Autor Tema: Narucivanje na bricklinku TAKE 2  (Pročitano 57013 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #270 poslato: Jun 05, 2012, 06:33:15:posle podne »
eh, lako je to reci :)

iz ninjaga zmije i NRG minifigurine
iz monsterfajtersa sva cudovista, a ni ona metalna noga nije losa
iz kolektibl minifigurina prakticno sve
iz gospodara prstenova definitivno sve
...jesam zaboravio nesto?
a da, superheroji, mada mi nisu toliko zanimljivi, ali ima par, kao Pioson Ivy, kaciga od Lokija, Magneto i Deadpool

a kad dodje vreme da im padne cena, izbacice nesto novo :) dodjavola :) jedva cekam :)

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #271 poslato: Jun 05, 2012, 06:41:13:posle podne »
Ma znam, ja još smišljam kako da nabavim jeftino sve one elementale iz Power Minersa - čudi me da ti oni nisu na listi - a pri tome lagano pravim 2 fantasy armije (lizardmene/zmije i orkove/trolove) i neću biti zadovoljan dok ne dođem do bar 50 figova u svakoj armiji.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #272 poslato: Jun 05, 2012, 08:05:20:posle podne »
...ne znam, na koje delove mislis? Power miners, sad mi je potpuno stao mozak...

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #273 poslato: Jun 05, 2012, 08:39:52:posle podne »

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #274 poslato: Jun 05, 2012, 10:37:54:posle podne »
aaaaaaah, minifigurine ;) imam ovog, bili su nesto ultra jeftini, dolar i ensto:


ideja mi je bila da mu izvadim ruke i stavim na obicnu minifigurinu... ali su cvrsto unutra da mislim da cu polomiti minifigurinu, a bas bi mi bilo zao... nisam video da se prodaju odvojeno, sad cu baciti pogled detaljnije

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #275 poslato: Jun 07, 2012, 01:42:10:pre podne »
okej, evosta je plan: probacu da uvali 4 dart maul promo minifigurine, neotpakovane za 500 6x5 listova
takodje sam pustio buvu da bih menjao jednog za jednu PaB casu punu 1x2 dark-red ili trans-clear brikova (ako ih slazu, to je oko 650 komada, ako ih samo natrpaju, to je 450 do 500 komada

sobzirom da su PaB-ovi poceli da dobijaju nove stvari i da se pune relativno brzo,  verujem da je sad prava prilika napasti ih :) (naravno, oni koji su dosli u kontakt sa lugbulkom pretpostavljam da ce im trebati barem jos malo vremena da dodju finansijski sebi :)

elem, 500 listova kod najjeftinijeg prodavca je oko sto eura, ali sobzirom da su nekad mogli da se kupe na case ili kutije, pucam na nekog ko ima mnogo, a zeli ovo sto ja imam (Ferengi taktika:); ako prodje, ispasce da sam promenio 14 e za 100 + siping:) - ako ne uspe, imacu cetiri minifigurine sa kojima ne znam sta bih :)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #276 poslato: Jun 21, 2012, 03:19:13:pre podne »
evo neceg zanimljivog, zahtevace brzinu, ko zeli: telo od gamadona sa cetiri ruke (to je onaj deo koji obezbedjuje jos dve ruke:)


ovo je link do radnje: country bliss toys

cena je 3.15e, sto je super, sobzirom da cela minifigurina kosta od 10e pa nadalje, ako ima i za deset, nisam gledao neko vreme.

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #277 poslato: Jun 21, 2012, 06:51:37:posle podne »
nadam se da je u ovom tipu tema dozvoljeno duplo postovanje, jer je brzina bitna u ovakvim stvarima kao sto je kupovina lego kockica:))))

elem, u istoj onoj radnji iz prethodnog posta, Zombie Driver  za 3.97e, i ima ih 97 komada - sto znaci da im polako pada cena :)


brzopotezni Edit:
upravo su me kontaktirali, sobirom da trazim 6x5 lisce, i ponudili ovo:
link
proizvodjac nije lego, ali mi pade na pamet - sta bi lego kompaniji falilo da napravi listove u tim ili slicnim bojama?

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #278 poslato: Jun 28, 2012, 12:31:44:pre podne »
postoji realna sansa da dobijem dobar dil za 500 belih listova:

za 90 e + nekih 15-tak za shiping iz USA

...ako se to desi, toliko kolicina belih listova delovace dobro na buducim izlozbama...

Edit: ustvari sam zaboravio najbitnije: jel bi ovo bilo zanimljivo nekome? plus omasio sam temu, ovo je trebalo da ide na kupovine u bricklinku ili neku temu u toj sekciji

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #279 poslato: Jun 28, 2012, 11:35:27:posle podne »
evo i info :
\"Hi Ivan,
Leaves cost $20.00 for each 100.  Shipping prices are:
300 - $11.60
400 - $12.80
500 - $14.43\"

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #280 poslato: Jul 09, 2012, 10:15:09:posle podne »
najzad:)

u radnji country bliss toys za 7.7 e po komadu :) ima ih sto komada, tako da (valjdA) nece brzo nestati :)
i nadajmo se da ce i slepi misevi krenuti tim putem :)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #281 poslato: Jul 11, 2012, 12:55:38:posle podne »
Stigli su mi delovi iz spareparts.. jedna znam da je od Saleta, druga ne znam cija je (valjda Acidumova). Nek mi se javi na PP.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #282 poslato: Jul 11, 2012, 03:00:01:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=13177
najzad:)

u radnji country bliss toys za 7.7 e po komadu :) ima ih sto komada, tako da (valjdA) nece brzo nestati :)
i nadajmo se da ce i slepi misevi krenuti tim putem :)

i druga dama koju zelim stigla je sa snizenim cenama:

u radnjicollectorsland za 7.4e

Edit:
za slucaj da vam je ovaj momak promakao mozete ga naci u istoj radnji za 2 eura, kao i par CMF minifigurina za po 1.6 e, a mogu se uzimati na komad; takodje bih kodnjega ukazao na glave, za nas koji volimo fantasy i zveri, cudovista i sl.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #283 poslato: Jul 13, 2012, 06:32:21:posle podne »
za one koji bi da kupe samo minifigurine iz Gospodara prstenova, bez setova, evo prodavca:

ima, npr
za 4.8 e

ima i gimlija, legolasa i sl

primetiti da nisam mnogo gledao i uporedjivao cene, tako da mozda nije najjeftiniji, ali svaku ima u kolicinama od preko sto, tako da mi je nekako logicno da je smanjio cene :)

Prodavac je isproban

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #284 poslato: Jul 14, 2012, 09:55:35:pre podne »
ej, drugari, jer vam znace ovi postovi?
ja obicno pratim samo ono sto me zanima, tako da postoje i sigurno sjajni dilovi za neke druge kockice, koji mi promicu...
elem, vezano za zombi mladu i vampiricu, ako su glave minifigurina ono glavno, evo gde se mogu naci poprilicno jeftino, u radnji CollectorsLand:

za 1.8e
za 1e
takodje i glave zombi mladozenje i vozaca, po ceni od 1e po komadu


ima i drugih sitnbica, kao glava novog frankestajnovog cudovista za 1.5 i glava glavnog vampira za 1.85e