Autor Tema: Novo takmicenje  (Pročitano 3496 puta)

Angeli

  • Gost
Novo takmicenje
« poslato: Februar 19, 2011, 03:12:59:posle podne »
ovo ce vam verovatno biti zanimljivo:
link
da prepricam za one koji ne znaju jezik ili ih mrzi da citaju duge postove (znate vi koji ste:)))

Elem, poenta takmicenja je da se napravi nesto sto asocira na broj 4. Nema ogranicenja ili drugih pravila (tj sve moze)

Najbitnije: nagrada je kutija col. minifigs serija 4 (slovima: serija cetiri:) i stvarno ih imaju, proverio sam :)

Jos bitnije: nema veze kakve su kreacije u pitanju, od svih koji priloze fotografiju slucajnim izborom bice izabrano cetvoro i oni ce dobiti nagrad! Drugim recima, bitno je smao ucestvovati i svi mogu, bez obzira koliko kockica, vremena ili maste imaju.

Eto, mislio sam da bi vam bilo zanimljivo + ko pobedi nagradjuje me sa jednom kesicom i dva piva ;) ako pobedi devojka jedna kesica i dva osmeha :) ako pobedi dete onda nista od piva, a ne mogu da uzimam leo kockice deci, tako da ako pobedi neki klinja ili klinceza neka napravi mene od lego kockica i resena stvar ;)

sad ozbiljno, takmicenje traje od danas do 23. feb, tako da pozurite

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Novo takmicenje
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2011, 04:52:21:posle podne »
Meni nagrada od Eurobricksa nikada nije stigla, tako da u njihovim izvlačenjima više neću da učestvujem. Samo se naložim k\'o majmun i onda ništa.

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2011, 06:00:25:posle podne »
Citat: \"Sammael\" post=1719
Meni nagrada od Eurobricksa nikada nije stigla, tako da u njihovim izvlačenjima više neću da učestvujem. Samo se naložim k\'o majmun i onda ništa.

moguce da je to usamljeni slucaj, tj jedna lasta ne cini prolece. sem toga, ako me jednom izvuku, onda ce nagrada stici ;) trazicu broj posiljke, i onda mogu da je pratim online
Ili cu je jednostavno licno preuzeti:) tj neko u moje ime
ma uvek ima nacin, a za to tvoje, pritisni ih (tj ja bih, glupo da sugerisem da i drugi:)
poenta - nista ne moze da se izgubi, a moze da se dobije kotuja od 60 kesica serije 4 koja jos nije u prodaji ;)

nemoj da si kao dete, tako sam ja kao klinja video neku slatku deovjku u klubu i osmehnula mi se, i, kao sto rece, \"nalozio se kao majmun\" prisao i rekao \"cao, ja sam Ivan, hoces da podjemo?\", ona jednostavno rekla \"si lud? ne!\"
zamisli sad da sam rekao \"e ja vise u muvanju devojaka necu vise da ucestvujem, nalozim se ko majmun i onda nista\"

;) :) :) :)
:ninja:

kaznove

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2011, 06:24:09:posle podne »
hahaha...al si objasnio svaka ti cast :grin2:

u svakom slucaju nikola pokusaj da ih cimas ipak su to free stuff, nista te ne kosta :wink2:

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Novo takmicenje
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2011, 06:24:25:posle podne »
Baš ti hvala što si me tako lepo isprozivao.

Ako i pobediš, očekuju te carina i PDV na 60 kesica koji neće biti nimalo naivni, tako da čak i pobedom gubiš.

Nagrada je bila prošle godine, na proleće, i slanje poruka nije urodilo plodom. Bilo je puno nagrada i očigledno ih nije bilo briga što jedan od 50 dobitnika svoju nije dobio.

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2011, 03:43:09:pre podne »
:)

ako dobijes nagradu, ili bilo ko iz Srbije, ja cu je dopremiti bez pdv-a i bez carine, obecavam ;)

cena standardna - veliko toceno pivo, moze i unapred :)

ej, ozbiljno, ako su ti poslali paket trazi im onaj tracking broj. Ako ga nemaju znaci da nisu ni poslali (ako su bezobrazni trazis dokaz da je paket poslat).

sta je bilo u pitanju? koji set? i gde si to pobedio? pohvali se, promaklo mi je na forumu :) okaci i fotku moca :)

lion knight

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #6 poslato: Februar 21, 2011, 11:26:24:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=1721
Citat: \"Sammael\" post=1719
a moze da se dobije kotuja od 60 kesica serije 4 koja jos nije u prodaji


Ako sam dobro shvatio, nagrada je 1 figurica iz serije 4, ne cela kutija... :sad:  

\"You may be asking yourself, \"What do I win?\" How would you like a Series 4 minifigure before they are even available in stores???? Well Eurobricks has a few of them.\"

Znaci, imaju nekoliko figurica, pa ce izgleda 4 pobednika dobiti po jednu figuricu... Mada, i to je simpatican poklon :smile2:

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #7 poslato: Februar 21, 2011, 07:35:29:posle podne »
dodjavola :)

mada, evo listam sms, pise \"box\"
ma, zar su bitne nagrade? :) idem odmah da ufotkam nesto i da posaljem :)

Edit:

evo, uslikao sam i postavio post:

[color=\"#FF0000\"]G[/color]ruesome [color=\"#FF0000\"]F[/color]oursome
A band of summoned demons posing for picture in the bottom of guarding tower of the Drow city Menzoberranzan, next in line of my Drow cities. Demon types, from left to right: Nycaloth, Cambion, Vrock, Pazuzu

if anyone is interested, deeplinks for other individual photos of these four demons:
Nycaloth
Cambion
Vrock
Pazuzu
With my favorite being Pazuzu :)

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Novo takmicenje
« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2011, 11:13:59:posle podne »
eto, izvucene su nagrade, nisam dobio to mozete videti ovde

ono sto je zanimljivo je da je ovaj dobio nagradu:

heheheheh svako od nas je mogao da napravi nesto slicno i da osvoji nagradu ;)
trebali smo svi da ucestvujemo :))))))))