Autor Tema: KONKURS ZA IZLAGAČE  (Pročitano 4596 puta)

Angeli

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2011, 05:44:30:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=2429
Ne racunajte na moje ucesce na izlozbi.Na zalost put do Beograda ce mene i oca kostati oko 50 evra ,a trenutno otplacujemo letovanje,ekskurziju itd. :sad: Mozda cu moci neki drugi put.

nema veze, zbog entuzijazma i truda moji iz Drow dvorca proglasili su te za elitnog gost-viteza, tako da ce jednu minifigurinu obuci u oklop&oruzje koje izaberes, a posle ce ti to poslati postom (ostavices adresu na priv) ;)

idi do bricklink-a, prevrti po katalogu, odaberi oklop (minifig body wear), slem (minifig headgear), oruzje (minifig weapon+ minifig shield), pritom ces odrediti da li ce biti neko mracan i da pripada tamnim vilenjacima, ili neko svetao, pa da pripada paladinima (bah, oni su totalno nezanimljivi, samo sto imaju puno devojaka u svojim redovima i svetlucave oklope, a inace uvek prekinu svaku dobru zurku ;)
ako ti ponestane ideja, potrazi inspiraciju ovde:
prvi album
drugi album
treci album
I onda, ako dozvole ostali, poslacemo tu minifigurinu (mozda bude i ona:) da se proseta po svim MOC-ovima, i da se svuda slika.

Eto, mozda ne mozes da budes licno tu, ali imaces svog ambasadora ;)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2011, 06:57:54:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=2431
Citat: \"vasa\" post=2429
Ne racunajte na moje ucesce na izlozbi.Na zalost put do Beograda ce mene i oca kostati oko 50 evra ,a trenutno otplacujemo letovanje,ekskurziju itd. :sad: Mozda cu moci neki drugi put.

nema veze, zbog entuzijazma i truda moji iz Drow dvorca proglasili su te za elitnog gost-viteza, tako da ce jednu minifigurinu obuci u oklop&oruzje koje izaberes, a posle ce ti to poslati postom (ostavices adresu na priv) ;)

idi do bricklink-a, prevrti po katalogu, odaberi oklop (minifig body wear), slem (minifig headgear), oruzje (minifig weapon+ minifig shield), pritom ces odrediti da li ce biti neko mracan i da pripada tamnim vilenjacima, ili neko svetao, pa da pripada paladinima (bah, oni su totalno nezanimljivi, samo sto imaju puno devojaka u svojim redovima i svetlucave oklope, a inace uvek prekinu svaku dobru zurku ;)
ako ti ponestane ideja, potrazi inspiraciju ovde:
prvi album
drugi album
treci album
I onda, ako dozvole ostali, poslacemo tu minifigurinu (mozda bude i ona:) da se proseta po svim MOC-ovima, i da se svuda slika.

Eto, mozda ne mozes da budes licno tu, ali imaces svog ambasadora ;)


svaka čast na ideji.
može ambasador da se prošeta, ali moramo da odlučimo da li će platiti ulaznicu :tongue2:
u stvari to je zasad jedini najavljeni gost koji će se šetati po dioramama a ne između njih!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2011, 08:04:27:posle podne »
Hvala sto mislite na mene ,ali mozda cu ipak doci.I ja sam zbunjen ,ali mama mi je rekla da ce sve uraditi da idem na izlozbu i da nema frke. :confuzed2: Ne znam da li je ovo konacna odluka mojih roditelja ,ali ako Bog da, vidimo se tamo... :wink2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #18 poslato: Mart 29, 2011, 07:00:17:posle podne »
Na zalost ne idem.Roditelji mi ne brane,ali cu sledece nedelje imati puno testova pa moram da se spremam. :nerd: Ali dobro,ovo valjda nije poslednja izlozba... :bored: Drow minifiga mi ne saljite zato sto trenutno radim na ww2 stvarcicama...

Angeli

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #19 poslato: Mart 29, 2011, 08:10:28:posle podne »
...vazi ;)

inace, primetio sam da ljudi u Srbiji bas tesko primaju Lego kockice na poklon ;)

da ih prodajem, verovatno bi palo licitiranje ;)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #20 poslato: Mart 30, 2011, 08:57:36:pre podne »
Tu si u pravu.Samo ne zelim da ,,bacite,, tog minifiga.Mislim da je bolje da on bude sa svojim drugarima u tvom drow dvorcu nego u ispod stakla,a i osim toga lego je skup

turbo

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #21 poslato: Mart 31, 2011, 10:55:10:pre podne »
Pozdrav svim članovima foruma:)

Konverzije (ako ih smem tako nazvati) ti odlično izgledaju. Kao veliki ljubitelj epske fantastike u Lego svetu najvise volim Castle setove, ali to ipak nije to. Ovo sto si prikazao na slikama je bas mmmmmm. Kada sam bio mlađi pokušavao sam da iskombinujem figurice i napravim \"mračnu\" armiju, ali rezultat nije ni blizu ovom. Svaka čast, još jednom.

Usput, da li ćeš biti na izložbi sa svojim modelima?



PS. Čestitke ljudima koji su organizovali izložbu, verujem da će biti sjajno!

Angeli

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #22 poslato: Mart 31, 2011, 02:16:33:posle podne »
aham, pogledaj temu Drow u \"sopstvene kreacije\" :)
ovo ti je direktan link, pa prelistaj do kraja, na kraju teme je dvorac koji ce doci, ako sve prodje kako treba

turbo

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2011, 07:18:27:pre podne »
Nisi mi puno pomogao sa linkom koji si poslao. Već sat vremena idem po temi umesto da radim. Naterao sam se da prekinem da bih makar nešto završio na poslu :bored: .  Pretpostavljam da zbog ograničenja brojem kockica rastavljaš prethodne kreacije (moguće i zbog prostora koje to uzima u stanu). Verujem da bi impozantno delovalo da na prezentaciji izložiš nekoliko drow konstrukcija (bilo kompletni gradovi ili samo kule). Sa sivom ili crnom podlogom, lako bi se dočarao svet Underdarka, a posetilac ostavio bez daha. Ne znam šta pametno da kažem, osim da je bilo vredno truda i maltretiranja.

Vigor

  • Gost
Odg: KONKURS ZA IZLAGAČE
« Odgovor #24 poslato: April 12, 2011, 03:22:59:posle podne »
:frozen: :cry: :frozen: :frozen: :frozen: :frozen: :frozen: