Autor Tema: Veliki broj minifigura  (Pročitano 3253 puta)

Angeli

  • Gost
Veliki broj minifigura
« poslato: Septembar 05, 2011, 01:36:04:pre podne »
Zeleo bih da kupim jedno stotinjak minifigura, bilo kakvih, samo da prodjem sto je jeftinije moguce. Novi Drow zamak mora da ima neku vojsku finih i dobrih ljudi koji ce ga napasti :). Takodje bih voleo da svih stotinu budu isti

ima li neko neku ideju?

Takodje opcija koja je sasvim ok (a verujem i najbolja) je da odvojeno kupim torzo sa rukama, a odvojeno noge. Da li je vec neko trazio nesto slicno pa ima iskustva sa bricklinkom? Ne mora da bude tacno sto, i glave mi uopste nisu bitne, i necu ih uzimati

---

najbolje sto sam nasao do sada je iz radnje bunte-steine-aus-daenemark (Nemacka) gde sam nasao ovako:
Red Torso Space MTron Logo Pattern / White Arms / Black Hands  - cena:0.26e komad i
cena: 0.15e komad
to znaci da torzo + noge po sto komada iznosi 15+26=41e - a to mi je prevelika cena, i to podosta.
tako dobijena tela izgledaju relativno viteshki, dodushe (slovo \"m\" ce sakriti oklop)

NOTE: kod istog prodavca sam nasao nesto sto cu sigurno uzeti (kad tad:)) :
Black Minifig, Headgear Helmet Conquistador sto komada za 28e (NEW). u ovaj slem moze da se stavi plume (pera), a ona vatrena mogu da se nadju dzab dzabe :)

primer: nasa manekenka nosi novu konfekciju, stil jesen-zima 2012!

 - ovo je jedan od meni najlepsih slemova iz lega, i totalno mi je zao sto imam samo jedan stari. 100 novih je velika investicija, ali blizi mi se rodjendan, sa devojka me gotivi :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit: (i editovacu i dodavacu nove kako nadjem na bolje ponude)
Olivershop iz Nemacke ima u ponudi ovo:
   Black Hips and Red Legs  cena: 0.13 po komadu
   Black Torso Fire Uniform Five Button Pattern / Black Arms / Yellow Hands  cena: 0.17e po komadu
sto nogu i sto tela = 13+17=30e (postarina standardno, ovo zajedno je 240g)
ovo je vec bolje, ali zelim jos povoljnije. lepa stvar je sto se boje poklapaju
inace, vezano za one konkvistadorske slemove, kada sam ukcuao ukatalog nasao sam i povoljnije :) tako da, ko zeli, moze da uraadi isto :)
-------------------------------------------------------------------------
Edit (2):
Naravno, Ako mogu da biram, radije bih nove nego koriscene delove - iz iskustva, koriscene noge su labave, koriscene ruke slabije drze. radije bih dao par eura vise i bio zadovoljan, nego se nervirao. Sa time na umu naisao sam na ovo:
Pick-Your-Brick u Nemackoj
bele noge cenapo komadu: 0.18e NEW. imaju iste takve narandzaste za 0.16, ali na sto komada to je samo dva eura manje, a bele TOLIKO bolje izgledaju, a bele noge se slazu uz maltene sve, i izgledaju onako bas reprezentativno. Ako bih birao, ovo bi do sada bio najbolji izbor.
a sto se tiche tela, ovde baustein-shop.de( iz Nemacke) nasao sam ovo:
   Black Torso Fire Uniform Badge and Stripes Pattern with Radio / Black Arms / Yellow Hands  cena 0.29e NEW po komadu (bitno je da ima sto komada na lageru (sto ili oko sto, ovaj ima 98, to je to)
German Brick Circus ima ove noge za 0.28e po komadu, ali NEW