Autor Tema: Ovo mi treba da popunim setove! :)  (Pročitano 3055 puta)

Masha

  • Gost
Ovo mi treba da popunim setove! :)
« poslato: Jul 06, 2011, 02:50:10:pre podne »
Imam 2 seta od gusara (brod i ostrvo), vikendicu, hitnu pomoc, policajce i neki katapult (koji bi mi mozda bio za menjazu) :)

Ovo je sve sto mi treba da ih popunim. Za sad bih to nabavila, i onda eventualno na kockice na kilo, hehehe.... :shy:

E da, i od bricks mi treba jos 20 crnih okgruglih 1x1 :ninja:

Angeli

  • Gost
Odg: Ovo mi treba da popunim setove! :)
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2011, 12:30:38:posle podne »
poslao sam ti odgovor u privatnim porukama, ali verovatno ih jos uvek ne koristis :)

secam se da mi je deda svojevremeno usao u sobu i rekao \"ccc, sine, zar ne mislis da je doslo vreme da batalis kockice i da krenes da juris devojke?\"

- ceo onaj \"bricks\" list racunaj da si dobila na poklon
- zatim 2/3 minifig liste (ima par stvari koje uopste nemam);
- sa liste accesories dobijes cvece, bure i zastavu crvenu, mozda i zutu, ako imam, ne znam napamet (crvenih imam pedeset, tako da dobijes vise, samo me podseti, bile da se kupe tipa, 50 komada za 20 dinara
- sto se tice oruzja dobijes sve sem stita, + pitanje je koliko imam pistolja i pusaka, ali provericemo, u svakomslucaju oruzja imam raznog, tako da, videcemo
- sto se tice \"plate\" liste dobijes cetiri zadnja
- sto se tice \"razno\" liste sve imam sem poslednjeg i treceg od kraja, tako da to mozes da dobijes, ali to je i meni u \"razno\" kesi tako da moram da ispreturam da bih bio potpuno siguran
eto, to je manje vise to, + imam par sitnica koje svima poklanjam,koje sam i ja dobio na poklon, a u pitanju su oklopi, slemovi i oruzje
pisi: 063-8-670-660 Ivan (Angeli mi je prezime:))

i da, kockice dobijes na poklon; imamo cvrsto pravilo da se igracke nikad ne prodaju:))))

Edit: obicno kad poklanjam kockice niko ih nece, to je bas pravilo na ovom forumu :) :) :) :) :)