Autor Tema: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar  (Pročitano 3406 puta)

Angeli

  • Gost
moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« poslato: Jun 30, 2011, 12:05:27:pre podne »
hej drugari ;)

evo Srusenog hrama od Shar (Ruined temple of Shar) sa kojim sam ucestvovao na brikenburgu (i bio medju poslednjima, ili barem ispod polovine, ali sta sad da se radi, bila je jaka konkurencija:))

Duboko u zaboravljenim coskovima Underdark-a nalazi sesruseni hram od Shar. Fanatici od Lloth su ga srusili pre mnogo godina, i, kao kaznu, prokopali su zemlju sve do povr{ine i tako izlozili hram sunc.



(note: klikom na sliku videce se vece verzije slika; najbolje je za gledanje uvelicano))

Biljke su nasle svoj put do hrama, i sa stalnim suncem, vegetacija cveta, i nedugo zatim dosle su i zivotinje. Sam hram je prepun tajnih prolaza, prostorija i blaga, i na stalnoj je meti avanturista. Ali svaki avanturista trebalo bi da zna: kada kopas za blagom, uvek imaj pokrivena ledja :)




U centru ulaza u hram nalazi se velika statua od shar, sestre bliznakinje Selune, sa krilima, ogrtacem koji se iza nje vuce po zemlji, isprepletanim prstima i macem u njima

Ruinirani hram od Shar je deo novog Drow grada, Lith My\'athar-a.

Ovde na fotkama mozete videti neke detalje, kao sto su polomljeni prozori, blaga, put napravljen od cheese slopes-a (sa zahvalnoscu za Katie koja me je navukla na takav nacin gradnje:)), grobnica sa kraljem, statua svestenica koje su sluzile Shar i druge sitnice ;)








Vise slika moze da se nadje na brikshelfu ovde

Angeli

  • Gost
Odg: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2011, 07:02:10:posle podne »
pih, niko ga nije primetio, nije ni cudo sto se nije proslavio na takmicenju... :)

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2011, 08:27:38:posle podne »
Ne pričaj svašta stari!

Toliko ima detalja koje treba razgledati da ljudi
jednostavno ne stižu da iskomentarišu !

A moc je sve samo ne NEPRIMETAN!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

gruber

  • Gost
Odg: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #3 poslato: Jul 02, 2011, 11:49:23:pre podne »
fenomenalno! statua je odlicna i jako se dobro uklopila.
jedina stvar koja mi se ne svidja kod tvojih kreaciija su ove trans-neon kakogod se zvale boje. ali to je vec estetska stvar, meni se ne svidja nekom drugom se svidja. meni se iskreno ova kreacija njvise svidja od svih tvojih na forumu.

aca

  • Gost
Odg: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2011, 07:24:13:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=3603
pih, niko ga nije primetio, nije ni cudo sto se nije proslavio na takmicenju... :)


Мени је баш било интересантно!
Али, ако је ишао на такмичење без твоје приче о Шару (о чему ја ништа нисам знао), онда људи вероватно нису разумели архитектуру из које бујају биљке, а домаће животиње шетају по собама :shy:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #5 poslato: Januar 08, 2012, 10:38:40:posle podne »
Meni je ovo originalno.Mnogo mi se svidja pogotovo onaj mis u rupi s zlatnicima i kostur i one zelene boje su dlicne i bas ima puno detalja.Meni je vise nego extra.
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: moje za brikenburg: Ruinirani hram od Shar
« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2012, 07:30:40:pre podne »
Moraću malkice jednom i da kritikujem :wink2:

Prvo, iako je kreacija sjajna, jako su loše fotke. Trebalo je da fotografišeš ispred neke neutralne pozadine (beli zid?) da bi moglo da dođe do izražaja. Kapiram zašto si stavio pravu baštu u pozadinu, ali mislim da samo odvlači pažnju. Cenim da je ovo glavni razlog zašto nije prošlo zapaženije na Brickenburgu.

Drugo, za ovako mali MOC (po tvojim standardima) ima previše detalja, tj. deluje previše busy.

Treće, hram Shar ne bi ni pod razno i ni na koji način bio ovako šaren. Hramovi Shar (boginje tajni, senki, mržnje i gubitka) su crni/sivi sa eventualno ponekim ljubičastim detaljem, sve ostalo bi se smatralo svetogrđem. Ovo više vuče na neki hram Kossutha (boga vatre), recimo.