Autor Tema: novogodisnje starwars takmicenje  (Pročitano 3250 puta)

Angeli

  • Gost
novogodisnje starwars takmicenje
« poslato: Novembar 10, 2011, 12:48:41:pre podne »
kao sto sam naslov kaze, novogodisnje strawars takmicenje (na eurobriksu:))

sve informacije procitajte ovde

ono najlepse je da svi radovi, bez ozbira na komplikovanost i imaju istu sansu da dobiju (lepe) nagrade:)

iliti, vazno je samo ucestvovati :) minimum dve kockice (ozbiljno, pise u pravilima:)

Angeli

  • Gost
Re: novogodisnje starwars takmicenje
« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2011, 12:42:11:pre podne »
[quote name=\'CopMike\' date=\'30 November 2011 - 08:00 PM\' timestamp=\'1322679653\' post=\'1131631\']
[size=\"5\"]119[/size] great entries :sweet:! Well done everybody, there´s a lot of cool moc´s - make shure you browse them all.

I´ve decided to add another winner per day so it will be [color=\"#FF0000\"]four[/color] lucky members that each day get one of these triplets for free:
or or or
Pretty good odds eye :wink:!

It\'s starts tomorrow - good luck everyone :sweet: !

[/quote]

eto drugari, ko me je poslushao i ucestvovao, ima sansi da osvoji jednu od ove cetiri nagrade (po tri starwars figurice) SVAKI dan :)
sobzirom da ima 119 ucesnika, a 4 bivaju izvucena svaki dan, 24 dana, to znaci da ce od 119 njih 96 dobiti po tri SW minifigurine (i to koje!)
a poznajuci Eurobriks i lego, nagradice na kraju i onih 23 preostalih :) to ne mogu da garantujem, ali je samo moj shemk

-- drugim rechima, ko je napravio BILO STA od minimum dve kockice vezano za novu godinu, dobice tri (vredne) minifigurine :) ura :)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: novogodisnje starwars takmicenje
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2011, 10:10:25:posle podne »
e koji je tacno sistem...sem toga sto moram da se registrujem na forumu...nemam puno toga iz star wars-a trenutno ali dovoljno za ono sto sam smislio :D