako je za to vreme mogla nesto drugo da radi, pokupio ga sa poste i doneo ti ga negde blizu, verovatno centar, i sve to zasto? Zato sto je mislio da ti pomaze da dodjes do lego kockica koje zelis, jer svi znamo koliko ponekad ceznemo za odredjenim setovima ( po dobrim cenama)

I ti si onda uzeo i preprodao ga.

Ako se konsultuje zakon, imas svako pravo to da uradis. Moralno, nije ok. bilo bi kada bi mu dao procenat, na primer (koji ti sigurno ne bi uzeo, i da je seto od 100e)

------------------

Sta je poenta:
- zbog tvog jednog (totalno zakonski dozvoljenog gesta) bg-finest sutra nece pomoci nekom drugom ko stvaro zeli nesto, a ne moze da ima;

- prestace da radi zajednicke narudzbine jer je to kap koja je prelila casu u slicnim gestovima (ovo sve pretpostavljam:)

- sobzirom da si \"zakonski\" postupio ok, ali ne i moralno, kada bude sledeci ( i sledeci, i sledeci) lugbulk neces dobiti mogucnost da npr kupis stotinu listova (biljaka) za npr 10e, jer, nisi clan kluba ili si npr mlad clan kluba, ili npr nisi doprineo ni na koji nacin klubu, moralno bi bilo ok dozvolititi da i ti dodjes do lega, akd vec postoji mogucnost, ali po zakonu, oni ne moraju nista (ovo je opet totalno moja cista spekulacija)

- kod \"neregularaca\" kao sto smo bg-finest, bogdan, ja i sl neces dobiti mogucnost da kupis velike kolicine kockica po malim cenama, kao one 1x2 brick ili nadolazece trans cheese slopove, jer - zasto bih ja tebi omogucavao da pravis biznis, kada mogu nekom drugom da omogucim da gradi? Nekome ko stvarno voli kockice (opet moj utisak, totalno subjektivan)

---

raspricao sam se, ali poenta je: nije ok, milose:)
nije drugarski :) ne to sto ih prodajes, vec to sto mislis da je to ok.

i gotivim te, nemoj da mislis da te ne volim :) bas zato sam se i raspisao, u suprotnom bih sebi u bradu nesto prokomentarisao i nastavio dalje ;)

nisi ti los, vec ono sto si uradio ;) a to se mozda desilo samo sad i nece vise :) moze da se promeni. Vidis da ni bg-finestu nije milo

mislim da jedno pivo reshava sve :)
bg-finest se lako odobrovolji ;)


a za temu za prodaju, ne brini se, niko vishe ne chita ove moje kilometarske postove
:)

Edit: pojacacu deo sa pivom, bitno je :)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #25 poslato: Februar 08, 2012, 06:25:43:pre podne »
Aktuelno:

6314 City People

6402 Sidewalk Café (fali nalepnica)

6515 Stunt Copter

6516 Moon Walker

6104 Aquazone - Aquacessories (ovde fali kaktus ali dajem umesto toga iz 6115 Shark Scout-a)

6814 Ice Tunnelator

6835 Saucer Scout

6856 Planetary Decoder


Minifigure Serija 6

Duh iz lampe 340 din.

Revolveras 320 din.

Minifigure Serija 3

Reper 270 din.

Havajka 270 din.

Miroslav

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 81
    • Pogledaj profil
Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #26 poslato: Februar 08, 2012, 09:46:12:posle podne »
Malo pre sam se nasao sa Milosem i kupio od njega pola tuceta setova, mozda i vise :wacky:
Uglavnom manji setovi iz pirata, svi kompletni i super ocuvani, jedra dobro ocuvana i slicno.. Ubacio mi jos nesto pride oruzija, ajkulu i slicno. Veoma sam zadovoljan, decko po obicaju ok i na mestu.
I ranije sam uzimao isto od njega i nisam imao nikakvu zamerku.


@Angeli, ti si poslednja osoba na ovom forumu koja sme da govori sta je drugarski, a sta nije. Pet smajlija na kraju price ne menja formu, muke koje si drugima nacinio i dalje imaju miris u vazduhu. Neprijatan.

I PS, ja sam kupio Mumije od njega.
:pirate:

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2012, 01:38:37:posle podne »
Minifigures Serija 6

Rimski Legionar 350din.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2012, 02:58:19:posle podne »
rezervisem :)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Razni setovi i figure na prodaju
« Odgovor #29 poslato: Februar 11, 2012, 03:13:42:posle podne »
ok rezervisan...salji pp da se dogovorimo oko preuzimanja...mozda sutra bude jos jedan rimski legionar...