Autor Tema: Hello! :)  (Pročitano 2161 puta)

Anavi

  • Gost
Hello! :)
« poslato: Avgust 05, 2013, 08:15:05:posle podne »
Pozdrav svima! :) Zovem se Ivana, za tri nedelje punim 20 godina tako da nit\' sam tinejdžer nit\' sam odrasla... :laugh:  Iz Zrenjanina sam ali trenutno studiram u Beogradu pa sam stalno negde između ova dva grada. Kao dete sam jako volela lego, nikad nisam imala mnogo setova i stalno sam patila zbog toga ali sam se trudila da ono malo što imam iskoristim na najbolji mogući način. Oduvek sam u duši ostala dete koje želi kreativne igrečke i lutke a moji roditelji nikad nisu gledali posebno blagonaklono na to, pa sam tek sad kad sam stekla kakvu-takvu (mada ne i finansijsku) samostalnost na studijama, odlučila da štedim pare i ponovo kupujem lego kocke. Kolekcija mi je izuzetno mala, ali nadam se da će se polako i postepeno vremenom uvećavati i da ću steći iskustvo u gradnji nekih sopstvenih kreacija. Interesuju me uglavnom kuće,zamkovi...srednjovekovna tematika...trenutno su mi omiljeni lord of the rings setovi. :D Toliko od mene za sada. :smile2:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Hello! :)
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2013, 08:18:17:posle podne »
Dobro nam došla!

pile7

  • Članica kluba (redovna)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.484
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #2 poslato: Avgust 05, 2013, 08:26:14:posle podne »
Pozdrav i dobro nam došla!!! :wink2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #3 poslato: Avgust 05, 2013, 08:32:17:posle podne »
pozdrav i dobro nam dosla, slobodno nas dodaj i na fejsu i tviteru :grin2:
Imas u relevantnoj temi adrese za sve :wink2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Anavi

  • Gost
Odg: Hello! :)
« Odgovor #4 poslato: Avgust 05, 2013, 08:52:02:posle podne »
Hvala vam! :smile2:  Dodala sam vas na face-u, a twiter nemam...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #5 poslato: Avgust 05, 2013, 08:54:57:posle podne »
Sad lagano čitaj forum i uživaj :wink2:
Ako imaš bilo kakvo pitanje ne ustručavaj se da ga postaviš u relevatnim temama ili na fejsu.
Prati objave na sajtu i fejsu, čini mi se da će se krajem meseca dešavati nešto jako interesantno :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Hello! :)
« Odgovor #6 poslato: Avgust 05, 2013, 09:00:24:posle podne »
I kod mene je ista situacija. Iz Loznice sam, pa tamo nije bilo bas dosta radnji sa Lego kockama, ili su bile tematike koje mene ne interesuju. Tek kad sam stigao u Bg na faks i otkrio Skockane pocelo je moje pravo sakupljanje Lega, iako mi je oduvek bila omiljena igracka. Mnogo znaci i ta samostalnost ( naravno ne jos uvek i finansijska), ali stedim po malo sa strane za Lego setove. Svidjaju mi se i tematike koje volis (malo neuobicajene za devojke :wink2: ).
Dobro dosla!

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #7 poslato: Avgust 05, 2013, 09:17:35:posle podne »
Aaaaaaaaaaaaaa...Devojka iz Srbije,malo starija od mene slaze lego,ovo je prosto da ne poveruje covek.:grin2:
Dobro nam dosla.:smile2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: Hello! :)
« Odgovor #8 poslato: Avgust 05, 2013, 09:43:00:posle podne »
divno :)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #9 poslato: Avgust 05, 2013, 11:55:54:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=25902
Aaaaaaaaaaaaaa...Devojka iz Srbije,malo starija od mene slaze lego,ovo je prosto da ne poveruje covek.:grin2:
Dobro nam dosla.:smile2:

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Hello! :)
« Odgovor #10 poslato: Avgust 06, 2013, 10:47:21:pre podne »
Dobro nam dosla :smile2: i jos lepse se druzila sa nama i Legom.

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Re: Hello! :)
« Odgovor #11 poslato: Avgust 06, 2013, 12:07:44:posle podne »
Dobro nam došla! :smile2:

Tomica

  • Gost
Odg: Re: Hello! :)
« Odgovor #12 poslato: Avgust 06, 2013, 01:13:04:posle podne »
Neverovatno imamo ista interesovanja :grin2:

Anavi

  • Gost
Odg: Hello! :)
« Odgovor #13 poslato: Avgust 11, 2013, 10:45:29:pre podne »
S\' obzirom na nedavne događaje odlučila sam da dopunim ovo moje predstavljanje. :smile2:
Više nisam član nijednog lego kluba, ni iz Srbije ni iz inostranstva. Nisam bila svesna sukoba koji postoji, da postoje dva kluba itd itd, u trenutku kad sam se ovde registrovala i poslednja želja mi je bila da u taj sukob na bilo koji način budem umešana. :speechless:
Nastavljam da budem ono što sam i želela da budem kad sam došla na ovaj forum, nezavisni početnik-ljubitelj lego kockica, koji želi da razvije kreativnost gradeći sa njima i time olakša sebi studiranje za koje mi je ta kreativnost preko potrebna i razvije još više ljubav prema lego kockama. :wacky:
Ono što nisam spomenula, a u šta ste svi imali prilike da se uverite, jeste da crtam, to mi je trenutno omiljeni hobi, mada ih ja imam mnogo, razne stvari me interesuju...itd...itd... Ako administratori na forumu dozvole, volela bih da podelim sa vama moje buduće crteže vezane sa lego tematikom, pošto ću za sada pre nešto nacrtati nego napraviti a da bude vredno podele sa vama. :laugh:
Nadam se da do sukoba više neće dolaziti, žao mi je što sam na bilo koji način bila upletena u to.
Pozdrav svima, želim vam mnogo sati uživanja sa kockama i međusobnog sarađivanja! :grin2:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Hello! :)
« Odgovor #14 poslato: Avgust 11, 2013, 01:21:18:posle podne »
Dobro nam došla!

Citat: \"Anavi\" post=26201
...Ako administratori na forumu dozvole, volela bih da podelim sa vama moje buduće crteže vezane sa lego tematikom...

Naravno da možeš predstavljati sve svoje kreacije, bile one od fizičkih (MOC) ili virtuelnih (LDD) kockica, i bile one crteži ili filmovi! Naravno, samo u temama u za to predviđenim delovima foruma, radi preglednosti i lakšeg snalaženja. da li će to sve biti u jednoj zbirnoj temi ili po kreacijama, gupama...to je svakako tvoj izbor. :wink2:
...и нестадох у измаглици...