Autor Tema: Odlazak u Temisvar  (Pročitano 4716 puta)

Toma

  • Gost
Odlazak u Temisvar
« poslato: Septembar 14, 2011, 01:24:45:posle podne »
Drugari, sledeceg ponedeljka idem do Temisvara! Cini mi se da su tamo kockice malo jeftinije nego kod nas... Evo vam link ka prodavnici u koju cu sigurno svratiti:

http://www.noriel.ro/LEGO/::100663386::::/

Ako nekome treba nesto slobodno neka me kontaktira. Necu uzimati nikakvu proviziju, naprotiv bice mi zadovoljstvo da svakome donesem sve sto mu treba :)

EDIT: Napominjem da je 1 EUR = 4 RON

przulj

  • Gost
Odg: Odlazak u Temisvar
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2011, 11:00:35:posle podne »
Meni ne treba ništa, ali hvala što si se ponudio.
Lijep gest, što jest jest  :wacky:

UKI91

  • Gost
Odg: Odlazak u Temisvar
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2011, 05:18:56:posle podne »
Trebalo bi da svratim do Temisvara pa me zanimaju cene da li su kao u Norielu jer jedino za nju znam od ranije?

Boris

  • Gost
Odg: Odlazak u Temisvar
« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2011, 10:11:38:posle podne »
Pa jeste jeftinije,
hvala ali ja sam narucio 3 figure, Mine mech,  neke delove i  podlogu jednu. Tako da sam dekintiran.
Nisam ovo platio mnogo ali i za to je devojka pomogla :love:  :wacky:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Odlazak u Temisvar
« Odgovor #4 poslato: Januar 31, 2013, 10:04:24:posle podne »
bio sam u subotu do temišvara, više turistički nego u šopingu...

u iulius mall-u ima radnja varuna s koja je jedan od zvaničnih distributera lego-a za rumuniju...

u radnji su cene kao na sajtu, s tim što u ovoj radnji nije bilo svega što ima na sajtu...

po mom mišljenju, cene su korektne...kupio sam 2 mala creator seta na poklon od po 40ron (~9,5€) i u poređenju sa cenama u bg-u (1700din+) put me je izašao džabe i još mi je ostalo za ručak...

jedino što se ne isplati ići autobusom, jer ga drže minimum po 40min na svakoj od granica iako nema nikoga ispred...dok automobila skoro ni nema na graničnom prelazu vatin...

trenutno je 1€ ~ 4,27ron