Autor Tema: LEGO® Consumer Service  (Pročitano 2745 puta)

Lole

  • Gost
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #15 poslato: Februar 17, 2013, 03:07:26:posle podne »
Svima se zahvaljujemo na trudu da nam pomognu. Da ponovim, u pitanju je set 5867, Super Speedster, Element ID 4211469, Design ID 3937. Tacna boja je, kako kaze Lego Consumer Service, MEDIUM STONE GREY.

E sad, pitam se ja, da li ovom clanu koje je i pisao ovde da su mu poslali deo koji mu je nedostajao ovo poslali za dzabe ili ne.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #16 poslato: Februar 17, 2013, 05:19:15:posle podne »
daj mi link do dela na bricklinku, i sredicemo da dobijes deo, ne moras nista da platis, ni za deo, ni za postarinu od mene do tebe, sobzirom da je bas mala gramaza

Ako ne mozes da nadjes link do dela, i to je ok, samo naznaci, pa da potrazim ja

Kontaktiraj me preko priv poruke za detalje

I da znas, ko dobije ovako lego, ima obavezu da se igra sa svojim klincima :) A ako napravite nesto, super bi bilo i kada bi ufotkali i podelili sa nama ostalima :)

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #17 poslato: Februar 17, 2013, 05:29:50:posle podne »
Angeli, u pitanju je deo 4211469. odnosno 3937 u Light Bluish Gray boji. Dakle: http://www.bricklink.com/search.asp?colorID=86&itemID=751

Samo ja mislim, da treba naručiti 2-3 komada, za svaki slučaj :smile2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #18 poslato: Februar 17, 2013, 05:53:51:posle podne »
posaljite piletu ili meni vasu adresu na pm i dobicete deo. Ne morate da se fotkate,verujemo vam na rec da se lepo igrate :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #19 poslato: Februar 17, 2013, 06:47:32:posle podne »
ovo sad bas i nije lepo sto si rekao. baci pogled na priv ;)

---

Elem, na temu, za Lole, odluci, verujem da je svaki od ovih predloga za nabavku ok, pa sto ti je najbrze i najlakse :)
Sam deo na bricklinku kosta svega par dinara, i samo slanje, u koverti, verujem da bi bio isto toliko, unutar Srbije
Svako novi ko uziva u legu je pojacanje u redovima, tako da svi sigurno zelimo da sto brze i jeftinije dobijes ono sto ti treba :)