Autor Tema: Djapetovi MOC-ovi  (Pročitano 32730 puta)

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #180 poslato: Jun 06, 2012, 08:50:13:pre podne »
Добра идеја злоћко :laugh: мораћеш да ми пошаљеш беле барабе :grin2:

То је давно било и мислим да нема тога у мојој родбини више :grin2:

Морам да обиђем кинезе и продавнице где се продају такве џиџа-биџе, надам се да ћу налетети на нешто!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #181 poslato: Jun 06, 2012, 10:47:38:pre podne »
reci cu ja zeni da uzme kad sebi bude trazila djinjduve ;)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #182 poslato: Jul 06, 2012, 09:17:23:pre podne »
Пошто је завршено Brickenburg такмичење, да окачим овде моју креацију, јер по правилима такмичења ништа што се радило и објавило месец дана пре конкурса не сме да се убаци у МОС, пошто сам јa ферплеј ја то никад не бих урадио, нити бих лажирао године или послао сестрића уместо мене :grin2: , нити се сме објаљивати пре доношења резултата, пошто је то све завршено сад могу да окачим слике.

Пошто немам ни један једини city сет нити једну city фигурицу, решио сам да играм мало на креативност, надам се да ће вам се свидети иако нисам баш добро прошао на такмичењу.

Да се захвалим другу Васи који ми је послао сиве тј. камене точкове и кад сам се пожалио да немам те делове он је само питао: Када да шаљем? Послао сутра дан ујутру. Васа институција! На жалост због наших ажурних транспортних фирми нису стигли на време, тако да ћу сликати мало крупније ВС моторчину са правим каменим точковима :grin2:








dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #183 poslato: Jul 06, 2012, 09:34:18:pre podne »
ahaha, ovo je predobro :grin2:
Jedini problem je sto je veza sa transportom zaista jako labava :wink2: tako da verujem da samo zbog toga nisi dobro prosao na takmicenju, svidja mi se izvedba, litica je po meni sjajna i posebno mi se svidjaju oci iz pecine kao fini detalj.
Unapredi moc za neko sledece takmicenje kad tema bude praistorija ili pop kultura :emo:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #184 poslato: Jul 06, 2012, 09:40:29:pre podne »
Po meni su trebali da ti bar utesnu daju !Jedan od boljih radova!

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #185 poslato: Jul 06, 2012, 09:44:31:pre podne »
Точкове сам помену јер ћу сликати возило мало крупније, што нисам могао да ставим у само две слике за такмичење, и поменуо сам јер је онако леп детаљ и што је Васа испао цар и одмах ми помогао, а не што мислим да је то утицало на мој пласман.

Волим Кренеменка и уопште ту BC смешну слику историје, тако да ћу наставити са овом темом, ово ми је жеља од раније да представим сцену на пешачком прелазу са мајмуинским семафором и девојком са палицом место торбицом, и која шета бебу тирекса уместо пса и нарано опасни шмекер на још опснијем мотору :grin2:

Што се тиче Birckenbugra ово је највероватније моје прво и последње такмичење.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #186 poslato: Jul 06, 2012, 09:59:55:pre podne »
Kompletno podrzavam da nastavis da razvijas tematiku ali nemoj da odustajes od takmicenja :wink2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #187 poslato: Jul 06, 2012, 10:08:42:pre podne »
Po meni, na vozilu fali jedan detalj, i bio bi do jaja kad bi se ubacio.. a to je tenda / krov :)

npr. nesto ovako:


cini mi se da ga je Kremenko imao .. :)

moc je extra, inace
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #188 poslato: Jul 06, 2012, 10:11:46:pre podne »
evo slike.



samo Djapeto je pravio motor pa on ni ne mora da ima krov :wink2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #189 poslato: Jul 06, 2012, 10:14:17:pre podne »
@ Belgrade`s finest

Хвала на похвлама! Хтео сам да направим мотор и да не буде копија Кременка, али је фазон Кременко погон на ноге и уопште смешна праистрија.

@ dr.zli

Дефинитно одустајем од Brickenburga, али то не значи да се неће појавити мој брат или сестрић од 11 година :devil2: шта од 11, од 8 година, има да покида такмичење :laugh:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #190 poslato: Jul 06, 2012, 10:33:50:pre podne »
ahahah jel se ovo Kremenku na slici maloletno dete vozi napred? ccc :)

super je moc, primetio sam ga jos onda, kada sam komentarisao, kao sjajnu ideju; sa lego kockicama nije tesko graditi, i, po meni, mnogo je teze smisliti nesto originalno, jos gore duhovito i sl ;)

Po meni, jedan od pet najboljih radova, ali ne znam po kojim osnovama oni ocenjuju. Amateri, trebao si da uzmes neku nagradu, da je iole ozbiljnije opevali bi te zbog kreativnosti - kao najbolji kompliment, mislio sam da je to Saletov (Alexandar.Ru) rad, pa ti vidi :) Zamisli ia kuce nashkrabas neku sliku i ljudi pomisle da je Pikaso ;)

Detalj koji mi se najvise svidja je devojka koja seta t-rexa na uzici ;)

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #191 poslato: Jul 06, 2012, 10:57:50:pre podne »
@ Angeli

Хвала друже! Наравно да је комплимент кад неко помисли да је то Салетом МОС или рецимо твој рад!

Да ме неко не схвати погрешно, Brickenburg-у свака част, обезбедили су одличне награде и позвали нас, а нису морали, браво за Brickenburg, то заиста ценим!

Нећу даље учествовати због тога јер очигледно мој рад и моје поимање доброг МОС-а су доста различити од жирија тог такмичења, што је нормална ствар, јер ово је у домену уметности и ствар је укуса. Направио сам по мојим мерилима добар МОС, уложио доста труда, што бих ја то радио ако остане непримећено, мислим да је бесмислено да даље узимам учешћа.

Нарано да свако ко мислим да може да потрефи укус жирија и да провали шта жири тражи да се пријави и учествује.

Ако ме је неко разочарао то су усчесници одавде, мислим да одређени нису показали ферплеј, а ја не волим да сам у друштву играча који нису ферплеј нигде па ни на такмичењу.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #192 poslato: Jul 06, 2012, 11:09:17:pre podne »
gresis, kao sto vidis po nasim komentarima, nije ostalo neprimeceno ;)

sto se tice takmicenja, svako je dobrodoslo, i mislim da kad su lego kockice u pitanju, ono \"vazno je ucestvovati\" bas dobija na tezini :)

btw, kako moze da ne bude ferplej ako se ne zna koje je cije, plus mislim da samo ziri bir,a njih par, a ne svi koji gledaju? tj, nemam pojma kako bi moglo na bilo koji nacin da se vara?

Papagajche

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #193 poslato: Jul 06, 2012, 12:01:10:posle podne »
Zanimljiv rad.. Samo mislim da bi stena bila mnogo bolja da je brick build.. Mada to je stvar ukusa..ja nešto ne volim te gotove velike elemente..
Očekujemo sada i Kremenkovu kuću..i garažu za motor..  :D

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #194 poslato: Jul 06, 2012, 12:06:45:posle podne »
Meni je najbolji majmunski semafor :)

A i oči iz pećine su super detalj koji uopšte nisam primetio kad sam gledao slike na Brickenburg sajtu.