Autor Tema: najpovoljnije prodavnice  (Pročitano 4754 puta)

nimnim

  • Gost
najpovoljnije prodavnice
« poslato: Novembar 03, 2011, 10:24:22:posle podne »
Zanima me Vaše mišljenje koje su najpovoljnije prodavnice za kupovinu novih kocaka kod nas i šta mislite o kocka-shop-u internet prodavnici. Cene su im prilicno OK. Hvala unapred!

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2011, 10:29:56:posle podne »
Citat: \"nimnim\" post=5391
Zanima me Vaše mišljenje koje su najpovoljnije prodavnice za kupovinu novih kocaka kod nas i šta mislite o kocka-shop-u internet prodavnici. Cene su im prilicno OK. Hvala unapred!


trenutno najpovoljnija prodavnica koda nas je www.kocka.rs ...kupovao sam 2 puta od tog prodavca i svaki put je sve bilo u najboljem redu i prema dogovoru...

u drugim prodavnicama, koje postoje i u fizičkom obliku, ponekad je moguće natrčati na neki dobar popust u hippo-u ili turbo limač-u...al nema ih dovoljno često...

Djapeto

  • Gost
Odg: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2011, 10:56:04:posle podne »
Kocka.rs je stvarno povoljna. I vidim da oni koji su kupovali ovde da je hvale.

Imas i kod Kokija to ti je na fejsu koky shop, ovde je clan kokikula, ima novih setova pa uporedi sa ovom prodavnicom imas nesto kod njega skuplje nesto jeftinije, neke setove kojih nema ovde.
On ima i puno polovnih setova i kockica mesavina po tezinama, skroz korektan i sve po dogovoru, redovno uzimam od njega i jako sam zadovoljan.

Prati limundo i kupindo svasta ima i cesto povoljnih stvari.

Uvoznici i redovne prodavnice u kombinaciji uglavnom imaju vampirske cene, ali moze i tu da se nadje  ponesto ponekad.

Djapeto

  • Gost
Odg: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2011, 11:06:16:posle podne »
Zaboravio sam da dodam da kocka.rs daje popust 10% za clanove kluba skockani sto je ekstra super stvar i cini prodavnicu da bude jako povoljna.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2011, 05:46:06:posle podne »
Sta se desava sa kocka.rs sajtom? Ne mogu da mu pristupim :o Taman kad sam nasao povoljne cene kod nas on nestade :cry:

Sto se tice povoljni sajtova, imam i ja jedan - www.zavvi.com - sa njega uzimam ps3/pc igre a vidim da imaju i onako ok izbor lega, postarina ka srbiji 1 funta :O
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2011, 05:48:48:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=5475
Sta se desava sa kocka.rs sajtom? Ne mogu da mu pristupim :o Taman kad sam nasao povoljne cene kod nas on nestade :cry:


radio je do pre recimo 3h...tad sam neke cene proveravao tamo...

možda je preopterećen, pa je trenutno pao...dešava se...

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2011, 06:17:26:posle podne »
Meni Kocka radi, ali mi je Hipo vec danima/nedeljama down...
...и нестадох у измаглици...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2011, 06:20:56:posle podne »
Citat: \"Acidum\" post=5479
Meni Kocka radi, ali mi je Hipo vec danima/nedeljama down...


hippo menja adresu u www.hippopotamus.rs to sam pročitao na njihovom blogu...al sajt je u izradi i praktično nema ništa sada...možda im je TLG zabranio da koriste taj domen...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2011, 06:29:19:posle podne »
jeste, vratio se kocka! :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Uki

  • Gost
Odg: Re: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #9 poslato: Decembar 13, 2011, 11:37:32:posle podne »
Sto se tice povoljni sajtova, imam i ja jedan - www.zavvi.com - sa njega uzimam ps3/pc igre a vidim da imaju i onako ok izbor lega, postarina ka srbiji 1 funta :O[/quote]

Koliko su te kostali ukupni troskovi?Znam odavno za sajt a nisam se setio lego da trazim na njemu

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: najpovoljnije prodavnice
« Odgovor #10 poslato: Decembar 14, 2011, 12:58:07:pre podne »
Citat: \"Uki\" post=7107
Sto se tice povoljni sajtova, imam i ja jedan - www.zavvi.com - sa njega uzimam ps3/pc igre


probaj da uzimas igre odave warez - link jeftinije je :) imas 100% popust, a plus mozes da skines i neke filmove, serije, muziku, programe, knjige itd itd itd :ninja: