Autor Tema: I love lego  (Pročitano 3247 puta)

danijel

  • Gost
I love lego
« poslato: Novembar 03, 2011, 07:46:36:posle podne »
Zdravo svima. Imam 9 godina. Obožavam lego kockice i to mi je godinama jedina igračka. Ne znam ni sam koliko sam setova do sada dobio. Omiljeno mi je da ih slažem po svojoj volji. Objašnjavam šta sam složio i predstavim na you tube-u jedan dan.

Angeli

  • Gost
Re: I love lego
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2011, 09:11:49:posle podne »
Eto vidis, imas samo devet godinama, a vec godinama volis lego :) I ja sam isto tako, imao sam neki mali set Duplo kockica, i neku staru kucu od obicnih kockica, i igrao sam se fantasticno sa time a da nisam ni znao da postoje i druge kockice (ili da je Duplo isto lego:))

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: I love lego
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2011, 09:34:46:posle podne »
dobro nam došao...lepo je videti mlađe generacije koje vole LEGO...pogotovo što se u poslednje vreme reklamiraju samo neke nekreativne i velo često agresivne igračke...

Djapeto

  • Gost
Odg: I love lego
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2011, 10:20:25:posle podne »
Добро дошао мали!

Васи ће ово да се свиди јер ћу тебе сад да зовем мали а он је за тебе јако велик :grin2:

Баш ми је драго да си постао део ове екипе! Одмах сам се сетио себе у том узрасту и моје љубави према легу кроз цело детињство до данас!

Кад порастеш и будеш имао девојку и касније жену ценићеш вероватно још више лего и играчке уопште јер ћеш свет моћи да сагледаш понекад из перспективе играчке :laugh: знаћеш по некад како је бити играчка :laugh: шалим се мало, наравно :grin2:
Чућеш овде за чувену Ангелијеву теорију, да лего фанови имају најлепше девојке, Ангели је као прави научник доказао прво на себи  :grin2:  најлепше и најбоље, неке су овде и опасни мокери :grin2:

djomla666

  • Gost
Odg: I love lego
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2011, 11:42:37:posle podne »
Srce moje lepo i prelepo! Ima devet godinica i voli Lego. Ako lepi moj, na pravom si putu. Veliki pozdrav od Djomlice, ako ti nesto ustreba, slobodno pitaj. :smile2:

przulj

  • Gost
Odg: I love lego
« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2011, 09:03:44:pre podne »
Nisi ti mali nego smo mi matori :wink2:
Dobro došao!

aca

  • Gost
Odg: I love lego
« Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2011, 09:14:10:pre podne »
Добро нам дошао, момчино! :smile2:

Честитам ти за сутра половину до пунолетства, да се старац АЦО присети када је имао толико година. :santa:
(Хм, тада је било већ четири године како сам добио последњи Лего комплет.)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: I love lego
« Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2011, 09:32:43:pre podne »
Dobro dosao!Przulj je sve rekao :laugh: Sigurno se mo se lepo slagati!