Autor Tema: dr.zli - moje originalne kreacije  (Pročitano 9683 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #30 poslato: Januar 31, 2013, 10:00:50:pre podne »
Citat: \"dr.zli\" post=20047
:shy: Ja? Nikako! Ja sam odrasla i odgovorna osoba!
:bored:


da li si ti video u starwars-u i jedno dete (a da nije dzedaj:) da vozi svemirske brodove?:)))

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #31 poslato: Januar 31, 2013, 11:20:12:pre podne »
Epizoda 1,2 i 3 ne postoje tako da nisam!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #32 poslato: Januar 31, 2013, 02:19:18:posle podne »
sadm malo skrecem sa teme, ali imam na hardu filmove:
Ewoks - The Battle For Endor
i
The Ewok Adventure
Skini, pogledaj, kao klinac, uzivao sam u njima, a stoje mi u Star Wars folderu (koji sem tri koja postoje i tri koja ne postoje (koje volim, i ne mosh mi nista:) ima i folder \"The Old Republic\" i folder \"Star Wars 6 Clone Wars\" (ako nesto od ovog ne nadjes, samo vichi, posto su u sekciji koja se cuva:)

Eto materijala, i tamo i deca voze vozila ;)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #33 poslato: Januar 31, 2013, 02:29:05:posle podne »
ja sam kao klinac mrzeo star wars, uzasno su me nervirali rebeli. Moje interesovanje ponovo je zapaljeno kada se pojavila igra x-wing a potom nekoliko godina kasnije tie fighter. E tad sam ja doziveo prosvetljenje jer sam konacno mogao da letim za ispravnu stranu i zavodim red i mir po galaksiji. :love:

Ali naravno, svako ima neke svoje zelje i favorite, neko voli imperiju a neko pak budjave male medvedice, ne treba to osudjivati :punk:

btw, na endoru je trebala da bude kolonija wookie-a, to bih lakse progutao nego da gomila nakaznih medvedica unistava imperatorovu licnu legiju jurisnika. Ali nije problem, to je ionako samo propaganda nove republike :devil2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #34 poslato: Januar 31, 2013, 02:39:56:posle podne »
mene je kao klinca koji jos ne ide u skolu cale vodio da gledam \"Jedi returns\" i odlepio sam, mada me je mnogo mucilo kako se neko vari hiljadu godina, i to mi je bila najgora kazna :) Ikad ;)

Edit:
Ewoks oba filma su igrani filmovi, Clone Wars je crtana serija, i \"The old Republic\" je iz igre, ali mi se TAKO svidja :) svaki sekund od 15 minuta koliko traje, a Darth Malgus mi je najbolji negativac od svih Sithova :)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #35 poslato: Januar 31, 2013, 02:48:12:posle podne »
kapiram da ces odlepiti na nove diznijeve star wars filmove koje ce rezirati JJ Abrams :sick2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #36 poslato: Januar 31, 2013, 05:09:26:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=20094
kapiram da ces odlepiti na nove diznijeve star wars filmove koje ce rezirati JJ Abrams :sick2:


ja znam da hocu, ako cemo iskreno po meni postoje 2,5 snimljene epizode (iako sam imao 7 godina nekako sam se totalno zgrozio od medvedica - posle zbog toga nisam voleo ni letece medvedice).
i priznajem crtanu kratkometraznu seriju by Genndy Tartakovski:
http://www.imdb.com/title/tt0361243/
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #37 poslato: Januar 31, 2013, 05:13:13:posle podne »
u stvari star wars se zavrsava u epizodi 5, epizoda 6 je samo Lukov san dok od starosti umire u iznanstvu okruzen ostacima pobunjenicke flote u neistrazenim regionima :devil2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #38 poslato: Februar 03, 2013, 11:39:21:posle podne »
link do vikipedije, epizoda 7 (a odmah ispod su 8 i 9 ;)

nista, ali nista nije gotovo dok se ne pojave moji omiljeni Yuuzhan Vong (koje inace nikad nisam citao, ali sam video slike i procitao opis i TOTALNO ih zagotivio, prvo Borg, pa oni ;)

Tako bih voleo da Lego napravi jednog ;)
i znam, znam da vec mogu da se naprave, ali hocu original ;) Sa zmijom i bodljikavim oklopom i helrejzer facom :)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #39 poslato: Februar 03, 2013, 11:49:26:posle podne »
s\'obzirom da je lego sklopio ugovor za narednih 10 godina, imacemo mi jos 300000000 star wars setova. Sada se akcenat polako prebacuje na Old Republic eru sto i nije tako lose. Videcemo
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #40 poslato: Februar 04, 2013, 12:45:23:pre podne »
ne, nazalost, prichao sam sa kontaktom iz TLG-a, Yuuzhan Vong (kliknuti link za wookipediju) nikad nece biti deo lego SW ekipe, iz tri razloga: 1) nisu deo kanonizovane priche (kao, i jesu i nisu, ali sobzirom da ima toliko toga sto definitivno jeste, onda ono sto je mozda nece biti) 2) previshe su nasilni, agresivni i horor-orijentisani 3) u Yuuzhan Vong prici je ubijen Chubaka.

...nazalost, ove sjajne negativce necemo gledati u Lego izvedbi.


Kao ni Borg, mada, Borg je vec napravljen ( u vise navrata) od lego kockica, mada su ga zvali drugacije :)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #41 poslato: Februar 04, 2013, 07:03:12:pre podne »
kul, a sada vise setova sa stormtrooper-ima jer ih imam nedovoljno :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #42 poslato: Februar 04, 2013, 07:41:08:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=20270
...3) u Yuuzhan Vong prici je ubijen Chubaka...


AAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaAAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA!!!
:wink2: :love: :love: :party:

Ajmo sada svi, tiho i potmulo uz lagano ubrzavanje ritma: \"Vong, Vong, Vong, Vong, Vong, VONG!!!\"

...eh da odgledam tu scenu, pa da i meni svane...

PS. Da, meni je Chubaka po nivou iritantnosti iznad Meca Dobrića... Odmah tu negde sa onom jahaćom iguanom sa Hoth-a (znate onom što su joj prosuli creva da se zagreju), i skoro u ravni sa onim klempavim retardom (mada nemam ništa protiv ni klempavih ni retardiranih, ovaj jedan je izuzetak)...

PPS. Zaboravih, svaka čast na floti! Stalci su čist pogodak! Mada ni na jednoj polici ne vidim nikakvu vinjetu... :tongue2:
...и нестадох у измаглици...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #43 poslato: Februar 04, 2013, 07:45:44:pre podne »
Chubaka je super kad vidis Evokse, a onda oni postanu prihvatljivi kad vidis klempavog.
Vinjeta se raspala na sastavne delove pa ce se sastaviti u nesto novo :grin2:
A tek kad stinu delovi za onu kabinu gore pored defendera... uh uh :love:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

aca

  • Gost
Odg: dr.zli - moje originalne kreacije
« Odgovor #44 poslato: Februar 04, 2013, 02:32:00:posle podne »
Из ове веселе дискусије ми је потпуно јасно зашто већ дуже нисам љубитељ Звезданих ратова... :wacky:

Да, епизоде 1-3... које епизоде, кад не постоје??? :grin2: