Autor Tema: Poslovi u lego kompaniji  (Pročitano 4961 puta)

DG Warrior

  • Gost
Poslovi u lego kompaniji
« poslato: Jul 07, 2011, 05:12:40:posle podne »
Pozdrav svima!

http://jobsatlego.com/dk/billund/product-design_-development/jobid1573066-product-designers-for-lego-group-jobs

Kao shto pishe na linku, potrebni novi dizajneri setova, a inache ovo je aktuelno od danas, tako da ste medju prvima koji saznavaju i svako ko je zainteresovan ima i vishe nego dovoljno vremena da sastavi jedan jak, kreativan i konstruktivan portfolio, a ako se secam dobro sa proshlog foruma ovde bi moglo da bude i vishe nego dobrih kandidata ;-)

Bez opterecenja, mashti na volju, i puno poverenje u svaku kockicu koju imate, u LEGO® Dizajn timu sede mnogi chije su kolekcije pre konkursa mogle stati u kutiju za cipele :-) Tako da - BUILD ON!

Pozdrav!

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2011, 05:57:40:posle podne »
Sjajno DGW!

Pozdravljam inicijativu!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

Angeli

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2011, 09:45:05:posle podne »
:)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2011, 11:44:57:pre podne »
Steta sto nisam punoletan,ali sam siguran da im ovo nije posebni put objavljivanja ovakvog clanka.

Angeli

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2011, 12:32:15:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=3678
Steta sto nisam punoletan,ali sam siguran da im ovo nije posebni put objavljivanja ovakvog clanka.

ma 100%, lagano, zavrsi prvo skolu, pa tek onda posao (ne zuri, veruj mi:))

ja sam npr punoletan ali nemam nikakvo dizajnersko obrazovanje :) a i sto posto sam siguran da ne bih mogao da doprinesem, jer kad je plastelin i vajanje u pitanju, ili crtanje olovkom po papiru, kao da imam dve leve ruke :)

aca

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2011, 06:28:52:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=3680
ja sam npr punoletan ali nemam nikakvo dizajnersko obrazovanje :) a i sto posto sam siguran da ne bih mogao da doprinesem, jer kad je plastelin i vajanje u pitanju, ili crtanje olovkom po papiru, kao da imam dve leve ruke :)


Нисмо сви Леонардо да Винчи.
А Микеланђело је сматрао да је сликарство другоразредна уметност (у односу на вајање), али је ипак најпознатији по овом првом!
Закључак: уметничке склоности ипак нису пресудно одређене школом, као природне науке - ко зна шта чучи у сваком од вас!

DG Warrior

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #6 poslato: Avgust 19, 2011, 05:16:22:posle podne »
Chek\' malo drugari, pa da l\' je moguce da bash niko od ovih XXXX(broj) prijavljenih nije od vas? \'Ajde malo pozitive, pokushaj bar, pa kud god da ode ;-)

Nova otvaranja u kompaniji, ovaj put u mom timu:

http://jobsatlego.com/dk/billund/product-design_-development/graphic-designer-—-product-graphics-jobs

Ajde, ajde, ajde! :-) Josh Svrba u dizajn timu (pored jednog, prvog i jedinog :-)) bi svima koristilo, a pokushaj nit koshta nit boli, obecavam! ;-)

Pozdrav!

Angeli

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #7 poslato: Avgust 19, 2011, 05:53:18:posle podne »
pa hvala puno na angazovanju, ali znam da bi bilo totalno glupo prijaviti se, kada sam ja u pitanu, jer olovku ne umem da drzim :) ne bih umeo da nacrtam krug da mi zivot zavisi od toga :)

i jedino sto sam dizajnirao bila je moja knjiga :) i sad, meni se svidja, ali uradio sam to koristeci tudje crteze, tako da... pitanje je koliko je tu \"moje\" :)

ali ponuda je odlicna, narocito sobzirom da kriza jos uvek traje.

nevezano, kako si se smestio tamo? kakva je atmosfera? mislim u gradu, ne na poslu :)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #8 poslato: Avgust 19, 2011, 06:16:05:posle podne »
Mene bas zanima i kakva je atnosfera na poslu ,a i da li je tezak posao tamo(ja sam iskreno zainteresovan ,ali za sada sam maloletan)

Djapeto

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #9 poslato: Avgust 19, 2011, 07:28:25:posle podne »
Druze ajde kazi jos koju o svom poslu, o \"trulom zapadu\" ne moras, mi kao \"lideri\" tj. :clown: u regionu, za razliku od slavnih perioda iz istorije Srbije, sanjamo svakog dana o takvim zivotnim uslovima, pa nema potrebe!

Koliko sam ja skontao slabo ovde ima dizajnera. E sad da li neko ko se nije bavio dizajnom moze to da savlada kao amater, to mozda ti boje znas?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #10 poslato: Avgust 20, 2011, 07:57:25:pre podne »
Citat: \"DG Warrior\" post=4145
Chek\' malo drugari, pa da l\' je moguce da bash niko od ovih XXXX(broj) prijavljenih nije od vas? \'Ajde malo pozitive, pokushaj bar, pa kud god da ode ;-)

Nova otvaranja u kompaniji, ovaj put u mom timu:

http://jobsatlego.com/dk/billund/product-design_-development/graphic-designer-—-product-graphics-jobs

Ajde, ajde, ajde! :-) Josh Svrba u dizajn timu (pored jednog, prvog i jedinog :-)) bi svima koristilo, a pokushaj nit koshta nit boli, obecavam! ;-)

Pozdrav!


ja poznajem dve osobe koje su konkurisale za ovaj posao, jednu iz srbije i jednu iz hrvatske...sa drugarom iz hr se nisam čuo u skorije vreme, a drugarica iz srbije je juče dobila mail da su našli pogodije kandidate za uži izbor...mislim da je to jer se podcenila u onom njihovom upitniku, jer je previše samokritična...:angry:

Angeli

  • Gost
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #11 poslato: Decembar 30, 2011, 01:24:57:pre podne »
da ne bi za svaki oglas otvarali novu temu, mozda je najbolje da sve ide ovde;)
secam se da je bio oglas za dizajnera, ovo je sad nesto uopstenije:
Community Coordinator
link do oglasa

\"Community coordinator

Do you have a passion for the LEGO Brand? And do you see yourself building relationships with and supporting the growing number of Adult LEGO Fans in Western Europe?

You will be part of Community Operations as the fifth team member, where two colleagues are based in Billund and two based in Enfield in the US. You will be the general contact person for the growing number of LEGO User Groups (LUGs) in Western Europe. You area of responsibility will be to build and maintain relationships with LUGs through consultation, event support, online interaction and in-person meetings. In doing so, you will be participating in LUG meetings and events, and you will work closely with LEGO Market offices in the region. You ensure that the feedback you receive through your engagement and dialogue with the LUGs, is passed on to the right people internally in the LEGO Group.\"

ko ne razume na engleskom, ne bi trebalo ni da se prijavljuje :) (vezano za prevod:))

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #12 poslato: Jun 06, 2012, 05:49:16:posle podne »

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #13 poslato: Jun 06, 2012, 07:48:37:posle podne »
malu su poranili :grin2:
ja prekosutra polazem prijemni za grafickog dizajnera

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Poslovi u lego kompaniji
« Odgovor #14 poslato: Jun 06, 2012, 09:46:25:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=12349
malu su poranili :grin2:
ja prekosutra polazem prijemni za grafickog dizajnera

držimo ti palčeve!