Autor Tema: HITNO PRODAJEM  (Pročitano 4667 puta)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
HITNO PRODAJEM
« poslato: April 01, 2012, 08:21:57:pre podne »
Zbog skorih visokih troškova, hitno prodajem svoju kompletnu brickset kolekciju. :sad:
Do kolekcije možete doći klikom na planeticu ispod mog avatara.
Prodajem je isključivo u kompletu, bez rasparčavanja.
Početna cena 6000€. Ova cena je niža od sume prosečenih cena svih setova koje imam. :wink2:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2012, 09:43:10:pre podne »
Ako ne uspes da prodas u paketu sve, mozda bih uzimao ovako po nekoliko setova. Bicemo u kontaktu svakako, i bas mi je krivo sto prodajes :(
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

daulex

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2012, 10:04:21:pre podne »
Zdravo

Prvo da kazem da mi je veoma zao sto rasprodajes celu lego kolekciju, to mora da je bila teska odluka...
Ako budes razdvajajo, ja sam zainteresovan da kupim dobar deo adventures kolekcije ili cak celu ako to bude pogodnija opcija.

mickotemplar

  • Gost
Odg: Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2012, 11:09:46:pre podne »
Ako ova prodaja cele kolekcije ima veze sa ovim danasnjim specijalnim datumom onda ja kupujem sve!?:wink2: :laugh: :laugh: :laugh:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2012, 11:21:06:pre podne »
WTF.Jel ti zezas sto je prvi aprili ili stvarno prodajes.Ako je stvarno onda mi je mnogo zao.:sad:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2012, 11:58:05:pre podne »
Steta...zaista...mada se ipak nadam da je neka prvoaprilska sala...

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #6 poslato: April 01, 2012, 12:36:40:posle podne »
Znaci ipak si morao da je okacis na prodaju...pih...ako je za utehu i pomoc rado cu udomiti sve sto ima veze sa vozovima

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2012, 12:44:09:posle podne »
Jbm krizu.Sve sto je lepo ,uvek mora da se ugasi zbog novca.Steta. :sad: Nadam se da nije bas tako ozbiljno.Zao mi je.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #8 poslato: April 01, 2012, 02:35:33:posle podne »
mozda je prvoaprilska sala, mozda i nije, (kako bih znao:)

ako nije, a ne uspes da prodas sve odjednom, a nekad si kupovao kockice na komad, to je ono sto mene zanima, kao i minifigurine

...ako je neka uteha, hteo sam prosle jeseni da upisem doktorske studije, i falilo mi je 1000 e - i prodavao sam celu moju kolekciju kockica za 1000 e, sa sve minifigurinama i njihovim stvarima - medjutim, niko nije bio zainteresovan (svi su bili, ali niko nije imao pare), i onda mi je vremenom uletelo par inekcija sa novcem, i isplivao sam

Racionalizovao sam da svaku kockicu koju trenutno imam mogu i sutra da kupim na bricklinku, bukvalno, ma kako retka ili korisna bila. Danas nemam para, ali sam racunao da cu za godinu dana ili vise uspeti da zaradim dovoljno da kupim.

Sa gledista danas, bas bi mi bilo zao da sam sve prodao, toliko zadovoljstva mi pruza gradjenje zamkova... Verujem da si procenio sve opcije za dolazak do para sem prodaje, kao sto su pozajmcia od roditelja-prijatelja, kratkorocni i/ili dugorocni krediti, lizing, ako su pare za nesto od stvari koje mogu na lizing, honorarni rad npr u agencijama za istrazivanje trzista, gde uzimas +- 3 e po jednoj anketi, znam da sam za desetak dana odradio stotinjak, pre par leta kada mi je trebala kinta (imas firmu Synovate na zelenom vencu, uvek im trebaju madi ljudi za to i isplacuju redovno); studenske zadruge imaju dosta posla, kao i bazen na putu izmedju bg-a i ns-a, u Surduku, uvek mozes pitati za neki part time posao, agencije za konsalting i marketing uvek traze freelance prevodioce... eto, to je ovako sto mi je prvo palo na pamet, ali verujem da si vec razmislio o tome, pa ako sve ostane kako si zamislio, a ne prodas celu kolekciju, sve one delove sto nisu deo setova su mi zanimljivi, kao i minifigurine

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #9 poslato: April 01, 2012, 04:03:36:posle podne »
Iskreno se nadam da ke u pitanju prvoaprislka sala, inace :sad: :sad: :sad:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #10 poslato: April 01, 2012, 05:42:33:posle podne »
Ma 1000000000% prvoaprilska sala mislim da nije bas nesto toliko strasno da mora cela kolekcija da se rasproda.
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Jony_Prah

  • Gost
Re: Odg: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #11 poslato: April 01, 2012, 06:37:52:posle podne »
Šmrc... :sad:

Potajno se nadam da je ovo prvoaprilska šala... :sad:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #12 poslato: April 01, 2012, 06:41:24:posle podne »
presedan! :amazed:
ovakvi tuzni dogadjaji (mada ni ja nisam siguran da li je ovo jedan od njih, vidececmo) su zapravo poziv na odgovornu mobilizaciju clanova napr. foruma da se organizuje draft sto smatram efikasnim nacinom dolaska do setova, u stvari pre do pojedniacnih kockica. dakle skupe se zainteresovani, suma se podeli na broj ucesnika i onda kruzni sistem biranja dok se gomila ne razgrabi. to resheva problem kako naci 6000e i sta sa tolkim kockicama posle...

srecno...
(i razmisli josh malo :))
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #13 poslato: April 01, 2012, 07:17:35:posle podne »
@yanakin Slazem se mada ipak ocekujem neki odgovor od dugme-ta samo da nam potvrdi da li je zaista tako tj. da li zaista prodaje celu kolekciju ili je u pitanju sala...Iskreno se nadam da je sala...:cry:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: HITNO PRODAJEM
« Odgovor #14 poslato: April 01, 2012, 08:56:09:posle podne »
u pitanju je prvoaprislka šala, koja je izgleda uspela, pošto se dosta ljudi oglasilo preko foruma, a neki su me kontaktirali i na druge načine... :grin2:

srećom, još ne moram da se rastanem od svojih dragih kockica... :smile2: