Autor Tema: narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci  (Pročitano 4988 puta)

Angeli

  • Gost
narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci
« poslato: April 11, 2011, 03:46:53:posle podne »
narucujem nove kockice koje ce mi doneti kolima (tj nema postarine i nema carine), pa me kliknite na priv za vise detalja

narudzbinu pravimo danas i sutra, cene kakve su i u prodavnici (tj, ne uzimam procenat), a ako predjemo neku cifru od stotinjak eura na brikove u osnovnim bojama imamo i popust od 10% (barem sam imao do sada). Djile i kompanija su upoznati, prodavac je proveren, tj vec sam uzimao od njega, u kola po mojoj proceni moze da stane nekih sezdesetak (60) kila kockica a da ga ne drndaju na granici; 10.000 1x2 kockica je oko 8kg, da imate predstavu. mob, link od prodavnice i sl na priv :)

etoooooooooo :) sad nema opravdanja, svi moramo da slazemo nove MOC-ove ;)

vi koji me znate sa sajta i sa izlozbe znate me, vi koji me ne znate mozete se raspitati, imamo sve potrebno - paypal nalog (prijavnica) da su uplacene pare, ime, prezime, adresu i telefone od prodavca, podaci od momka koji vozi i moji podaci ;) fali vam sam omoj broj cipela, ali ostacu ipak malo misteriozan ;)

bitno- vreme je faktor :) danas i sutra sta narucio, narucio, da bi paket stigao pre nego sto drugar krene ovamo za uskrs.

takodje bitno: svako ko naruci na sledecoj izlozbi casti konzervom pivam ;) sem ako nije ispod 18, tada je dovoljno da napravi nesto od kockica i da se pohvali na izlozbi ;)

Angeli

  • Gost
Odg: narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2011, 04:13:25:posle podne »
.

Angeli

  • Gost
Odg: narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2011, 07:15:17:posle podne »
opet sam tu, bicu sve vreme na vezi

hej, ako neko vidi nesto dobro u toj prodavnici obavezno vicite, najbolje ovde, jer mi je sad upravo neko skrenuo paznju na bas jeftine slopove brick-arch-eve...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2011, 08:16:38:posle podne »
posalji mi link od prodavnice pa da vidim jel ima nesto za mene :))
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: narucujem nove kockice, pa ko zeli da se prikljuci
« Odgovor #4 poslato: April 12, 2011, 09:10:57:posle podne »
ok, ko je narucio - narucio, zvrcnite me sutra u toku pre podneva da se dogovorimo za pare