Autor Tema: Apolo  (Pročitano 4328 puta)

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Apolo
« Odgovor #15 poslato: Januar 18, 2012, 03:38:42:posle podne »
uf ovo ce morati nova tema samo zbog A.Jolie - i ja mislim da nije neka riba, cak mi je mozda malo odbojna zbog onih urokljivih ociju, kilazhe, itd.. naravno ne bih je odbio da bih mogao posle da pricam da sam drpio bredu zhenu :)

ja veoma cenim mozaik u umetnosti, raznobojno kamenje/keramika ili staklo svejedno. umesnost majstora je u tome da prepozna nepravilne i uglavnom nejednake oblike i boje i nadje im pravo mesto za koncept koji je smislio/skicirao. lego ima predodredjene boje i oblike pa tu nema tog izazova, koliko je kome lako zavisi iskljucivo od licnog osecaja umetnika za senke/oblik tj talenat kao i za slikarstvo  koji ili imas ili nemas. svejedno i ako nikad pre toga nisi video lego u zivotu. pri tom sam siguran da koriste komp jel neverujem da neko naruci od svake boje 10000 1x1 kockica pa bira koju ce da stavi i ostane mu restla za josh 5 slika, mora bar malo da isplanira, slozicete se?

e  dobro i na kraju posto sam se verovatno vec isuvise \"istovario\" mogu da priznam da je verovatno 10x teze napraviti taj mozaik nego dzinovski falus koji glumi apolo ( da ne pominjem da ne verujem da su bili na mesecu ili bar ne onoliko puta kolko su rekli :))
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."