Autor Tema: Ponuda u bg-u  (Pročitano 60823 puta)

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #15 poslato: Decembar 26, 2010, 02:34:15:posle podne »
Ja sam ranije svraćao do njih, ali su im cene bile više nego u TL i Hippo-u a izbor sličan pa ih nisam ni pominjao - ali drago mi je da su se popravili.

U suštini imamo sada u BG-u sasvim solidan izbor radnji koje prodaju Lego - Dexy, TL, Lavirint, Aksa, Beba Kids, Hippo, Guliver... još da su cene k\'o u Sarajevu, gde bi im kraj bio.

gruber

  • Gost
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #16 poslato: Decembar 26, 2010, 09:53:04:posle podne »
pozdrav svima. bio u rodicu u nabavci i vidim na ulazu imaju akciju lego setova.

kupio sam 7235 za 450din

ovako stoje stvari:

7946-1: King\'s Castle - 10.500 (na akciji, mozda najjeftinije u gradu, ako me neko ispravi idem odmah da kupim :)
7208-1: Fire Station - 8.800 na akciji (vidim da je u hipopotamusu cca 7.700)
7597-1: Western Train Chase - oko 10.000 na akciji (sto je cini mi se too much)

7950-1: Knight\'s Showdown - 990
7955-1: Wizard - 400
3178-1: Seaplane - 1300
3179-1: Repair Truck - 1200
7639-1: Camper - oko 2300

eto cisto da steknete nki uvid...

pozdrav svima

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #17 poslato: Decembar 26, 2010, 10:13:50:posle podne »
Extra! Hvala za info, hteo sam 3179 odavno ali mi je 1800 bilo puno. Eto mene ujutro u Rodiću...

EDIT: samo da budem siguran, u kom si tačno bio Rodiću/Rodi?

gruber

  • Gost
Odg: Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #18 poslato: Decembar 26, 2010, 11:38:12:posle podne »
rodic u omladinskih brigada, kod airport city na nbg, u samom supermarketu! uzmes kolica, prodjes vrtesku :) i sudaris se sa akcijom lego setova, a desno odatle je i ovaj set na polici.

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #19 poslato: Decembar 27, 2010, 09:15:47:pre podne »
Ljudi u Rodicu su samo 3-5 seta na popustu, veliki zamak i toy story voz kao i jedan starwars set.

Ostali setovi nisu na akciji!

Repair truck je 1799 !

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #20 poslato: Decembar 27, 2010, 10:20:59:pre podne »
Bio sam na stanici 17ice u pravcu ka NBG kad sam ovo srećom video, pa sam se preusmerio.

Da li ste obojica bili u istom Rodiću? Kada?

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #21 poslato: Decembar 27, 2010, 06:17:12:posle podne »
Isti je Rodic u pitanju... ja sam svratio jutros... blizu mi je...

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #22 poslato: Decembar 28, 2010, 12:04:06:pre podne »
Danas sam svracao u tc Zira, u Ruzveltovoj.
Svratio sam u prizmelju u radnju mislim firme Ofy toy.
Dobili su nesto novih setova.

Cene, katastrofa:(
Nova policijska stanica oko 19.000
Harry potter zamak oko 22.000
Harry potter voz oko 14.000
Star Wars 7930/7930 oko 13.000

Inace cujem na vestima  Dexy co kupuje Magmu. Ne verujem da cemo videti nesto novo i bolje kad su lego u pitanju.
Zanimljivo, vlasnika Dexyco je Slobodan Vucicevic. Poznat po tome sto je napravio brend Donkafa, prodao slovencima - Droga kolinska, a onda hrvati kupili.

gruber

  • Gost
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #23 poslato: Decembar 28, 2010, 11:07:08:pre podne »
ja sam truck kupio na kraju za 1200 kao poklon. na to imas jos 10% popusta vikendom (osim za artikle koji su vec na akciji). tako da me je izasao nesto oko 1100. ima i kamion za 1800 i nesto to je drugi. na akciji su kao sto covek kaze veliki zamak, toystory vozic, vatrogasna stanica i star wars jedan set. od cena je kao sto sam napisao jedino vredna paznje 10.500 za zamak kingdoms.
pozdrav

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #24 poslato: Decembar 28, 2010, 05:17:10:posle podne »
i lavirint je dobio nove policijske setove...evo cena:

policijska stanica - 16295din
7288 - 6145din
7285 - 1440din
7279 - 1153din
7286 - 2570din

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #25 poslato: Januar 01, 2011, 10:21:25:pre podne »
Ofy toy shop u Ziri

Atlantis set 7985 - cirka 13500 din
Da se prekrstis:(

I istoj radnji veliki sivi zamak 7946  je trenutno na akciji 10500 din (inace to je i realna cena)
a sprat iznad u turbo limacu (obe radnje u Ziri) je \"regularna\" cena od 14.500 din.
Zamislite nekog ko se zajebe i kupi set u limacu i slucajno svrati u prizemlje :(

Sax17

  • Gost
Odg: Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #26 poslato: Januar 02, 2011, 08:17:10:pre podne »
Citat: \"Sammael\" post=678
još da su cene k\'o u Sarajevu, gde bi im kraj bio.


Ovdje na scenu mogu da stupim ja :wacky:

Naime, ja sam iz BiH, zivim na samoj granici sa Srbijom, i mogu da izadjem u susret kupovinom setova ovamo i slanja u Srbiju, naravno bez ikakve nadoknade, sem vaših troškova poštarine i standardnih cijena setova... Ali moram prvo i sam da nadjem dobavljača, mislim da ce mi ljudi iz marketa da izadju u susret, jer nabavljaju od veleprodaje koju sam našao na deklaraciji jednog mini seta što sam uzeo ovdje... Veleprodaja je: www.solidex.ba

Naravno da vlada nepovjerenje, kad je internet u pitanju i sam sam nepovjerljiv, pa bih predložio da ako neko bude htio da naručuje iz BiH, preko mene, da sačeka da postanem član kluba, i na taj način bude siguran da necu zloupotrijebiti ničije povjerenje...

Imajoš jedna stvar, studiram na 45 min. od Sarajeva, ali sam ovu godinu obnovio, pa vam to puno ne znači za skoriji period, idem gore krajem ovog mjeseca,na ispite, i ovjericu radnje u Sarajevu :grin2:

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #27 poslato: Januar 02, 2011, 09:16:03:pre podne »
To bi bilo sjajno! Slanje bi samo trebalo da obavljamo autobusom ili ako ti možeš da pređeš u Srbiju pa šalješ našom poštom, da bismo izbegli carinu (ne znam kako se tretiraju pošiljke iz BiH, ali cenim da ne treba eksperimentisati).

Inače, znamo za Solidex i svakodnevno se jedemo što naši uvoznici nisu kao Solidex (nego su pohlepni monopolisti).

Sax17

  • Gost
Odg: Re: Ponuda u bg-u
« Odgovor #28 poslato: Januar 02, 2011, 11:42:25:pre podne »
Citat: \"Sammael\" post=855
To bi bilo sjajno! Slanje bi samo trebalo da obavljamo autobusom ili ako ti možeš da pređeš u Srbiju pa šalješ našom poštom, da bismo izbegli carinu (ne znam kako se tretiraju pošiljke iz BiH, ali cenim da ne treba eksperimentisati).

Inače, znamo za Solidex i svakodnevno se jedemo što naši uvoznici nisu kao Solidex (nego su pohlepni monopolisti).


Naravno, ja bi slao post ekspresom, mozda bi bilo najbolje da se skupi ekipa koja hoce kockice, pa ja to pošaljem u jednom paketu, zbog poštarine, ako ce tako izaci jeftinije :wink2:

Ne znam, meni je svejedno, ja sam tu da naručim sta hocete i to proslijedim do vas, a vi birajte put kako je vama najlakše i najjeftinije :smile2:

Ja sam ih pitao (Solidex) kako mogu naruciti kockice od njih, odgovor je glasio:

\"Poštovanje,
zahvaljujemo na interesu za LEGO produkte, ali nažalost mi nemamo maloprodaju ali vas možemo uputiti gdje najbliže da nađete željeni produkt i po kojoj cijeni.
Uz sretne novogodišnje praznike lijepi pozdravi\"

Kod nas ima malo veci market, koji ima i LEGO kockice, kod njih sam i kupio prvi set, i na deklaraciji sam našao Solidex, tako da vjerujem kada bi bilo sigurno da kupujem to što naručim od njih da ne bi predstavljalo problem da mi nabave. Trebao bih da se raspitam oko toga, jer i sam hocu da porucim neke setove, poslao sam ekipi iz Solidex-a pitanje za cijenu nekih paketa, pa se nadam da ce mi odgovoriti... Ja sam planirao poručiti iduće sedmice neki set, pa cemo vidjeti kako ce to ici :wacky:

Uglavnom, drugari, ja vam stojim na raspolaganju, ako budete željeli da poručujete odavde, sve ćemo se fino dogovoriti. :smile2:

nix7385

  • Gost
Odg: Ponuda u bg-u
« Odgovor #29 poslato: Januar 02, 2011, 12:33:13:posle podne »
Mislim da je ovo odlicna ideja, pre svega jer je relativno blizu (a dovoljno daleko), veci je izbor i predpostavljam da su cene nize. Koliko su cene nize - to bi voleo da znam. Pre neki dan sam svratio do Lavirinta na terazijama i video Star wars Clone Turbo Tank (8098) sa cenom od 19.999 din. Kad sam dosao kuci, zgranuo sam se kad sam video da isti set na sajtu Lega kosta 130 evra!!!. 70 evra je OGROMNA razlika na ovu cenu (60% skuplje u procentima). Zivo me interesuje koliko bi me kostao isti set u Bosni?