Autor Tema: Koje setove biste voleli da vidite?  (Pročitano 2757 puta)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Koje setove biste voleli da vidite?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 26, 2012, 12:47:31:posle podne »
Ne znam da li neko prati Playmobil, to je isto bilo popularno pre 30-tak godina, pre nego sto sam se rodio.. :) Medjutim, ponekad dobijem neke kataloge i odusevim se..







Pogledajte ove sve slike i zamislite ih u LEGO formatu.. :) Tigrovi, lavovi, Arena, galija, Ciceron, Marko Antonije, Junije Brut, Servilija, horde Varvara, Kleopatra.. i uz malu mesavinu Ages of Mythology, gde bi se napravilo par Rimskih Bogova.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Re: Koje setove biste voleli da vidite?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 26, 2012, 12:55:17:posle podne »
Playmobil ima i odlican zoo vrt koji bi takodje bio strasna stvar za lego da izbaci (nikola je to vec spomenuo)

stanislaw

  • Gost
Odg: Koje setove biste voleli da vidite?
« Odgovor #17 poslato: Decembar 26, 2012, 02:38:43:posle podne »
Mislim da bi bio interesantan potez praviti setove koji predstavljaju spoj dve teme, tamo gde je to ikako moguće, recimo stavljanjem u neki vremenski kontekst, za teme koje inače nemaju direktnih dodirnih tačaka...
Interesantan i do sada jedinstven set u tom smislu bio je promo set 1592 \"Town meets Castle\" iz osamdesete godine, radi se na tome da dolazi na predstojeću izložbu...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Koje setove biste voleli da vidite?
« Odgovor #18 poslato: Decembar 26, 2012, 06:52:32:posle podne »
Citat: \"stanislaw\" post=18215
Mislim da bi bio interesantan potez praviti setove koji predstavljaju spoj dve teme, tamo gde je to ikako moguće, recimo stavljanjem u neki vremenski kontekst, za teme koje inače nemaju direktnih dodirnih tačaka...
Interesantan i do sada jedinstven set u tom smislu bio je promo set 1592 \"Town meets Castle\" iz osamdesete godine, radi se na tome da dolazi na predstojeću izložbu...


ako sve bude kao po planu i budem deo izlozbe, moj deo bice \"space meets castle\", sobzirom da sad mogu da pricham o tome, Golijat Nacionalna Banka (heh, ovo mi je iz serije How I met your mother:))) je u space fazonu, a sve ostalo okolo, gledano kroz portal je u castle :) Imas kilometarsku prichu o tome u mom poslednjem postu na Drow temi :) (mada napravicu sad jos jedan :P )