Autor Tema: Vasini MOC-ovi LDD  (Pročitano 3351 puta)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Vasini MOC-ovi LDD
« poslato: Avgust 12, 2011, 03:15:57:posle podne »
Ovo je moj novi ldd moc.To je ona zgrada iz otpisanih(valjda neka centrala gestapoa)Pored zgrade su Tihi i Prle :laugh: LDD cena je 172 eura.da li postoji neki nacin na koji ovo mogu da narucim.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2011, 10:01:11:pre podne »
Evo jos nekih fotki(U PRILOGU).

Djapeto

  • Gost
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2011, 09:25:57:pre podne »
Браво мали! Само напред!

С обзиром да имаш искуства са WW1 и WW2 темама и да то лепо радиш једва чекам да завршиш LDD MOC а ако да Бог и да га отелотвориш.

Нисам баш љубитељ партизанских филмова и серија али Отписани су стварно одрађени мајсорски, почевши од феноменалне музике, а имајући у виду кад је то снимано човек може само да се диви умећу тих људи.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2011, 11:33:22:pre podne »
Otpisani ti nije partizanski film.To su samo obicni beogradski momci kojima je puko film od nemaca.Ja licno nisam protiv partizana ,a nisam ni protiv \"cetnika\".Imali su druge ideologije ,ali za mene su oni isti,borci za slobodu. (he he ovo zvuci kao neki govor) :laugh:

Djapeto

  • Gost
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #4 poslato: Avgust 14, 2011, 01:18:59:posle podne »
Толико тога знам из тог периода, и то је толико болна тема, и нигде у свету тако сложена, и са толико узрочно-последичних веза са нашим данашњим очајним стањем, да би могао да пишем данима.

Али томе овде није место нити треба да буде, постоје форуми за то, тако да нећу да ширим причу иако смо се дотакли кроз МОС-ове ове теме.

Слажем се у потпуности да треба одати признање и дубоко поштовање према свим добрим и храбрим људима без обзира на ставове или идеологију, нацију или веру.

Нема већег дела него дати живот за другог!

Добри момци којима је пукао филм, добро звучи, али они су у серији партизани а четници су приказани онако како не заслужују, приказани су лажно, они су ипак припадници првог, подвлачим првог антифашистичког покрета у Европи, то није мала ствар!

И још сам хтао да кажем једну ствар, комунизам је идеологија а патриотизам је став, легитиман и присутан у свим развијеним и напредним државама.

Пошто су режисери правили серију у одређеном политичком амбијенту можда су морали, београдским момцима да дају нека обележја партије, а ове друге да украсе са масним брадама, \"брзим\" ножевима и печеним прасићима на раменима а љутим ракијама у рукама, ти си са те стране у предности, без притисака :grin2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2011, 05:09:28:posle podne »
Nedavno sam napravio ovaj western voz.Steta sto ne mogu da ga kupim zato sto ova nova verzija ldd-a to nedozvoljava :angry:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vasini MOC-ovi LDD
« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2011, 01:31:12:posle podne »
Moj novi(i prvi) mech moc!