Autor Tema: Velike rasprodaje na digitalnim prodavnicama igara  (Pročitano 4161 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Velike rasprodaje na digitalnim prodavnicama igara
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 24, 2015, 11:28:59:posle podne »
Napravim nalog, i tek mi onda traži da imam instaliran njihov softver za preuzimanje... Koji naravno ne postoji za Linux... I tako ne mogu da napravim sebi štek za slučaj da kasnije pređem na win...
...и нестадох у измаглици...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Velike rasprodaje na digitalnim prodavnicama igara
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 25, 2015, 08:22:45:pre podne »
Napravim nalog, i tek mi onda traži da imam instaliran njihov softver za preuzimanje... Koji naravno ne postoji za Linux... I tako ne mogu da napravim sebi štek za slučaj da kasnije pređem na win...

ne radi origin pod wine?

edit:
https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=26175
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2015, 08:31:36:pre podne dr.zli »
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Odg: Velike rasprodaje na digitalnim prodavnicama igara
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 25, 2015, 11:52:47:pre podne »
Napravim nalog, i tek mi onda traži da imam instaliran njihov softver za preuzimanje... Koji naravno ne postoji za Linux... I tako ne mogu da napravim sebi štek za slučaj da kasnije pređem na win...

Bitno je da dodaš  igiricu u "my games", nadam se da to može bez klijenta.

EDIT: Malo offtopic (ali vidim ima nas RA2 YR zaluđenika) ali postoji ovaj mod http://mentalomega.com/, svašta ima :)
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2015, 11:55:52:pre podne stonecoldcrazy »

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Velike rasprodaje na digitalnim prodavnicama igara
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 25, 2015, 05:54:22:posle podne »
Napravim nalog, i tek mi onda traži da imam instaliran njihov softver za preuzimanje... Koji naravno ne postoji za Linux... I tako ne mogu da napravim sebi štek za slučaj da kasnije pređem na win...

Bitno je da dodaš  igiricu u "my games", nadam se da to može bez klijenta.

EDIT: Malo offtopic (ali vidim ima nas RA2 YR zaluđenika) ali postoji ovaj mod http://mentalomega.com/, svašta ima :)

na zalost ludak trazi da otvori program da bi dodao igru u my games. Potpuna glupost  :bored:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”