Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Sopstvene kreacije / Odg: Dugme's creations (update: WIP City diorama)
« Poslednja poruka dugme poslato April 27, 2022, 03:55:36:posle podne »
posle vise od dve godine uzeo sam da slazem jedan MOC...za koji sam imao ideju negde u februaru 2020... u pitanju je stan za ToroLUG Tower zajednicki projekat...mislim da su Skockani tako nesto vec radili pre nekoliko godina...

2
LEGO Setovi / Odg: Architecture 2015 -
« Poslednja poruka luka066921 poslato April 14, 2022, 07:23:37:posle podne »
Ako neko prodaje starije lego architecture setove, neka pošalje u privatne...
3
LEGO generalna diskusija / Odg: Lego ideas
« Poslednja poruka vasa poslato April 03, 2022, 07:00:16:posle podne »
Nikad nisam bio aktivan tamo, ali čini mi se da su liscence poremetile ceo koncept.
Generalno kad sam ja bio mali bilo je više originalnih Lego tema, do skoro sam ušao na lego sajt i skoro sve teme su po nekom filmu, igrici ili druga liscenca.
Volim brendirane stvari ali čini mi se da se ti gubi smisao.
Nedostaju mi teme kao Power Miners, Atlantis itd.
4
LEGO generalna diskusija / Odg: Lego ideas
« Poslednja poruka luka066921 poslato April 02, 2022, 11:41:38:pre podne »
Da li je samo moj utisak da je aktivnost na lego ideas dobrano zamrla? Čini mi se nikad manje dobrih predloga... Možda zato što se izbor onih koje je lego odlučio da proizvodi slabo poklapa sa ukusom šireg auditorijuma... A i tada sa modifikacijama često vrlo nemalim...
5
LEGO generalna diskusija / Odg: Minifigures
« Poslednja poruka luka066921 poslato Mart 08, 2022, 10:47:53:pre podne »
Hvala. Ako neko bude prodavao... neka se javi...
6
LEGO kolekcije članova foruma / Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Poslednja poruka Sammael poslato Mart 08, 2022, 08:03:51:pre podne »
Realno je potpuni bezobrazluk, s obzirom na vremensku i geografsku ograničenost prodaje. Jedan od razloga zašto uopšte više nemam ni hajpa ni volje da se bavim Legom.
7
« Poslednja poruka Sammael poslato Mart 08, 2022, 07:58:58:pre podne »
Nekada se desi da se ne poklone svi u naznačenom periodu, pa ih radnje posle toga prodaju - međutim, dešavalo se i da LEGO traži prodavnicama da sve nepoklonjene setove pošalju nazad. Nisam neko vreme jurio ove promocije, ali poslednjih nekoliko puta su svi pokloni otišli pre završetka akcije.
8
« Poslednja poruka luka066921 poslato Mart 07, 2022, 08:37:22:posle podne »
Izašao je set 40530u čast Džejn Gudol. Možda bi lepše bilo da su izbacili set u čast Dajane Fosi.
Elem, vidim da se prodaje tj poklanja za kupovinu iznad neke naznačene sume. Da li neko zna, da li takvi setovi mogu da se kupe nezavisno od takvih akcija?
9
« Poslednja poruka vasa poslato Mart 05, 2022, 07:58:47:posle podne »
Vau, prvi put cujem za ovako nesto.
Kul.
Komplikovano dosta, verujem da bi se moderni classic castle setovi prodali bez problema i bez tih komplikacija ali dobro, igraju na sigurno. 
10
« Poslednja poruka dugme poslato Mart 05, 2022, 04:26:20:posle podne »
U pitanju je ideas set koji je prodavan preko bricklink-a (koji je u vlasništvu TLG-a)...od 10ak ponuđenih setova, prvih 5 koji su se prodali u 3.000 primeraka su napravljeni u maksimalnoj količini od 10.000 primeraka (u zavisnosti od interesovanja)
Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10