Autor Tema: 8052 Container Truck  (Pročitano 4135 puta)

vuka

  • Gost
8052 Container Truck
« poslato: Avgust 31, 2011, 06:10:40:posle podne »
A model

[attachment=820]DSC_5120.jpg[/attachment]

[attachment=821]DSC_5122.jpg[/attachment]

[attachment=822]DSC_5123.jpg[/attachment]

http://www.youtube.com/watch?v=Q91RvQnyIMo

B model

[attachment=823]DSC_5214.jpg[/attachment]

[attachment=824]DSC_5213.jpg[/attachment]

[attachment=825]DSC_5206.jpg[/attachment]

http://www.youtube.com/watch?v=-saGfh0kwck

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #1 poslato: Septembar 01, 2011, 07:14:20:pre podne »
Lepo.Sta je sa utiscima i ocenama?BTW mozes molim te da mi subskrajbujes zato sto sam ja tebi.(moje youtube ime je legoVasa)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #2 poslato: Septembar 01, 2011, 08:05:42:pre podne »
Vuko, daj baci neku reč. greota da nema malo opisa i utisaka uz ove odlične fotke i video.

vuka

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #3 poslato: Septembar 01, 2011, 03:21:40:posle podne »
Morao sam prvo da proverim da li bilo ko cita ovu temu... :D
Dobar je set, mada nije mnogo velik...
Interesantni su modeli, posebno mi se svidja nacin na koji se kipuje korpa odnosno automatski otkacinje kod A modela. Skroz mi je interesantno kako su to reshili, totalno jednostavno i po meni genijalno, nisam to video nigde do sada...
Dobije se samo jedan M motor i baterija i mehanicki cilindar i mislim da su mogli josh malo da se isprse, npr makar za zupcanik koji proklizava, ovako kada dodje do kraja moze da zakrci cilindar a nikome ne treba oshtecenje istog... To sam to odmah promenio i takodje sam ubacio i switch da ga ne palim-gasim direktno na bateriji, ostalo je sve kao iz kutije. :)
Svidja mi se kako izgledaju kamioni, posebno B model mada je manji nego shto sam ocekivao, kamion samo a sa prikolicom je bash dugacak. Nacin kipanja je mnogo prost i to me nije bash odushevilo. Ponovo se vracam na nacin kako su to reshili kod A modela i idejom sam bash zadovoljan...
Shto se tice odnosa novca i shta se dobije za taj novac, ja bih ponovo razmislio da li bih ga uzeo. Ukoliko je to prvi set nekome ko nema nijedan motor, ni bateriju, ni mehanicki cilindar, ni dobre tockove onda kupovina ima smisla. Ovako, ja nisam dobio nishta posebno novo sem interesantne ideje o kojoj sam vec pisao gore...
Naravno, preporucujem kupovinu iz inostranstva kada god je to moguce jel su cene kod nas josh uvek visoke i to bi me sigurno odbilo od kupovine ovog modela...
Nadam se da ce nekome da koristi ovo shto sam pisao (mada taj deo manje volim), tu sam za dopunu... :)

vuka

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #4 poslato: Septembar 01, 2011, 03:26:45:posle podne »
Mogu naravno...

vuka

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2011, 03:27:43:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=4354
Lepo.Sta je sa utiscima i ocenama?BTW mozes molim te da mi subskrajbujes zato sto sam ja tebi.(moje youtube ime je legoVasa)


Gotovo! :)

przulj

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2011, 10:34:38:pre podne »
Ovaj model je kod nas u Srbiji bio u Merkatoru u ponudi po povoljnoj cijeni, sličnoj onoj na zapadu. Bila je u toku neka \"promocija uvoznika za lego\" ili tako nešto. Razmišljao sam da ga kupim, ali sam u tom periodu već bio debelo probio budžet :sweating:
Dobre su fotke, hvala za prikaz.

Patton

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2011, 10:54:34:pre podne »
Koliko sam ja video ovo je jedini Technic model koji kosta isto kod nas i u EU - 70e.

vuka

  • Gost
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2011, 05:22:22:posle podne »
Kada se naleti na neki popust ili promociju mora odma da se uzima, shta god da je u pitanju... :D

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 8052 Container Truck
« Odgovor #9 poslato: Februar 09, 2012, 11:47:42:posle podne »
E super je setic sto se mene tice iako ga nisam uzeo jer nisam video neke specijalne delove u njemu,ali je nacin kipanja tj. dve opcije super.E sad sam te subskrajbovo na youtube-u ae i ti mene i svi koji imate youtube dajte da se medjusobno subskrajbujemo ja sam buldozer842.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/