Autor Tema: 8. izložba Lego kluba Skockani  (Pročitano 9967 puta)

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #30 poslato: April 10, 2014, 10:19:21:pre podne »
Zajednicki moc koji smo Tehnicking i ja napravili je nocas finisiran i bice prezentovan na izlozbi.

Nesvakidasnja kombinacija space-a i tehnicksa :grin2: samo cu toliko reci.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #31 poslato: April 10, 2014, 10:50:19:pre podne »
I na dan pred izložbu jedan od nama najvažnijih sponzora - fast food Shtek!
Zvanični catering naše izložbe poveren je upravo ovom restoranu koji često volimo da posetimo!

Fast food \"Shtek\" je restoran brze hrane čiji su proizvodi bazirani na tradicionalnim receptima za pripremanje kvalitetne i ukusne hrane.

U ponudi fast food Shtek nalaze se pizze, sendviči, palačinke, salate, slatke i slane kiflice, a od skoro će biti moguće naručiti i kanapee.

Fast food Shtek nalazi se u ulici Vojvode Stepe 61, na Voždovcu.

Radno vreme: pon-pet 08-18h.

Svratite i uverite se u kvalitet.

uSHTEKajte se u Shteku!

Inače, tokom trajanja izložbe, fast food shtek svim posetiocima naše izložbe koji se pojave sa kartom daje čak 30% popusta na ceo asortiman!!!
Šta čekate? Pravac na izložbu sutra a onda na palačinke u Shtek! *

*(ili ukusnu pljeskavicu...ili slatke i slane kiflice... ili pizza, ma šta god da požeilte!)

A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #32 poslato: April 10, 2014, 11:37:50:pre podne »
Delimo nešto jako ukusno prvoj osobi koja mi odgovori u kojoj ulici se nalazi fast food Shtek
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Otac Makarije

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Odg: Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #33 poslato: April 10, 2014, 11:55:23:pre podne »
U ulici Vojvode Stepe 61, na Voždovcu.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #34 poslato: April 10, 2014, 12:11:14:posle podne »
Bravo Sasa, dostavite mi Vase podatke da ih prosledim, u restoranu cete moci da preuzmete dve ukusne palačinke!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #35 poslato: April 10, 2014, 02:35:33:posle podne »
Detalj sa jucerasnje postavke eksponata... Dodjite da vidite kako će na kraju sve biti Skockano!


IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #36 poslato: April 10, 2014, 03:24:39:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=33353
...
Čestitam , pošalji mi na PM podatke koji je štampač u pitanju i gde da pošaljemo toner!
Samo da javim da je toner stigao i to, kao što rekoh, kao poručen, tako da je već u upotrebi. Hvala još jednom Skockanima i Imageu. :smile2:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #37 poslato: April 10, 2014, 09:33:32:posle podne »
Citat: \"zidane\" post=33546
Detalj sa jucerasnje postavke eksponata... Dodjite da vidite kako će na kraju sve biti Skockano!



daj postavi vecu sliku, da moze da zagolica mastu :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #38 poslato: April 10, 2014, 09:51:38:posle podne »
Bice fenomenalno, treba videti uzivo, necemo previse otkrivati... jos...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #39 poslato: April 11, 2014, 10:39:04:pre podne »
Svidja mi se sto je napravljena mala promena, postavka se stavlja 2 dana ranije, a ne noc pre.. ode snaga, i zivci.. ovako je opustenija varijanta. :punk:
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #40 poslato: April 11, 2014, 10:44:04:pre podne »
Da, ovako je dosta opuštenije - premda su neki svejedno zaginuli obe noći do kasno (cena toga što imaju puno eksponata), dosta ljudi je moglo da dođe jedno veče (kad im odgovara), ili obe večeri ali na kraće.

LegoLover

  • Gost
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #41 poslato: April 11, 2014, 03:36:38:posle podne »
Bili ste u Bulevaru u 5 do 5 na B92! :smile2:

stanislaw

  • Gost
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #42 poslato: April 11, 2014, 06:52:44:posle podne »
Dakle, pokazalo se kao dobra ideja svratiti prvi dan dok još nema nešto naročito posetilaca, za potpuno uživanje i pažljivo osmatranje radova :smile2:
Zaista puno dopadljivih i debitantskih eksponata na velikom prostoru i sve to u jako lepoj organizaciji.

Dao bih par sugestija za najbolje MOC-eve (prema redosledu oduševljenja):

1. Saletov alien: dajte ljudi stavite ga na sredinu na neki postament, pod reflektore, otmite pa ga poklopite nekim pancirnim staklom... Ono zaista, zaista zaslužuje da ne bude na polici nego da se gleda izbliza. Jedno 20 minuta netremice.
2. Železnica emerald i dugme: vrlo lepo, stanica je možda druga najoriginalnija stvar koju sam kod Skockanih video u poslednjih godinu dana, ali treba je rotirati bočno tako da se bolje može osmotriti izbliza...
3. Neoclassic space Ivan/Bojan/Nikola rastura, moj favorit je sivi terenac i mislim da zaslužuje da se bolje parkira, da pređe u prvi plan na diorami.
4. City Miloš/Bole skroz simpa, to je možda i najskladnije postavljena diorama. Živa šteta što je ponestalo stolova...

I još neke generalne primedbe:
* Definitivno ste mogli da većinu stolova malo bolje ispokrivate sa baseplates, mislim da bi to bio jednostavan trik za bolji utisak popunjenosti...
* Mnogo mi nedostaju diorame starijih tema (western, classic town...) mada je to stvar mojih ličnih preferencija... Ipak želim da verujem da je glavni razlog za njihovo izostavljanje nedostatak stolova, a ne da to odbacujete kao deplasirano.

Inače veoma raznovrsno i pohvale svima!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #43 poslato: April 11, 2014, 07:08:15:posle podne »
na žalost stolovi, unistio nas je festival vina. Imali smo cetiri puta ono sto si video :bored:
Nije ni primetio sw moc -_-
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

stanislaw

  • Gost
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #44 poslato: April 11, 2014, 07:12:47:posle podne »
Primetio sam, ne brini :) Sorry što nisu svi pomenuti, probao sam da izvučem par highlights da se ne bi raport pretvorio u čaršav...