Autor Tema: 7952 - Kingdoms Advent Calendar  (Pročitano 7921 puta)

Sax17

  • Gost
7952 - Kingdoms Advent Calendar
« poslato: Januar 13, 2011, 01:35:23:posle podne »
Kao sto sam napisao na forumu, kupio sam ovaj set, pa sam htio i da vam ga predstavim kroz par sličica... Nadam se da ce prikaz biti ok, i da cete moci sami da ocijenite sadrzaj seta. Inace, ovo je moj prvi review :wacky:

P.S. Kupio sam nekoliko setova juče, ali sam ovaj nesto najsladje \"slozio\", valjda zato sto sam ga toliko zelio, jer se ima slabo gdje kupiti kod nas :smile2:

Kutija za set je ujedno i upustvo za slaganje figurica, lako se da skontati kako sta treba da izgleda i bez upustva...

Serija: Kingdoms
Broj (oznaka): 7952
Naziv: Advent Calendar
Cijena (u Sarajevu): 44 km/22.5 eur



IZGLED KUTIJE




Prednja:





Zadnja:





Unutrašnjost (prikaz zbog \"upustva\"):





E sad, fazon sa upustvom, kutija se sa prednje strane otvara i to izgleda ovako:





Pod brojevima se nalazi upustvo, kada se svaki broj otvori dobije se upustvo za sklapanje figurica. Slike za to:








SADRŽAJ KUTIJE




Sve figurice u plasticnoj kutiji, da je tako nazovem:





Sve figurice izvadjene iz kutije:





Sve figurice sklopljene (sa rezervnim dijelovima):





Nekoliko slika iz bliza:














Pošto je ovo moj prvi review, i pošto imam tek nekoliko setova, mislim da nisam kompetentan da dajem neko posebno mišljenje o setu. Ja sam naravno zadovoljan, a vi izvucite zakljucak iz slika :wink2:

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2011, 02:03:46:posle podne »
lepo si to uradio.
oružja koliko hoćeš, ali mi se sviđa što i čarobnjak ima čak 3 magije da baci! nisam ranije provalio da u ovom Adventu ima 2 žene.

Hvala na prikazu

p.s: možda su slike prevelike, ali to će se već Dugmence žaliti (ima spor net :))

Sax17

  • Gost
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2011, 02:33:30:posle podne »
Citat: \"Sektaash\" post=970
lepo si to uradio.
oružja koliko hoćeš, ali mi se sviđa što i čarobnjak ima čak 3 magije da baci! nisam ranije provalio da u ovom Adventu ima 2 žene.

Hvala na prikazu

p.s: možda su slike prevelike, ali to će se već Dugmence žaliti (ima spor net :))


Hvala :wacky: Meni se svidja posebno zbog oruzja, bas ima koliko hoces he he...

Molim :smile2: Ja cu se potruditi da prikazujem i dalje kad budem nabavljao nove setove, a koji ovdje nisu prikazani, juče smo uzeli i sestri kucicu Creator 6754, ali se nije moglo docekati da se uslika sve fino, nego je odmah razbucala, bukvalno, sve kese i dala se u cetvorocasovnu avanturu, danas vec skalapa drugu, zao mi je sto i taj set nisam prikazao, ali ako se ko odluci da ga kupi, stvarno nece zazaliti :smile2:

Stavio sam 800x600, uploadovao preko imageShack sajta, bojao sam se da ne budu premale, ako stavim manju rezoluciju...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2011, 07:58:18:posle podne »
Citat: \"Sektaash\" post=970
lepo si to uradio.

p.s: možda su slike prevelike, ali to će se već Dugmence žaliti (ima spor net :))


neću se žaliti, pošto posedujem ovaj set i sve sam uživo video... :tongue2:

@Sax17: samo nastavi da praviš recenzije setova...slobodno možeš i onih koji su već predstavljeni...
i svako mišljenje je podjednako bitno...bez obzira na broj kockica koje osoba poseduje...

Sax17

  • Gost
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2011, 08:31:00:posle podne »
Citat: \"dugme\" post=999
Citat: \"Sektaash\" post=970
lepo si to uradio.

p.s: možda su slike prevelike, ali to će se već Dugmence žaliti (ima spor net :))


neću se žaliti, pošto posedujem ovaj set i sve sam uživo video... :tongue2:

@Sax17: samo nastavi da praviš recenzije setova...slobodno možeš i onih koji su već predstavljeni...
i svako mišljenje je podjednako bitno...bez obzira na broj kockica koje osoba poseduje...


Vazi :wink2: Slazem se, i razumijem sta hocete reci, ali ipak mislim da npr. Vi kao dugogodišnji sakupljač kockica mozete bolje da prosudite o setu, nego ja, jer nikad nisam imao uvid u ranije stanje setova, sem na slikama. :cool2:

Ipak je ovo moja prva recenzija, pa sam i iz tog razloga mišljenje zadržao za sebe, svaka sledeca mislim da bi trebala biti bolja...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2011, 08:52:53:posle podne »
stvarno nema potrebe da mi persiraš, niti bilo kome na forumu, ipak smo svi mi ovde na ti...

samo da znaš, jednog (koga nećemo sada imenovati) su hteli da izbace iz kluba Skockani, jer je persirao starijima od sebe...:laugh: :laugh: :laugh: (i u klubu smo svi jednaki)

Sax17

  • Gost
Odg: 7952 - Kingdoms Advent Calendar
« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2011, 10:57:17:posle podne »
Citat: \"dugme\" post=1003
stvarno nema potrebe da mi persiraš, niti bilo kome na forumu, ipak smo svi mi ovde na ti...

samo da znaš, jednog (koga nećemo sada imenovati) su hteli da izbace iz kluba Skockani, jer je persirao starijima od sebe...:laugh: :laugh: :laugh: (i u klubu smo svi jednaki)


He he he, vazi :wacky: