Autor Tema: Pozdrav  (Pročitano 1320 puta)

KKIKKE

  • Gost
Pozdrav
« poslato: April 22, 2012, 07:10:44:posle podne »
Pozdrav ja sam novi clan i veliki sam fan lego-a :)
Imam samo 1 pitanje : Da li neko poklanja lego star wars (setove , figurice , bilo sta ) ..ili bilo sta vezano za lego ...ja sam veliki fan ali nemogu da priustim sam svojim novcem ..sobzirom na godine :)
Ps : Do ovog sajta sam dosao zahvaljujuci ovom pitanju :)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2012, 07:38:44:posle podne »
Pozdrav i dobro nam došao!

teško da iko poklanja sw setove, pošto svi koji su ljubitelji ove tematike se teško rastaju od setova...

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Pozdrav
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2012, 08:02:02:posle podne »
Citat: \"KKIKKE\" post=11077
Da li neko poklanja lego star wars (setove , figurice , bilo sta ) ..ili bilo sta vezano za lego ...ja sam veliki fan ali nemogu da priustim sam svojim novcem ..sobzirom na godine :)


ovo je bilo bas iskreno i ujedno me je vrlo nasmejalo, skoro da sam pao u iskusenje da vidim da li mi nesto ne treba iz kolekcije! :)
Pa vidi, svi smo mi fanovi i delimo isti problem: novac x godine! godina je vremenska kateogorija a vreme = novac tako da se dolazi do zaljucka da je problem novac na kvadrat. ja recimo radim da bih kupovao lego i skijao. a vidis nikad u zivotu nisam imao svoje skije. dakle prioriteti i organizacija. procesljaj forum i linkove sa desne strane i videces da ima mnogo nacina da se dodje kockica ispod zvanicnih trzisnih cena.

pozdrav i dobrodosao!
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #3 poslato: April 22, 2012, 10:14:05:posle podne »
dobro nam ti došao!
a za nabavljanje kocaka nemoj da se sekiraš - tu su već godinam i biće ih još mnogo godina. baš juče sam tešio svog komšiju koji ima 28 godina kako ne treba da se sekira što mu je Lego kolekcija mala, kad bude malo stariji biće i kolekcija veća.
i složio bih se s Yanakinovim savetima organizacija, prioriteti i skupljanje informacija kako da se najpovoljnije dođe do setova.
još jedan savet: potrudi se da otkriješ ko u tvojoj okolini ima kocke koje više ne koristi pa bi ti ih možda poklonio. ovako možeš da dođeš u posed vrlo vrednih setova koji tebe ne interesuju, a neko bi za njih dao vrednost ozbiljnog SW seta. ovako nećeš često uspeti da dobiješ kocke, ali svaki put kad uspe je dragocen. naravno svi u tvom okruženju moraju znati da voliš kocke i da se baviš njima. ne smem ni da ti napišem šta smo mi tako dobili (možda nađeš sam na forumu).
:wink2:

i slobodno nastavi da pitaš jer nema glupih pitanja.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pozdrav
« Odgovor #4 poslato: April 22, 2012, 10:24:13:posle podne »
Dobrodosao :) i kao sto rece Sektaash mora da ima neko u tvojoj okolini ko poseduje neke lego komplete koje vise ne koristi a mozda bi ti ih poklonio...pa ih mozes zameniti za neki star wars set...ako uspes da dodjes do nekih para povoljne (nove) lego kocke mozes da nadjes na kocka.rs (salju iz Subotice) ili da pratis forum i gledas kada ce se porucivati nesto iz neke radnje sa Bricklinka... takodje povoljne lego kocke stare i nove mozes naci na limundu i kupindu...a ja bih ti preporucio koky shop (Kokija) iz Kule, njegovu ponudu polovnih kocaka i kompleta mozes pogledati na njegovom facebook profilu (kucaj samo koky shop)...

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2012, 06:55:18:pre podne »
ako imas zdrave bubrege to isto moze da pomogne :smile2:
evo ja obecavam da cu ti predloziti nesto povoljno i zanimljivo ako se pojavi u mojoj okolini...
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2012, 09:28:03:pre podne »
Dobro dosao.Nadam se da cemo se lepo druziti.Sto se tice para i kocki to anm je svima problem kako mladima tako i vama starijima jer su elgo kocke pljacka u srbiji i nebi savetovao da po radnjama kupujes kocke pogotovo SW tematiku.:grin2:
Bolje narucis na kocka.rs ili prati narudzbine na forumu i sve to.:smile2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/