Autor Tema: Vaskrsije  (Pročitano 3321 puta)

vaskrsije

  • Gost
Vaskrsije
« poslato: Avgust 04, 2011, 09:20:51:pre podne »
Pozdrav svim Legolasima.
Zovem se leonardo, \"umetnicko\" ime Vaskrsije, imam 32 godine, rodjen sam i ziveo skoro 30 god u NS a onda me je zivot naveo na Bec, Austrija.
Legom sams e zarazio oko 8. godine kada sam dobio i prvi set i sakupljao ih do neke 12 te godine. na zalost taj period sakupljanja upao je u najvecu krizu 90 ih pa nisam uspeo da dodjem do setova koje sam zeleo i da napravim veliki Lego grad. Posle Lega okrenuo sam se da sakupljam modele automobila u razmeri 1:18 i taj hobi jos uvek traje i vise ne znam gde cu sa silnim modelima. Uporedo sa tim hobijem sam poceo i hobijem sredjivanja automobila u razmeri 1:1. Ali rodjenjem mog sina opet sam se zainteresovao za Lego i poceo sam da kupujem i da spremam njemu ogroman Lego grad i da ga uvodim lagano u magiju zvanu Lego. Iskljucivo me zanimaju Lego City i Creator kuce. Kada sam bio kuci u SRB iskopao sam i stare Lego kataloge od 1985 pa do 1991 do kada sam ih sakupljao.
U delu kolekcija napisacu setove koje sam sakupio kao klinac i ove sad koje sam dokupio i naravno taj spisak ce se siriti.
nadam se ovde dobrom druzenju zabavi i savetima.

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2011, 10:29:41:pre podne »
Dobro nam dosao i nadam se da ces se lepo zabaviti na nasem sajtu
kako je u mom rodnom gradu? Sad kad si spomenuo gde zivis pocela da me vuce nostalgija da ga posetim u skorije vreme

vaskrsije

  • Gost
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2011, 10:38:13:pre podne »
Hvala.
Ne mogu da se setim, bilo je pre nekih foruma Lego ljubitelja bio sam tu vise posmatrac, ali pocele su neke svadje prepucavanja pa nisam vise dolazio, ali mi je ostao u secanju jedan lik koji je cini mi se bas iz ZR i ima ludu kolekciju Lega. Da li si to ti ili sam te pomesao sa nekim.
Inace u Becu je Ok, sto se tice Lega raj je. Ima dobrih popusta a ako imas srece izvuces jos nesto dodatno.

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2011, 10:42:30:pre podne »
da da ja sam, fino da si me zapamtio
tamo je bilo svega zbog toga sto je nekima smetalo sto smo oformili klub i napravili zvanicni sajt i forum pa smo se odvojili i sada odlicno funkcionisemo, pravimo izlozbe i slicno
nadam se da ces se ovde zabaviti jer nema i nece biti desavanja slicnih kao na proslom forumu

vaskrsije

  • Gost
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2011, 10:45:49:pre podne »
Pa takav manijak ( u pozitivnom smislu ) se ne zaboravlja. nadams e da ces zavrsiti taj grad koji si zapoceo da necem biti ko ovaj ministar Mrkonjic.
ma ovde je OK, malo mi je krivo i zao sto nisam vise u NS i to bas kada je Lego napokon zaziveo u SRB i NS da prisustvujem i ucestvujem u izlozbama. Ovako sam samo posmatrac i komentator.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #5 poslato: Avgust 04, 2011, 12:17:15:posle podne »
Dobro dosao!

Djapeto

  • Gost
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #6 poslato: Avgust 04, 2011, 01:28:45:posle podne »
Добро нам дошао!

Али не у смислу да ћеш нам добро доћи да донесеш нешто успут кад навраћаш у отаџбину :laugh: него наравно што имамо још једног великог легољубца међу нама!

Додуше и ја сам од скоро овде али сам пратио једно време ову екипу, прави легољубци и добри лего другари!

aca

  • Gost
Odg: Vaskrsije
« Odgovor #7 poslato: Avgust 04, 2011, 05:19:20:posle podne »
Citat: \"vaskrsije\" post=3956
malo mi je krivo i zao sto nisam vise u NS i to bas kada je Lego napokon zaziveo u SRB i NS da prisustvujem i ucestvujem u izlozbama. Ovako sam samo posmatrac i komentator.


Ми смо ти овде као успавана терористичка ћелија. Многи нам пружају активан и пасиван отпор (продавнице, царина...) али Скоцкани имају све више присталица.:ninja:
Немој да се секираш што си само коментатор, ја сам још увек у мрачном добу али се спремам за ренесансу :wacky: