Autor Tema: 6718 - Raindance Ridge  (Pročitano 4439 puta)

Gambit

  • Gost
6718 - Raindance Ridge
« poslato: Februar 12, 2011, 12:56:19:posle podne »
Set je kupljen davne 1998 godine u Zemunu, preko puta robne kuce, gde se neakd nalazila LEGO prodavnica.
Sastoji se od 74 dela, takodje ima 2 minifiga i 4 zivotinje: konja(mustanga, koji je sjajno odradjen), papagaja, i 2 zmije.
Set nije tesko sloziti, ali je dosta igriv, bar je to moje misljenje.. kao klinac cesto sam se igrao uporedno sa 2 seta, ovim i sa 6706, pa su tako vojnici iz 6706 redovno napadali Indijance.. Uopsteno moj stav je da za lego nije bitno koliko ga je, najbitnija je masta, a toga sam imao i imam na pretek..

Za pocetak slika prednje strane kutije


Minifigovi


Moje misljenje je da su minifigovi sjajni! Uradjeni sa mnogo detalja, pre svega na licu (imaju nacrtan cak i nos!), potom i na odeci. Zaista jako originalno uradjeni i mislim da vade ocenu ovom setu. Takodje uz minifigove ide zaista dosta oruzja.

Mustang


Mislim da su se konji ove boje prvi put pojavili u westernu, i zaista su sjajni. uradjen je sa mnogo detalja, i odaje utisak koji su zaista Indijanci imali o konjima.

Ratnik - ja sam ih ubacio u pleme Komanci po svom izboru :grin2:



Vrac i ratnik skupa pred totemom



Nekoliko slika kompletnog seta







Moji utisci:

Pre svega, minifigovi razbijaju, mustang takodje doprinosi celokupnom utisku, uz to oruzje kojeg ima dosta (tomahavk, koplje, luk i strele, stit-takodje izvanredno oslikan) dodaje jedan jak zacin. Ima dosta stvari koje se mogu iskoristi za mocovanje kao npr onaj veliki suplji panj, potom merdevine, itd itd..
Plus ovom setu su i zivotinje kojih ima cak 4..
Moja ocena: 3,5 od 5..

przulj

  • Gost
Odg: 6718 - Raindance Ridge
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2011, 01:29:28:posle podne »
Indijanci i mustang su stvarno strava urađeni :amazed: Set je u super stanju, s obzirom da je kupljen prije 23 godine.
Dobar review, pohvale za inicijativu, u poslednje vrijeme smo se nešto ulijenili po tom pitanju :shy:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: 6718 - Raindance Ridge
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2011, 07:33:23:posle podne »
indijance kao temu nikad nisam voleo, ne znam tačno zašto...možda zbog onih platnenih vigvama...

kod indijanaca su mi uvek bili super konji, koji se kao takvi nigde nisu više pojavljivali i naravno šuplji panjevi...

fina recenzija, samo tako nastavi...

Gambit

  • Gost
Odg: 6718 - Raindance Ridge
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2011, 09:05:11:posle podne »
przulj, dugme, hvala :wink2:

Ja sam inace fan westerna, ali sam odabrao ove Indijance jer do sada niko nije radio neku njihovu recenziju :indian:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: 6718 - Raindance Ridge
« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2011, 01:46:33:posle podne »
Citat: \"dugme\" post=1551
indijance kao temu nikad nisam voleo, ne znam tačno zašto...možda zbog onih platnenih vigvama...


platneni vigvami se meni bas najvise svidjaju..
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!