Autor Tema: Star Wars 2012 - 2020  (Pročitano 54489 puta)

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #360 poslato: Novembar 08, 2015, 12:42:50:pre podne »
Ajde ja da ostavim neki dobar komentar,jer su uglavnom negativni  :laugh:
75133 i 75134 su setovi za stvaranje armije i bazirani su na igrici star wars battlefront 3 i to u potpunosti podrzavam,igrica je postala pravi hit i mozda najbolja star wars pucacina ikada!!!

Za ljude koji nisu uspeli da nabave jednog od najcuvenijih bounty hunter-a,eto im dobre prilike da ga nabave u setu 75137,a i set sam po sebi izgleda zanimljivo.

Dosta setova u zadnjih 5 godina je bazirano na Hoth tematici,set  75138 je korektna dopuna ljubiteljima ove planete.

75136 jedan od mojih favorita,mislim da je baziran na novom filmu,ali moguce i da je stara trilogija u pitanju,ali sama pomisao da se dobiju 2 jawa mališana je super!!!  :smilie:

75131 mi je zanimljiv battlepack,ovaj drugi 75132 mi se ne svidja i oba su deo novog filma.

75138 necu da komentarisem jer je u pitanju samo druga boja vec mnogo puta vidjenog starfightera.

To bi bilo to  :smilie:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #361 poslato: Novembar 08, 2015, 08:46:50:pre podne »
meni su zadnjih dve godine sw setovi interesantni jedino ako su UCS ili battlepack
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #362 poslato: Novembar 08, 2015, 11:18:46:pre podne »
@SithLord: hvala, ovi setovi izgledaju mnogo bolje kad stručnjak lepo objasni.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #363 poslato: Novembar 08, 2015, 01:35:48:posle podne »

75136 jedan od mojih favorita,mislim da je baziran na novom filmu,ali moguce i da je stara trilogija u pitanju,ali sama pomisao da se dobiju 2 jawa mališana je super!!!  :smilie:


stara trilogija je u pitanju, vidi ruku c3po-a ;) Ali dodatak jawa u toj kombinaciji je fenomenalan i zavredjuje kupovinu makar 5 setova :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #364 poslato: Novembar 08, 2015, 01:57:45:posle podne »
Nema na cemu!  :grin2:
Pa ne mora da znaci da je C3PO izgubio ruku na pocetku filma,mozda se to desilo pred kraj filma  :grin2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #365 poslato: Novembar 08, 2015, 02:53:29:posle podne »
citao sam o filmu i ljudi pricaju da c3po upravo krece u filmu sa drugom rukom. I minifig ekskluziva koju sad gledam na stolu dolazi sa drugacijom rukom  :grin2: Sto bi pravili nesto sto je samo po sebi spoiler  :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #366 poslato: Novembar 08, 2015, 03:49:08:posle podne »
Moguce,ja isto imam novog c3po-a,ali sumnjam da ceo film ide tako kljakav!  :laugh: Ja sam citao da ovaj set dolazi iz novog filma,a ona dvojica iz Brick Show-a su isto rekli da je set iz novog filma.  :smilie: Meni svejedno,uzecu ga svakako!  :laugh:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #367 poslato: Novembar 08, 2015, 05:56:00:posle podne »
ko sto rekoh, makar 5 komada :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #368 poslato: Novembar 08, 2015, 07:38:39:posle podne »
Jawa armija mi skroz dobro zvuci!  :grin2:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #369 poslato: Novembar 09, 2015, 10:19:15:posle podne »
@TK&Alen - pa zasitili ste se, ja sam se krstio kad ste pre godinu dve kupovali sve one neke clone wars letelice. Niti su epic, niti su toliko dobre, euforija!  :p Ja sam sad u fazi da mi je sve nesto opet super, narocito sedma epizoda noviteti. Cak je i falkon iako isti na prvi pogled u stvari malo drugaciji. Ne dovoljno da bih ga kupio ali jeste drugaciji. Napr enterijer, pucaljke, otvaranje prednjeg poklopca, figovi naravno.  Tek kad stavis shape na novi model vidis koliko je bolji od starog a nekom novom klinji koji se jednako kao i mi lozi na epizode 456 je to nezapamceno ludilo. Otprilike bi svaki sw-klinac-fan trebalo da ima sansu da dodje do par kljucnih brodova u tih par godina koliko je zaludjen. Za planetu hot nemam racionalno objasnjenje koliko je ucestala...  O:-)

Pozz svima, nisam se dugo javljao!
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #370 poslato: Novembar 10, 2015, 09:02:44:pre podne »
@TK&Alen - pa zasitili ste se, ja sam se krstio kad ste pre godinu dve kupovali sve one neke clone wars letelice. Niti su epic, niti su toliko dobre, euforija!  :p Ja sam sad u fazi da mi je sve nesto opet super, narocito sedma epizoda noviteti. Cak je i falkon iako isti na prvi pogled u stvari malo drugaciji. Ne dovoljno da bih ga kupio ali jeste drugaciji. Napr enterijer, pucaljke, otvaranje prednjeg poklopca, figovi naravno.  Tek kad stavis shape na novi model vidis koliko je bolji od starog a nekom novom klinji koji se jednako kao i mi lozi na epizode 456 je to nezapamceno ludilo. Otprilike bi svaki sw-klinac-fan trebalo da ima sansu da dodje do par kljucnih brodova u tih par godina koliko je zaludjen. Za planetu hot nemam racionalno objasnjenje koliko je ucestala...  O:-)

Pozz svima, nisam se dugo javljao!
ko je ovaj čovek, za koga radi???  :ninja:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #371 poslato: Novembar 10, 2015, 02:56:13:posle podne »
neki vanzemaljac, pogotovo sto prica o tome da ja kupujem tamo neki clone wars, to su ozbiljne insinuacije  :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #372 poslato: Novembar 10, 2015, 06:10:29:posle podne »
Juuuuuuu majko pa on kaze da Republic Gunship nije epic,strasno,strasno.  ^-^
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #373 poslato: Novembar 24, 2015, 01:05:59:pre podne »
pojavile su se još neke slike












dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars 2012 - 2015
« Odgovor #374 poslato: Novembar 26, 2015, 06:26:40:posle podne »
Nova 4 microfighter-a