Autor Tema: Pozdrav svima!  (Pročitano 1531 puta)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Pozdrav svima!
« poslato: Decembar 03, 2012, 11:46:50:pre podne »
Ćao!

Prvo samo da pohvalim ovaj sajt, ideju kao i sve izložbe koje ste imali i naravno da se svi nadamo da će ih biti još puno! :) Svaka čast!

Moram da priznam da sam se prvi put registrovao ovde još pre skoro 2 godine, ali nikad posle toga nisam dolazio :(

U tom periodu sam se i preselio iz NSa u Beč (pre godinu dana), i čim sa dobio račun u banci prva stvar koju sam uradio - kupio voz od lega , koji sam hteo da imam još od 96te :) Nakon toga je naravno usledilo naručivanje izgubljenih i oštećenih delova sa brickLinka i tako da su sad svi setovi koje imam kompletni, neki nisu u sjajnom stanju, ali je sve tu bar :) Žena me još nije streljala zbog trošenja para na lego, ali ne znam još kolko ću tako da se provlačim :) Vidim da ovde ima i starijih ljubitelja lega, tako da eto meni argumenta za buduće rasprave :)

Znam da je problem(nekad mali nekad veliki) naručiti lego u SRB, i kupiti lego u SRB. Vidim da su cene nekad i duplo veće nego ovde npr. Ako nekome treba nekakva pomoć oko naručivanja i slično, slobodno se javite.

Uskoro ću početi i da prodajem neke setove i delove, u suštini sve što nije town/train, islanders i LOTR dolazi u obzir, tako da ću i ovde staviti oglas.

Auu, dugačko predstavljanje :)

Veliki pozdrav svim ljubiteljima lega!!

luka00

  • Gost
Re: Pozdrav svima!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2012, 12:09:58:posle podne »
Dobro dosli :smile2:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2012, 01:06:35:posle podne »
dobro nam se vratio!

za vreme koje nas nisi posećivao, dosta je porastao forum  i ima dosta zanimljivih tema...  :wink2:

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2012, 01:14:34:posle podne »
Hvala!

Da, krajnje je vreme bilo :)

Vidim, baš mi je drago da sve ide fino!

Palo mi je na pamet da bih mogao malo da pripomognem ljudima da se dočepaju lega. Znam kolko je to meni smetalo dok sam živeo u SRB, carine i isporuke i 100 sr!\"#a.

Hteoh još da kažem da sad ima nekih rasprodaja po Beču, pa ako neko želi mogu mu uzeti nešto pa poslati... Ne znam samo kako bi ta transakcija izgledala :) Znam samo da ima ovih buseva svaki dan za SRB i da vozači za 10e mogu da dostave bilo šta od ugroženih vrsta životinja do retkih i radioaktivnih metala :D Možda ovo da napišem u sekciji prodaja...


Pozz

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2012, 01:17:26:posle podne »
možda ne bi bilo loše da u ovoj temi pišeš s vremena na vreme kakva je ponuda u carskom gradu...  :smile2:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2012, 02:28:34:posle podne »
Citat: \"stonecoldcrazy\" post=16918


ako neko želi mogu mu uzeti nešto pa poslati... Ne znam samo kako bi ta transakcija izgledala :) Znam samo da ima ovih buseva svaki dan za SRB i da vozači za 10e mogu da dostave bilo šta od ugroženih vrsta životinja do retkih i radioaktivnih metala :D

Pozz



kolko su vam tamo brazilske chinchile? :)

dobrodosao i oprezno sa obecanjima ;)
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2012, 02:30:51:posle podne »
hah da  -  u pravu si za ovo sa obećanjima :)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #7 poslato: Decembar 03, 2012, 06:22:09:posle podne »
ahahah meni trebaju neki radioaktivni metali (po kile, ne vishe, da je zelenkast:) i zive koale, starosti od pola do tri godine ;)
sredi mi nesto ;)
Ono sto bi bio pun pogodak za ovakve slicne meni bilo bi da imas PaB negde u blizini ;)


Edit: dodjavola, vidim da se vec neko setio da trazi zivotinje :) bolesni umovi slicno razmisljaju ;)

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Pozdrav svima!
« Odgovor #8 poslato: Decembar 03, 2012, 08:58:16:posle podne »
da, vidis, pomislio sam i ja na neke radioaktivne materijale pa sam se setio da ga u mom kraju ima u izobilju... doduse ima i chinchila ali su obicno vesto inkorporirane u odecu bogatih ruskinja. preferiram zive...
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Brickman

  • Gost
Re: Pozdrav svima!
« Odgovor #9 poslato: Decembar 04, 2012, 07:33:21:posle podne »
Dobro dosao:party:

Brickman

  • Gost
Re: Pozdrav svima!
« Odgovor #10 poslato: Decembar 04, 2012, 07:33:32:posle podne »
Dobro dosao

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pozdrav svima!
« Odgovor #11 poslato: Decembar 04, 2012, 10:38:17:posle podne »
Dobrodosao :smile2: