Autor Tema: FILMOVI, SERIJE, ANIME  (Pročitano 2684 puta)

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
FILMOVI, SERIJE, ANIME
« poslato: Novembar 03, 2012, 09:33:37:pre podne »
naleteh jutros na TV-u na ovo:

http://www.imdb.com/title/tt1695360/

video sam samo pola epizode i super je iako nisam fan zanra.
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2012, 09:45:02:pre podne »
jel zna neko kad i u koliko sati je na CN-u star wars crtani novi serijal?
Bice na fox lifu Simbad moreplovac inace sto se mene tice foxlife,discovery i history su najaci kanali.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Hexx

  • Gost
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2012, 02:00:00:posle podne »
@yanakin, gledaj Avatar The Last Airbender - to je najbolja serija ikad! Ozbiljan sam, to je serija koja ima kul likove, priču (koja se zapravo zaokruži na kraju), akciju, humor i lepo je nacrtana. Ume da bude goofy s vremena na vreme, ali ni najmanje ne smeta. To ti je u principu prequel Kore, pa ako ti se Kora sviđa odgledaj prvo Airbender-a.


Što se preporuka tiče, gledajte seriju Arrow - radi se o DC-jevom heroju Green Arrow-u, koji dolazi da zavede red u gradu :) ono, glupa je i fenomenalna, mnogo je naložena, mnogo su gledali Nolanove Betmene, ali totalno je zabavna serija.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2012, 05:07:34:posle podne »
Ja obicno ne gledam serije ,ali od prve epizode gledam seriju NIKITA! Mnogo dobra serija ,preporucujem svakome ,lsvakog radnog dana u 20 00 na B92! Akciona serija gde se zena sa momkom bori protiv tajnog odseka koji je radio atentate za americu vladu ,ali se odmetnuo

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2012, 08:07:55:posle podne »
Citat: \"Hexx\" post=15864
@yanakin, gledaj Avatar The Last Airbender - to je najbolja serija ikad! Ozbiljan sam, to je serija koja ima kul likove, priču (koja se zapravo zaokruži na kraju), akciju, humor i lepo je nacrtana. Ume da bude goofy s vremena na vreme, ali ni najmanje ne smeta. To ti je u principu prequel Kore, pa ako ti se Kora sviđa odgledaj prvo Airbender-a.


Što se preporuka tiče, gledajte seriju Arrow - radi se o DC-jevom heroju Green Arrow-u, koji dolazi da zavede red u gradu :) ono, glupa je i fenomenalna, mnogo je naložena, mnogo su gledali Nolanove Betmene, ali totalno je zabavna serija.



shvatio sam da imaju veze, plave strelice na glavi, neke zivotinje ali verovatno mi je svaki put bila goofy kad sam pogledao + likovi su gomila dece pa sam zato preskocio... a Koru danas kad sam video, skoro kao da me je podsetilo na \"ghost in the shell\". a jel obavezno da gledam prvo avatara ili moze da se konta i ovako? a sad kad mi cujem rec prequel odmah pomislim na \"prometheus\" i \"the thing\" i nesto se najezim od potencijalne gluposti...

Arrow i ja preporucujem, ima super akcije, super cica ( i zbog ovog drugog tendenciju da se malo razvodni al jbg )...i da dodam - ko ne zna za taj karakter - on nema super moci, on je super vesht sto daje na drazhi. da je popularniji, Bil (iz Kill Bill-a) bi pricao o njemu a ne o supermenu :))
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2012, 10:35:24:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=15856
inace sto se mene tice foxlife,discovery i history su najaci kanali.:grin2:





S tim se potpuno slažem!

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2012, 11:44:10:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=15868
...gledam seriju NIKITA! Mnogo dobra serija ,preporucujem svakome ,lsvakog radnog dana u 20 00 na B92...


Ova nova Nikita nije ni za sta... Stara Nikita je bila majka Mara za ovu mrsavicu, a i kompletna ekipa je delovala daleko mocnije! Ako imas prilike pojuri neku od starih epizoda, sa Petom Wilson u glavnoj ulozi...pa da te onda cujem...
...и нестадох у измаглици...

Hexx

  • Gost
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2012, 11:58:42:posle podne »
Citat: \"yanakin\" post=15869

shvatio sam da imaju veze, plave strelice na glavi, neke zivotinje ali verovatno mi je svaki put bila goofy kad sam pogledao + likovi su gomila dece pa sam zato preskocio... a Koru danas kad sam video, skoro kao da me je podsetilo na \"ghost in the shell\". a jel obavezno da gledam prvo avatara ili moze da se konta i ovako? a sad kad mi cujem rec prequel odmah pomislim na \"prometheus\" i \"the thing\" i nesto se najezim od potencijalne gluposti...


Ono, veruj mi na ovome, jeste da su dečica glavni junaci ali zaista vredi, i što više razmišljam, mislim da ti je zapravo ipak bitno da prvo pogledaš Airbendera, jednostavno, biće ti mnogo kompletniji užitak, pošto Kora nadograđuje dosta stvari i ima tendenciju da neke stvari pomenute u Airbender-u ne objasni + možda sam se loše izrazio, kad sam rek\'o \"prequel\" mislio sam da to vremenski prethodi dešavanjima u Kori, ali Last Airbender je zapravo nastao prvi i kreirao ceo taj svet sa elementalistima tj. benderima, a Kora se samo dešava u istom svetu 70-tak godina kasnije...

Sad sam se setio još 2 crtane serije koje su malo više za odrasle koje bih hteo da preporučim - The Venture brothers - parodija na Johnny Quest-a i slične avanturističke crtaće sa mnogo referenci na stripske junake i slične geek stvari; i druga stvar - Archer - u osnovi parodija na James Bond-a, Archer je super-špijun koji je totalna šupčina od lika, a radi u tajnoj službi kojom rukovodi njegova keva...
Vi omladinci ignorišite ove 2 serije makar dok ne napunite 17 :wink2:

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #8 poslato: Novembar 04, 2012, 08:35:24:pre podne »
Archer je zaista sjajan, Venture Bros sam krenuo da gledam ali mi nije legao nešto, probaću opet.

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #9 poslato: Novembar 04, 2012, 12:44:41:posle podne »
Da li neko zna odakle da skinem svih 5 sezona serije star wars-clone wars.Ne mora sa titlom.Ajte ljudi nigde da nadjem.:grin2:

Hitno.:cry: :cry: :love:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #10 poslato: Novembar 04, 2012, 04:58:02:posle podne »
Možda nema za skidanje,ali probaj na cartoon network-ovom zvaničnom sajtu.

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2012, 05:42:27:posle podne »
Evo kome treba i ko nije gledo imate ovde ovo je link za 3 sezonu ali imaju sve.
http://kat.ph/star-wars-the-clone-wars-season-3-complete-oar-hdtv-t5347180.html
:grin2: :love:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Hexx

  • Gost
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2012, 06:13:42:posle podne »
Za sve što ti treba kucaš u guglu :)

Konkretno \"Star wars clone wars all seasons torrent\" (bez navodnika) i tražiš link na kat-u (kick-ass torrents) ili pirate bay-u.

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2013, 09:10:43:posle podne »
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: FILMOVI, SERIJE, ANIME
« Odgovor #14 poslato: Septembar 26, 2013, 12:41:26:posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=TMvGaYoE1lA

Mora da se pogledaju ovi crni Srbi u USA :) Ko zna, mozda nam donese PaB chashe :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!