Autor Tema: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja  (Pročitano 3765 puta)

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« poslato: Jun 12, 2012, 08:45:54:posle podne »
Drugari, posle dužeg većanja oko najboljeg načina da i zvanično uključimo mlađe članove (Teen Fans of Lego - TFOL) u rad kluba, drago mi je da objavim da smo doneli odluku i da proces prijema može da počne.

Da biste podneli molbu za učlanjenje u klub kao Junior Skockani, potrebno je da (1) imate 13-17 godina starosti; (2) imate dobru volju; i (3) skinete PDF dokument (link je na kraju ove poruke), odštampate ga, date ga roditeljima da popune i potom, zajedno s fotokopijom lične karte roditelja, pošaljete na adresu kluba:

Srđan Radanović
LEGO klub SKOCKANI
Slavka Munćana 26a
23000 Zrenjanin

Pošto Klub održava sednice svakog meseca, na prvoj narednoj sednici ćemo razmotriti sve molbe koje su upućene i glasanjem odlučiti o prijemu novih članova.

Vaše šanse za prijem u klub se povećavaju ukoliko ste:

[ul]
  [li]Aktivni na forumu, pridržavate se pravila, kulturni ste u komunikaciji i pomažete drugim članovima foruma tako što im dajete korisne informacije[/li]
  [li]Učestvovali ste na nekoj od izložbi Skockanih kao samostalni izlagač ili asistent[/li]
  [li]Pokazali ste dovoljnu posvećenost hobiju da radite na sopstvenim kreacijama (MOC) i volite da i drugi vide vaše kreacije[/li]
[/ul]

Ovo naravno nisu jedini kriterijumi, ali svakako će uticati na odluku članova kluba.

Ukoliko imate bilo kakve nedoumice ili pitanja oko članstva, možete postaviti pitanje u ovoj temi.

Link za skidanje molbe: https://www.dropbox.com/s/tjtvbn067yln3lk/TFOL_Molba.pdf

Još jednom bih želeo da naglasim da je neophodno da molbu popuni jedan od roditelja odnosno staratelja i da oni moraju u potpunosti biti upoznati sa time šta su aktivnosti našeg Kluba.

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2012, 08:57:26:posle podne »
ja vec dugo nisam junior ali se sa mojom standardnom molbom nista nije deseilo... jel to normalno?
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2012, 08:59:33:posle podne »
Citat: \"yanakin\" post=12538
ja vec dugo nisam junior ali se sa mojom standardnom molbom nista nije deseilo... jel to normalno?

Nije svakako, proveriću s Điletom da li je stigla ili je nestala kad smo imali problema s mail serverom pa će te neko od nas kontaktirati na PP.

legosimce

  • Gost
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2012, 08:35:11:pre podne »
da li mozete da napravite nesto za mladje clanove

luka00

  • Gost
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2012, 01:17:43:posle podne »
ja sam 2000 godiste ali obozavam da pravim lego pogovotovo nesto po svojoj volji i masti a ne uputstvima voleo bih da znam vise o klubu

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2012, 09:03:48:posle podne »
Planiraqm da se uclanim ,nego ,kako se placa?

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #6 poslato: Jul 15, 2012, 09:31:09:posle podne »
Odgovor članovima koji imaju manje od 13 godina - nemamo trenutno planove za neku zvaničnu sekciju za vas, ali ćemo svakako kada budemo pravili sledeću izložbu gledati da vam omogućimo da izložite svoje radove. Do tada - gradite, slažite, budite kreativni i objavljujte slike svojih radova da uživamo u njima.

Uplata se vrši na tekući račun kluba posle potvrde o prijemu u TFOL/Junior sekciju :smile2:

luka00

  • Gost
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2012, 11:37:45:pre podne »
Zanima me da li se neko prijavio?

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2012, 11:39:09:pre podne »
Za sada nije stigla nijedna prijava koliko je meni poznato.

luka00

  • Gost
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2012, 11:51:29:pre podne »
steta :cry:,ali za godinudana imate prijavu od mene :grin2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #10 poslato: Januar 06, 2013, 01:01:14:posle podne »
Ja ,TechicKing i legomanijak smo ozbiljno zainteresovani.Gledajte da sto pre razmotrite da li mozemo postati clanovi do izlozbe ,povod jeste mogucnost izlaganja

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #11 poslato: Januar 21, 2013, 09:09:12:posle podne »
S ponosom objavljujem da je klub Skockani od pre nekih 10tak dana bogatiji za još četiri člana - od toga 3 TFOL-a odnosno Junior Skockana. Mislim da je jasno koji TFOLi su u pitanju (videti Vasinu poruku iznad) :party:

Ђапето

  • Gost
Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #12 poslato: Januar 22, 2013, 01:20:45:posle podne »
:party:

Клуб се опасно појачајо ове сезоне :grin2: и што је најважније улаже у будућност!

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #13 poslato: Januar 22, 2013, 06:40:13:posle podne »
I moje čestitke mladim članovima na jednom od najboljih koraka u životu! :wink2:
...и нестадох у измаглици...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Junior Skockani (TFOL) - početak učlanjivanja
« Odgovor #14 poslato: Januar 22, 2013, 07:03:33:posle podne »
nemojte da zaboravite na to da dugujete prase(jagnje?) i rakiju jer se niste prijavili na vreme za izlozbu A MI VAS IPAK PUSTILI! :wacky:  :tongue2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”