Autor Tema: Metro: Last Light  (Pročitano 1142 puta)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Metro: Last Light
« poslato: Jun 06, 2013, 05:46:36:posle podne »
Samo rusi ovo prave

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2djDE_kwH3Q&feature=player_embedded[/video]
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Metro: Last Light
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2013, 06:30:14:posle podne »
:love:
pročitao sam Metro 2034 i odličan je. na žalost ne pada mi u šake prvi deo (mada nisu povezani).
preporučio bih svakom. nadam se i izgleda mi kao da su uspeli u igru da prenesu tu grozomornu atmosferu i fenomenalan svet koji je napravio Gluhovski.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Metro: Last Light
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2013, 07:22:27:posle podne »
slazem se, po meni je 2033 jedno milion puta bolji od drugog dela. Ima i igrica (inventivno nazvana metro 2033) koja prati knjigu jedno 90% a ima je na stimu za tipa 2 evra s\'vremena na vreme :grin2:
Po pitanju post-apokalipse Gluhovski mi je u skoro samom vrhu omiljenih pisaca. Mada bih 2033 gledao i kao kritiku ruskog drustva sto se pogotovo vidi u delu sa Kremljom (necu dalje da ne kvarim ko nije citao)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Metro: Last Light
« Odgovor #3 poslato: Jun 07, 2013, 12:01:06:posle podne »
Igra je odlicna mislim na Metro Last Light...s tim da ne prati radnju druge knjige Metro 2034 vec je neka druga prica vise nadovezivanje na Metro 2033 (neki cak kazu da igra opisuje desavanja cak nakon knjige Metro 2034). Sama igra je odlicna mozda u nekim segmentima bolja od prve igre Metro 2033 mada je manje spooky...knjigu nazalost nisam citao pa ne mogu da pravim neku paralelu, ali planiram u skorije vreme i jednu i drugu...u svakom slucaju preporuka za igru sa moje strane :smile2: