Autor Tema: 9491 Geonisian Cannon  (Pročitano 1346 puta)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
9491 Geonisian Cannon
« poslato: Januar 06, 2013, 09:03:25:posle podne »
Predstavljam vam jos jedan SW set koji je od skoro u mojoj kolekciji.
Geonisian Cannon set koji obradjuje tematiku animirane SW Clone Wars serije tako da ce verovatno biti poznatiji mladjim SW fanovima

Set sadrzi 132 dela i 4 mini figure:  Geonisan Warrior, Geonisian Zombie, Clone Commander Gree i Barriss Offee

Set dolazi u ovakvom pakovanju...



Zadnja strana



Sadrzaj kutije



Sadrzaj prve kesice



Krilca



Sadrzaj male kesice



Figurice



Naravno spoj Lega i SW daje zaista zanimljive rezultate uvek kada su minifigure u pitanju :smile2:  Zamerke samo za kratku varijantu plasta koji nosi Barriss Offee (da li je takav u seriji ili je L malo stedeo na materijalu ne znam) i krilca koja iako deluju kao zanimljiv detalj uradjena su od elasticne tanke plastike za koju sam siguran da ce vremenom postati kruta i krta tako da ih treba pazljivo cuvati od ostecenja.

Gradnja topa (prva kesica)













Rezervni delovi iz prve kesice



Sadrzaj druge kesice





Gradnja drugog dela topa...





















I za kraj rezervni delovi druge kesice...




Moji utisci o setu sasvim korektno uradjen moram priznati...iako imam predrasude prema SW setovima koji ne obradjuju teme iz originalne hexalogije (ili kako se vec kaze)...Cannon je zanimljivo uradjen sa par interesantnih detalja - male raketice u donjem delu koje mogu da se izbacuju, pokretna baza itd. Igrivost po mom misljenju u mnogome zavisi od toga da li imate jos neke setove vezane za borbu sa Geonizijcima koji bi malo upotpunili pricu...ovako sam za sebe i nije neki od igrivijih setova (mada je to subjektivno)... Mislim da set ne opravdava cenu koju ima, a s obzirom da istu cenu ima i set Ewok Attack ciju sam recenziju vec radio mislim da pruza mnogo manje zabave od pomenutog....U svakom slucaju jos jedan valuable asset mojoj SW armiji

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2013, 09:11:44:posle podne »
cool recenzija
Glavna fora su ovi genociani.Oni povecavaju cenu.Set je bas napravljen za hardcore clone wars fanove.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2013, 09:32:27:posle podne »
Upravo tako :smile2:  xaxaxa mada je meni najbolja figura Clone Trooper :D

Ђапето

  • Gost
Odg: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2013, 09:36:01:posle podne »
Овај сет ако изузмемо муволике изванземљаке је за castle креације 100% применљив, по мом скромном мишљењу.

Прво капуљача и плашт плави за ратнике а друго сиви делови корисни, и најјачи адут огроман количина разних делова у две нијансе браон боје за разна возила, дрвеће и неке дрвене грађевине средњовековне или бајковите.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2013, 12:02:29:pre podne »
Da ima solidan broj iskoristivih kockica :smile2:

Stratos

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 71
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2014, 08:12:33:posle podne »
Po mom sećanju Bariss Offie u Clone Wars zaista ima kraći ogrtač, a to srećom malo pikazuje da Lego se stvarno potrudio sa detaljima. Super recenzija, pokazujes sve detalje, sto je vazno. Mislim da ću ga kupiti jer sam ga video u nekoj prodavnici.
Unity, Duty and Destiny!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 9491 Geonisian Cannon
« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2014, 10:21:28:posle podne »
Po mom sećanju Bariss Offie u Clone Wars zaista ima kraći ogrtač, a to srećom malo pikazuje da Lego se stvarno potrudio sa detaljima. Super recenzija, pokazujes sve detalje, sto je vazno. Mislim da ću ga kupiti jer sam ga video u nekoj prodavnici.

najbolja prodavnica ikada

www.kocka.rs
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”