Autor Tema: Naručivanje na bricklinku  (Pročitano 50864 puta)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #45 poslato: April 24, 2011, 10:59:06:pre podne »
Angeli, pretrazih dosta bricklink i ne mogu da nadjem ovo:



sifra je x1928 a ne vredi.. kucao sam i minifig spyglass.. kako da nadjem ovo, treba mi 30-tak komada
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #46 poslato: April 24, 2011, 11:41:53:pre podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=2931
Angeli, pretrazih dosta bricklink i ne mogu da nadjem ovo:



sifra je x1928 a ne vredi.. kucao sam i minifig spyglass.. kako da nadjem ovo, treba mi 30-tak komada


zove se: Minifig, Utensil Telescope (tako mozes da nadjes, u search, a inace he u \"minifig utensil\" sifra je 64644

link za sve boje i sve radnje je ovaj: link

ako je to boja \"pearl gold\" evo linka od radnji: link

kako bih ja uzeo: ova radnja: link
proverena je (uzimao sam od njih), blizu je (Nemacka), tako da za tridesetak komada postarina ce biti euro, dva); cena po komadu: 0.15e  (stim da mu je minimum 15e narudzbina, ja sam oduvek (heh, oduvek:) hteo ovog anubisovog ratnika kojeg prodaje za 20% jeftinije nego vecina ;))

ako neces kod njega, mozes da narucis kod onog mog poljaka, pitaj mejlom koliko bi bila postarina, link od radnje je: link
cena po komadu je 0.13e, a minimum za kupovinu je 6.8e

kada planiras gde ces kupiti, znaj da sto je dalje postarina je nelogicno veca, ali mozes da napises da ti stave u zip eksicu i u obicno pismo, pa te dodje euro postarina (te kockice su porpilicno stamene i izdrzljive, nista im nece biti)

eto :)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #47 poslato: April 24, 2011, 05:42:55:posle podne »
e druze hvala ti puno za info, nikako se ne snadjoh da nadjem taj komadic.. fora je sto ja kucam sifru sa peerona, a ovamo je ispala neka druga sifra artikla..

nasao sam nesto povoljno, ipak nisam trazio bas zlatne boje:
http://www.bricklink.com/store.asp?p=Duffy&itemID=15408881
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #48 poslato: April 24, 2011, 07:24:16:posle podne »
crno, to bi se i meni uklopilo u kockice koje imam, a ove su idealne za ogadu i sl :) cek da vidim minimum order...
...10e 100 ovih he 2.5 eura :) znaci 400 ;) aj da vidimo koliko su teski ;)
ima samo 300 kom, 65g, sitnica :)

ima ovo: \"   Black Minifig, Headgear Helmet Castle with Cheek Protection and Thin Bands (Troll) \"
to prvi put vidim u crnoj boji (a tako i kosta, 2,nesto e)

-----------------
znas koja radnja bi bila odlicna za grupno kupovanje?
link (Helge)
ne znam odakle dobija te stvari, ali su jeftine (ima npr130 onih \"merman\" slemova po 1.2e :) ali mu je minimum buy 65$
covece, ima i 170ovih: \"   Reddish Brown Minifig, Headgear Helmet Castle with Cheek Protection and Thin Bands (Troll)\" u toj boji ne postoji ni u jednom setu :)
svojevremeno mi je dao pass za prelaz preko tog ogranicenja, pretpostavljam da vazi jos uvek, stim da ima neke posebne cene pakovanja, kojih se ne secam (ali imam negde u mejlu)...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #49 poslato: April 24, 2011, 07:43:41:posle podne »
A jel mozes da mi das neku preporuku gde da kupim slopeove da pravim krovove? Kao u medieval market village, oni crni, raznih velicina? treba mi jedno 200. dobro bi mi dosla i tamno siva.

meni su ove crne idealne za razmake izmedju prozora i za pravljenje terase, eventualno drzaci vatre.. posto su oni \"sextant\" dosta skupi.

skupi su bre ovi slemovi.. meni treba ona muslimanska bela marama.. sto si stavio jednom od svojih likova. to je inace iz seta prince of persia, fight for the dagger :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Patton

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #50 poslato: Maj 05, 2011, 08:40:20:pre podne »
Hoce li uskoro biti nekih porudzbina, rado bih se prikljucio, samo mi recite koju prodavnicu da gledam, kad je porudzbina i kako i kome da dostavim pare (iz BG-a sam).

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #51 poslato: Maj 05, 2011, 09:34:31:posle podne »
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

vojiste

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #52 poslato: Maj 05, 2011, 10:12:48:posle podne »
Cao,

Ja sam zainteresovan da iz druge radnje (Troy\'s Toy Kingdom) narucim 2335 Red Flag 2*2 Square 8 komada. Ako postoji mogucnost da se ovo ukljuci u porudzbinu bilo bi super.

Patton

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #53 poslato: Maj 06, 2011, 09:31:37:pre podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=3032
http://www.bricklink.com/store.asp?p=fosterbengoshi&itemID=23323717
http://www.bricklink.com/store.asp?p=mnementh&itemID=17781139

evo ti dve prodavnice... koliko i sta planiras da narucis?


Koliko vidim Thorz Bricktopia je mnogo povoljniji od Troy-a i nema suludih ogranicenja za minimalnu kolicinu. Da li ove prodavnice imaju neki minimalni iznos za koliko treba da se poruci? Sigurno bih uzimao iz obe za po 1500din npr. Kad bi to stiglo otprilike?

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #54 poslato: Maj 06, 2011, 12:11:08:posle podne »
Hm, iz prve (Thorz) bih mozda uzeo kockica za oko 1000-2000 dinara. Koliko bi me dosli troskovi mimo toga?

PS. U cilju smanjenja troskova, a s obzirom na prilicno niske cene, mogli bi se organizovati vise nas odjednom?
...и нестадох у измаглици...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #55 poslato: Maj 07, 2011, 08:16:05:posle podne »
Stize oko 17.maja.

Posaljite mi na private ili na mail spisak sa svim kockicama za narucivanje. Moze i u pdf formatu.

Placate samo mali deo postarine.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #56 poslato: Maj 07, 2011, 11:07:03:posle podne »
uh, sad videh, ima ovo:    Trans-Purple Window 1 x 2 x 2 2/3 Pane Lattice Diamond with Rounded Top ovo je bas perverzija, za 0.18 e :) zamisli takve resetke na vratima ;)

pregledao sam sa dosta paznje, cini mi se da je Thorz mnogo bolja radnja, iako je manji izbor, cene su neuporedivo nize;

od Troya bi trebalo uzeti 100 8x16 zelenih baseplatova, izadju 27 e; na nas npr cetvoricu dodje po 6.7e 25 komada  drugim recima, dobije se pet komada baseplate 40x80 za 6.7 eura :) :) :) :)
Edit: i mogu da potpisem da, kad bi se, na primer, uzimalo sve, ili 300 komada, da mi smanjio cenu na npr 0.2e po komadu. to bi znacilo da se za 60 eura dobija 300 tih baseplatova; podeljeno na nas petoricu, nzaci da bi za 15e dobili 60 baseplate-ova. prevedeno na srpski - niko od nas ne bi imao toliko stolova :) 60 baseplateova 8x16 je kao 6 VELIKIH baseplateova 80x160 ili jedan OGROMAN baseplate 480x960 to je dvadeset onih velikih 48x48 sto kostaju hiljadu i po u hipopotamusu (iliti 15e

drugim recima, ili kupiti JEDAN u hipopotamusu ili za iste pare 20 kod ovog :) :) :)

Patton

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #57 poslato: Maj 08, 2011, 09:01:07:pre podne »
@Belgrade`s finest

Najkasnije sutra uvece dobijas spisak sa mojom porudzbinom delova; bice oko dve-tri hiljade ukupno iz obe radnje.

@Angeli

Zainteresovan sam za baseplate-ove. Ako hoce jos neko da se ukljuci u ovu akciju kupovine 300 komada neka se javi. Ako nas je samo dvojica, ajde da uzmemo 100 komada, svakome po 50.

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #58 poslato: Maj 08, 2011, 10:53:59:pre podne »
Meni ne bi trebalo vise od 20-30 tih baseplateova, tako da ako uzimate neka Belgrade\'s doda i to na moju porudzbinu.

...a osnovni spisak sam poslao kasno sinoc...ili rano jutros...kako kome...

PS. Poredjenje manjih i vecih bpova kao jednakih nema smisla... Dobija se povrsina jednaka tome, ali nije isto jer se mora voditi racuna o spajanju i stabilnosti... :doubtful:
...и нестадох у измаглици...

Angeli

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #59 poslato: Maj 08, 2011, 11:31:32:pre podne »
Citat: \"Acidum\" post=3060
Meni ne bi trebalo vise od 20-30 tih baseplateova, tako da ako uzimate neka Belgrade\'s doda i to na moju porudzbinu.

...a osnovni spisak sam poslao kasno sinoc...ili rano jutros...kako kome...

PS. Poredjenje manjih i vecih bpova kao jednakih nema smisla... Dobija se povrsina jednaka tome, ali nije isto jer se mora voditi racuna o spajanju i stabilnosti... :doubtful:


cepidlako :) :) :) baseplate-u se u zube ne gleda ;)
---
ko rano rani dva baseplate-a grabi ;)
na vrh brda baseplate mrda ;)
mish niz baseplate, mish uz baseplate ;)
itd ;)
---
Edit:
ima izuzetno (bar mi se cini) slope i inverted slope:
za 3 e dobije se 100 komada
za 1 euro dobije se sto komada
za 2 e sto komada - nemate pojma koliko je sto komada, ne zvuci mnogo, ali ako ih povezujesh sa brick arch, koliku mogu da pokriju povrsinu na zamku (ogromnu:)
sto komada za 1 e :) ovo je jedna od najkorisnijih kockica koju nisam ni koristio do pre par meseci (hvala Bogdane:), sa kojom se \"okrece\" stud za 180 stepeni:) idealno za zezancije :) ako se neko seca sa dvorca... cek, sad cu da iskopam fotku:
ovo je radjeno sa tim kockicama ;)
ovo je iz filme Throy; iz prodavnice Thorz preporucio bi svima koji vole zelenilo ali nemaju mnogo ovo dvoje: