Autor Tema: Pozdrav drugari  (Pročitano 3624 puta)

kaznove

  • Gost
Pozdrav drugari
« poslato: Februar 11, 2011, 10:11:32:posle podne »
e ovako,
Zovem se Nemanja i kod vas me je doveo vas drug i clan samael. uclanio sam se jos pre 7 dana ali nikako posteno da se predstavim(nekultura,ccc....) Kao i vecini ljudi ovde na forumu, kockice su mi bile omiljena igracka dok sam bio mali, igrao sam se i sklapao svasta danonocno. Jednostavno, obozavao sam ih! Toliko sam pazio na njih da su mi svi setovi od malena kompletni jer je tada to za mene bilo blago :). I dalje ih volim i 2006 me je uhvatila manija i vratio sam se skupljanju istih posle dugo vremena. Prvi set lego koji sam dobio bio je 6545 i ostalo je istorija...omiljeni(ubedljivo)mi je 6097, a kao sto se moze videti iz mog brickset linka, volim i space-anime tematiku lego setova, kao i castle(iako imam samo jedan zamak, ali on je meni vise nego vredan).
Malo sam u poslednje vreme prestao sa kupovinom lega i dao prednost mom drugom hobiju, pa ne mogu na obe strane u isto vreme, ali nadam se da cu povecati kolekciju pogotovo nekim starijim setovima iz detinjstva.
to bi bilo to ukratko, pozdrav i druzicemo se ubuduce :)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2011, 11:28:51:posle podne »
Dobrodosao!

Lepa kolekcija ExoForce-a! Nisam shvatao njihovu lepotu i prednosti dok nisam dobio jednog na poklon (Thunder), ali sada je prekasno...

Jesi li i inace ljubitelj anime?
...и нестадох у измаглици...

kaznove

  • Gost
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2011, 11:49:00:posle podne »
Jesam, ali ne mogu da gledam bas sve. Gledam samo mecha anime tipa sve macros(robotech) inkarnacije, gurren lagann, eva, granzort...
A exo force  mi se naravno svideo zbog toga i minifigovi su im kul, plus to je lego i veliki roboti naoruzani do zuba u jednom :) odlicni su, jedino mi je krivo sto nikad nisam nabavio sentai fortress bila mi je preskupa tada...

ako te i dalje interesuje video sam na kupindu grand titana

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2011, 12:30:34:pre podne »
dobrodaošao!
nadam se da ćeš se zabaviti i naći istomišljenike(ce) ovde na forumu i u klubu.

baš lepo da je došao neko ko hrabro priznaje da se kocentrisao na Bionicle i Exo-force (to nije baš uobičajeno i pohvalno :wacky: )

kaznove

  • Gost
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2011, 12:45:13:pre podne »
hvala,
pa bionicle me je okupirao kratko, posto su mi se u to vreme svidele pirake, a ja sam takav da kad uzmes jednog hoces sve, isto je bilo onda i za toe :wacky: a exo force mi se stvarno svideo, prilicno je bio drugaciji od setova koje sam sklapao kao klinac, dosta tehnik delova..ali mi se svidela i estetika i konstrukcijska resenja i tako...volim robote :grin2:

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Pozdrav drugari
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2011, 09:32:47:pre podne »
Dobro nam došao... i nadam se da ćeš se ponovo navući na Lego :party:

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pozdrav drugari
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2011, 10:46:47:pre podne »
Pozdrav i dobrodosao i od mene, mogao bi nam se na nekoj od narednih izlozbi mozda prikljuti sa svojim exoforce setovima
Uzivaj na forumu

kaznove

  • Gost
Odg: Re: Pozdrav drugari
« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2011, 11:56:57:pre podne »
hvala,
pa mozda bi i mogao, samo ne znam za kad planirate sledecu izlozbu i gde? kontaktirajte me u svakom slucaju ovde pa cemo videti i dogovoriti se

Gambit

  • Gost
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #8 poslato: Februar 12, 2011, 01:04:07:posle podne »
Kaznove dobrodosao :clown:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav drugari
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2011, 07:36:17:posle podne »
dobro nam došao!

uvek je zanimljivo naići na nekoga ko ne skuplja ove najrasprostranjenije teme tipa castle, city, piratess...