Autor Tema: Lord of the Rings 2012-2015, 2023 -  (Pročitano 49060 puta)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #330 poslato: Januar 30, 2013, 11:33:58:pre podne »
У филму су Варге много веће и дебље од коња, тако да су ове варге требале бити дупло веће.. делују да су ниже од коња, а није тако.. ако је једини разлог што су овакве, да би човек сео у седло, онда је то безвезе...
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #331 poslato: Januar 30, 2013, 01:08:35:posle podne »
Meni ne izgledaju toliko vece od konja

http://www.youtube.com/watch?v=xOOV44KsEb4

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #332 poslato: Januar 30, 2013, 01:41:24:posle podne »
Duze su i sire od konja ali su nize.Nisu ih lose napravili ali meni ne odgovara sto nemaju vise krzna na prednjem delu.:grin2:
Meni se ne svidja sto nisu ubacili kralja orlova a mozda i neke brickbuild orlove u onaj set s drvetom jer se pominju u knjizi.:smile2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #333 poslato: Januar 30, 2013, 03:44:18:posle podne »
ja samo samo srecan sto postoje lotr i hobit setovi :)
i sve sto naprave je poklon vise :)

Angeli

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #334 poslato: Februar 07, 2013, 08:17:09:posle podne »
caos drugari ;)
ja sam obicno anti-setovski orijentisan, i volim da kupujem kockice na komad, jer tako dobijem sta zelim, a u setovima dobijem dosta toga sto retko ili nikad ne koristim :)

Pre par dana smo dobili na poklon par LOTR setova :)
Moram priznati da sam, gradeci, nenormalno uzivao. Oduvek sam voleo da slozim set barem jednom, kada ga dobijem, jer us ponekad koristili spojeve i kockice na nacine na koje mi ne bi palo na pamet :) Helm\'s Deep, iako mali, mi je pokazao toliko toga novog, i da tonu ideja koje cu, cim iskucam ovo, probati da napravim :) Na fotki se vide dva seta, pomenuti i Urukhai armija, i sa samo ta dva seta dobije se cetrnaest minifigurina! od kojih cak sest generickih urukhaija, jos dva sa imenom, i sest dobrih momaka. To je bas bas veliki broj. A broj kockica koje realno mogu da se koriste za sve je ogroman. Iako ne kupujem setove ne znaci da ih ne volim, ali ovo me je bas ouvalo sa nogu. Totalno novi pristup (imajte na umu da nisam kupio set... ne pamtim:), nacin spajanja kockica, razmisljanje unapred... bravo :) Bas sam prijatno iznenadjen :)


Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #335 poslato: Februar 07, 2013, 08:26:23:posle podne »
Koji ste to \"vi\" dobili, ili sebi persiras? :wink2:

Jako lepi setovi, cestitam.

p.s. nemoj slucajno da ukljucis tu TA pec na maksimalno punjenje

Ђапето

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #336 poslato: Februar 07, 2013, 10:07:44:posle podne »
Стварно су супер LOTR сетови, и чини ми се да је нови castle поједностављен и за мању децу намењен док је LOTR за старију децу и са сложенијим техникама градње што мислим да је још један добар потез.


LegoLover

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #338 poslato: Februar 10, 2013, 06:01:38:posle podne »
Rivendal je najbolji set(čak i od prošle sezone), po mom mišljenju.

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #339 poslato: Februar 10, 2013, 06:40:01:posle podne »
Orao je uzas zbog nogu ili ti kandzi.Boze zasto nemam 30 godina i extra posao da kupim sve ovogodisnje setove.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #340 poslato: Februar 10, 2013, 07:12:17:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=20445
caos drugari ;)
ja sam obicno anti-setovski orijentisan, i volim da kupujem kockice na komad, jer tako dobijem sta zelim, a u setovima dobijem dosta toga sto retko ili nikad ne koristim :)

Pre par dana smo dobili na poklon par LOTR setova :)
Moram priznati da sam, gradeci, nenormalno uzivao. Oduvek sam voleo da slozim set barem jednom, kada ga dobijem, jer us ponekad koristili spojeve i kockice na nacine na koje mi ne bi palo na pamet :) Helm\'s Deep, iako mali, mi je pokazao toliko toga novog, i da tonu ideja koje cu, cim iskucam ovo, probati da napravim :) Na fotki se vide dva seta, pomenuti i Urukhai armija, i sa samo ta dva seta dobije se cetrnaest minifigurina! od kojih cak sest generickih urukhaija, jos dva sa imenom, i sest dobrih momaka. To je bas bas veliki broj. A broj kockica koje realno mogu da se koriste za sve je ogroman. Iako ne kupujem setove ne znaci da ih ne volim, ali ovo me je bas ouvalo sa nogu. Totalno novi pristup (imajte na umu da nisam kupio set... ne pamtim:), nacin spajanja kockica, razmisljanje unapred... bravo :) Bas sam prijatno iznenadjen :)



sad ih lepo prodaj i kupi 10000 kocaka :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #341 poslato: Februar 10, 2013, 09:08:48:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=19998
Duze su i sire od konja ali su nize.Nisu ih lose napravili ali meni ne odgovara sto nemaju vise krzna na prednjem delu.:grin2:
Meni se ne svidja sto nisu ubacili kralja orlova a mozda i neke brickbuild orlove u onaj set s drvetom jer se pominju u knjizi.:smile2:


Da mogli su bar jednog orla da ubace..ipak su jedan od kljucnih aktera te scene ... :bored:  avaj budzet im je ogranicen bio...

Angeli

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #342 poslato: Februar 10, 2013, 10:41:04:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=20548

sad ih lepo prodaj i kupi 10000 kocaka :D


nema potrebe, dobio sam i te kocke ;) Ali otom potom :)

TLG ima obicaj da im svaki sledeci set bude bolji od prethodnog, mogu samo misliti kako ce sjajni pod rukom biti Rivendel i ostali koji dolaze :)

edit: ah, kaciga od Mouth of Sauron :) steta sto ga nije zumirao duze (i kacigu:)
Ima neko link do fotke gde se ona bolje vidi?:)

SithLord

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 410
  • Pol: Muškarac
  • The Sith believed that conflict was the only true!
    • Pogledaj profil

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #344 poslato: Februar 10, 2013, 11:14:39:posle podne »
Jel to sajam igracaka u Nirnbergu kao prosle godine? Ozbiljno razmisljam da odem :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!