Autor Tema: 8. izložba Lego kluba Skockani  (Pročitano 10109 puta)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #15 poslato: April 06, 2014, 08:01:52:posle podne »
Citat: \"IvanV\" post=33351
Patrisa Lumumbe 6 :wacky: Mada, realno, TK bi trebalo da dobije toner.


Čestitam , pošalji mi na PM podatke koji je štampač u pitanju i gde da pošaljemo toner!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #16 poslato: April 06, 2014, 09:09:42:posle podne »
Hvala Image-Z i Skockanima, stari toner je počeo da kašljuca, tako da ovo dolazi kao poručeno. :smile2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #17 poslato: April 06, 2014, 09:19:20:posle podne »
Citat: \"IvanV\" post=33351
Patrisa Lumumbe 6 :wacky: Mada, realno, TK bi trebalo da dobije toner.


Ne treba da dobijem jer sam skockani,nego sam ja komentarisao radi neceg drugog,i cestitam ti.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #18 poslato: April 06, 2014, 09:24:14:posle podne »
Technic mene malo zeza ali cekaj, putovacemo mi do Danske zajedno :devil2: :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #19 poslato: April 06, 2014, 10:03:28:posle podne »
Ko ti i ja?Zar nije bilo da cu morati biciklom do Danske kad sam rekao da cu vam bacati beat celim putem?:tongue2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #20 poslato: April 07, 2014, 12:50:19:pre podne »
Možeš da bacaš \"beat\" i sa krova. :devil2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #21 poslato: April 07, 2014, 05:39:22:pre podne »
Naš današnji sponzor je GameS, najbolji domaći distributer računarskih i konzolnih igara i opreme za igrače!
U dobro opremljenim radnjama u Beogradu, Novom Sadu i Kragujevcu možete pronaći širok asortiman kako najnovijih naslova za sve vodeće konzole i PC tako i periferija eminentnih svetskih proizvodjača. Dobro informisano osoblje uvek Vam može pomoći u odabiru najboljeg naslova za Vas ili Vaše najmladje!
GameS je od skoro u ponudu uvrstio i majice i aksesoare sa motivima igara koje volite kao i ponudu korišćenih naslova koje možete pazariti u nekoj od njihovih prodavnica po veoma povoljnim cenama.
I na ovoj izložbi GameS je obezbedio sate zabave sa vrhunskim LEGO igrama na najpopularnijim konzolama na oim prostorima - PS3 i Xbox360. Pratite naš forum i Facebook nalog za tačnu satnicu i raspored da bi ste mogli da se pojavite kada je ona igra koja vas zanima na repertoaru.

Lego franšizu u svetu igara obradjuje TT Games grupa koja je započela svoj život kao deo Psygnosis-a koga se malo stariji igrači na forumu sigurno sećaju. Uglavnom proizvode igre vezane za popularne filmove, stripove ili brendove igračaka. Od 2007. godine su u vlasništvu Warner Brothers.

A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #22 poslato: April 07, 2014, 08:08:40:posle podne »
Cenovnik karata 8. Izlozbe Lego kluba \"Skockani\"

Pojedinačna karta 150 din
Porodicna karta 450 din (važi za 4 osobe)
Grupna karta 1000 din (za grupe do 8 ljudi)

Zainteresovane škole, vrtići i druge obrazovne ustanove koje žele organizovanu posetu većeg broja dece treba da kontaktiraju upravu kluba na info@skockani.com kako bi napravili povoljnu ponudu za vas!

Ne zaboravite da vam karta važi za ceo dan za koji ste je kupili, dakle, možete se vratiti sa njom tog dana i ponovo posetiti izložbu.
Sa kartama ostvarujete popuste u radnjama u prizemlju TC Zira

- Wear2Play
- Ofy Toyland
- Laguna

Popuste možete ostvariti samo sa kartama naše izložbe tako da ih čuvajte!

A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #23 poslato: April 08, 2014, 05:10:33:pre podne »
Naš današnji sponzor je wear2play, prodavnica odeće LEGOWear brenda!
Ako već do sada niste bili u ovoj fenomenalnoj prodavnici u TC Zira idite već prvom prilikom. možda već na našoj izložbi jer će vas tada očekivati popust

Wear2Play već duže vreme prodaje izuzetno kvalitetnu odeću LEGOWear brenda, a kad kažem kvalitetna mislim na kvalitet pri kome ne morate da razmišljate da li će majičica ili pantalonice izbledeti posle prvog pranja ili da li će dete biti mokro posle duge igre na snegu. Sa Lego odećom tih nedoumica jednostavno nema, odeća dugo vremena ostaje onakva kakvom ste je kupili i vaše dete možete mirna srca da ostavite da se igra u snegu i da očekujete da će ono biti suvo kada se vrati.

Ja se kao roditelj trudim da svom detetu pružim kvalitet i Wear2Play je prodavnica koju posećujem kada želim da kupim kvalitetnu dečiju odeću!

Nova letnja kolekcija je stigla u prodavnicu i mala modna revija biće organizovana u nedelju 13.4. tako da vas Wear2Play čeka da sa vašim mališanima dodjete i dobro se provedete uz Lego modu!

A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2014, 09:11:28:pre podne »
Naš današnji sponzor je Kocka.rs Najbolja online prodavnica LEGO setova na ovim prostorima!
 Prodavnica se nalazi na adresi www.kocka.rs posetitie je odmah da vidite šta je novo u LEGO asortimanu!
Šta možete da očekujete od Kocke? Samo odgovor na svako vaše pitanje, uljudno i sa LEGOM verzirano osoblje kao i vrhunsku i brzu uslugu.
 Naša saradnja sa prodavnicom Kocka.rs traje već godinama na obostrano zadovoljstvo i nadamo se da ćemo i u narednim godinama zajedno usrećevati nebrojene mališane, svako na svoj način!

A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2014, 09:47:30:pre podne »
Isto pitanje kao i na facebook-u, prva osoba koja mi odgovori na to u kojoj humanitarnoj akciji je ucestvovala prodavnica kocka.rs zajedno sa skockanima dobiće vaučer za popust ne prvu sledeću kupovinu. Ne moram da napominjem da ova igra ne važi za skockane i članove njihovih porodica.
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Dylan666

  • Član kluba (redovni)
  • Full Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2014, 09:56:21:pre podne »
Је л то она акција за помоћ малом Кости?

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #27 poslato: April 09, 2014, 10:21:15:pre podne »
Jeste! Posaljite mi podatke na privatnu poruku da vam prosledim vaucer!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #28 poslato: April 09, 2014, 11:20:12:posle podne »
Postavka izložbe je u punom jeku, lično ne mogu da verujem koliko toga je već doneto i postavljeno - a neke od ključnih tema će se tek sutra postavljati! Ubedljivo najveći broj MOCeva do sada i većina biti premijerno prikazana baš na ovoj izložbi.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8. izložba Lego kluba \"Skockani\"
« Odgovor #29 poslato: April 10, 2014, 01:59:19:pre podne »
Drago mi je što je sve novo, svi članovi kluba su uradili svoj moc, neki i tri :wacky:  Biće ovo definitivno najbolja izložba.
Ima i jedno iznenadjenje za ljubitelje igara... Ili dva :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”