Autor Tema: Poseta Lebgo kluba Skockanima, Nis 14-15.09.2013  (Pročitano 1661 puta)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Poseta Lebgo kluba Skockanima, Nis 14-15.09.2013
« poslato: Septembar 19, 2013, 05:56:46:pre podne »
Bilo je sjajno! Toliko prijatni ljudi! Prijateljstvo je ostvareno odmah i Bobby i ja smo proveli makar sat vremena diskutujuci o buducim zajednickim akcijama.
Radujemo se novim posetama i zajednickom radu!













A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Poseta Lebgo kluba Skockanima, Nis 14-15.09.2013
« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2013, 09:13:17:pre podne »
Zaboravih da napomenem, oduševljen sam figuricama koje smo dobili na poklon, uradjene su sa stilom i veoma kvalitetnim dekalima, pravo je zadovoljstvo imati ih
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Re: Poseta Lebgo kluba Skockanima, Nis 14-15.09.2013
« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2013, 09:17:04:pre podne »
ja sam dobio neku stariju verziju, kad sam bio član njihovog žirija na nekom velikom takmičenju koje su imali i nije bila sjajna izvedba, al je bio jako lep gest s njihove strane :smile2:

Ђапето

  • Gost
Re: Poseta Lebgo kluba Skockanima, Nis 14-15.09.2013
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2013, 11:31:23:pre podne »
Супер су!

Треба Васа да уради и српске народне ношње. Шајкачу имамо. Имамо српске војнике из WWI, војводу Мишића и Карађорђа да не заборавим и гуслара, православног свештеника и витезе средњовековне, стварно лепо кад човек помисли на то али уради баш момка и девојку у српкој народној ношњи. Они који живе у Војводини имају још шири избор народних ношњи с обзиром да живи преко 30 нација, Европа у малом :grin2: