Autor Tema: Ekspedicija i Plamičak  (Pročitano 2697 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Ekspedicija i Plamičak
« poslato: Maj 19, 2011, 12:51:04:posle podne »
I tako ja pođoh na ekspediciju malenim brodićem po imenu Plamičak...
...kapetan je jednako lud kao boje broda, a ni naziv mu nije daleko...
...ali avaj, on je jedini koji je pristao da me odvede do Ostrva...
...napunili smo brodić svim potrepštinama kojih smo se mogli domoći za kratko vreme...
...otisnuli smo se čim su najavili dovoljan broj dana mirnog vremena, a povoljan vetar nas je veoma obradovao...
...nadam se da ću se vratiti sa dokazima koji će podržati moje ismejane teorije...nadam se i da su legende o Ostrvu samo mera zastrašivanja lakovernih pijandura...

...и нестадох у измаглици...

Angeli

  • Gost
Odg: Ekspedicija i Plamičak
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2011, 03:28:01:posle podne »
ova prva fotka, stvarno sam mislio da je na vodi :)
lepo :)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ekspedicija i Plamičak
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2011, 12:54:27:posle podne »
Hvala!

Inace, kako je nastala kreacija...
Vratimo se sa kraceg puta, i u uglu sobe na gomili raznih stvari za sloziti stoji neka velika plava kesa, bez ikakvih detalja na sebi... Malo kasnije, vadim fiokicu sa \"raznim kosim delovima\" i vrtim pojedine delove po prstima ocekujuci inspiraciju... Kada sam okrenuo ovaj poveliki zuti ovako uspravno, pomislim - gle, malo jedro! A uvek sam takve delove koristio skoro iskljucivo za neke trupove... I onda izvadim camac koji imam duze nego sto znam za sebe, a koji je uvek prkosio masti i izlivima kreativnosti i bio jednostavno camac sa veslima i dve klupice... I prodje mi kroz glavu da bi 1+1 moglo biti malo vise od dva, i ostalo je samo malo primenjene tehnike... A onda resim da za razliku od dosadasnjih popraznih radova ovaj nafilujem raznim predmetima (aksesorizima, hehe), i voillah!!!

...a prica...hehe...trenutak posmatranja kreacije...
...и нестадох у измаглици...