Autor Tema: Djapetovi MOC-ovi  (Pročitano 32085 puta)

Ђапето

  • Gost
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #285 poslato: Februar 21, 2013, 01:19:09:posle podne »
WIP Sea Wolves

Прво да се захвалим Салету, Др. Злоћку и Емералду на помоћи око набавке делова. Посебно Салету и Злоћку што већ који пут не плаћам поштарину, често се пута деси да не платим ни делове, стварно нема смисла :grin2:

Они спадају у групу људи због кога ми је част да будем у клубу и због кога могу да напредујем у овом хобију у клубу, и што је најважније све раде без напада алтруизма и хвалисања!

Остају још тешки преговори са Профом :grin2: професором за уради сам у овом хобију! Још једро, па ћу све лепо да сликам, има финих детаља, можда и раније сад немам времена.

Дефинитивно биће завршен у потпуности и спреман да заплови на следећој изложби Скоцканих :grin2:










milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #286 poslato: Februar 21, 2013, 02:55:51:posle podne »
Zaista fantasticna kreacija :grin2: :love: Svaka cast...naravno i svima koji su ti pomogli oko nabavke delova...

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #287 poslato: Februar 21, 2013, 03:25:35:posle podne »
Pridruzujem se Milosu.Stvarno super sto pomazu,a i brod je super.Sastavicu ja neku zmiju ima da ti rasturi taj brod da se neces secati kako da ga sastavis.:devil2: :wacky:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #288 poslato: Februar 21, 2013, 04:12:11:posle podne »
Jedna sugestija za brod...ako uspes na nabavis naravno...mogao bi sa svake strane da postavis po par stitova sa grbom vuka...kao kod vikinskih brodova...

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #289 poslato: Februar 21, 2013, 04:18:30:posle podne »
Citat: \"milosh23\" post=21109
Jedna sugestija za brod...ako uspes na nabavis naravno...mogao bi sa svake strane da postavis po par stitova sa grbom vuka...kao kod vikinskih brodova...


Je li Miloše, nešto kao moj predlog na 26.srani ove teme:


milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #290 poslato: Februar 21, 2013, 04:20:07:posle podne »
Yup just like that :grin2:

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #291 poslato: Februar 21, 2013, 05:01:29:posle podne »
ajajaj! kako je dobro, štaviše odlično!
samo im treba odraditi i jednu prateću scenu.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #292 poslato: Februar 21, 2013, 06:01:27:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=21103
Pridruzujem se Milosu.Stvarno super sto pomazu,a i brod je super.Sastavicu ja neku zmiju ima da ti rasturi taj brod da se neces secati kako da ga sastavis.:devil2: :wacky:


Da SCENA SA ZMIJOM...odlicna ideja :) pa da stavite u dzep onaj Vikinski set sa zmijom.... sudeci po TechicKing-ovim dosadasnjim kreacijama ocekujem da ce zmija da izuva :karate:

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #293 poslato: Februar 21, 2013, 06:47:55:posle podne »
Zaista je fantazija!

Dodaj i par konopaca za taj jarbol, slobodno išaraj jedro i ko nađe zamerku za moc,
taj žmuri!  :laugh:
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #294 poslato: Februar 21, 2013, 07:11:46:posle podne »
Citat: \"milosh23\" post=21115
Citat: \"TechnicKing\" post=21103
Pridruzujem se Milosu.Stvarno super sto pomazu,a i brod je super.Sastavicu ja neku zmiju ima da ti rasturi taj brod da se neces secati kako da ga sastavis.:devil2: :wacky:


Da SCENA SA ZMIJOM...odlicna ideja :) pa da stavite u dzep onaj Vikinski set sa zmijom.... sudeci po TechicKing-ovim dosadasnjim kreacijama ocekujem da ce zmija da izuva :karate:


Pravicu zmiju i videcu da bude crno-narandzaste boje jer me zelena smorila,naravno ako nabavim kocki a i sale ima crnu pa moze da pozajmim,otkupim ili kupim.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Ђапето

  • Gost
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #295 poslato: Februar 21, 2013, 08:01:25:posle podne »
Хвала другари на похвалама!

Драго ми је да вам се свиђа!

Хвала и на саветима и идејама за унапређење креације! Додаћу конопце, одлична идеја да се једро ишара, да буде што старинјскије могуће и са траговима безрброј борби али то је већ надлежност Професора :grin2: Штитови су одлична идеја, видећемо, овај концепт би морао да се занчајно промени да би се уклопила, тако да ако их буде одлична идеја да се мало експериментише, или још боље још један бродић опаких Морских Вукова :grin2: Мада боље би било да прво дође неки брод од неких лего фракција да се направи поморска битка, имам Sea Serpent од Black Monarch-а који је бомбоница али је малецки наспрам овог брода.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #296 poslato: Februar 21, 2013, 08:08:26:posle podne »
I na kraju da sve gori! :wacky: i figure skacu kroz plamene obruc... malo sam se zaneo.
Ma sjajno je! Konopci, prastaro jedro pa da vidimo te vukove :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #297 poslato: Februar 22, 2013, 02:34:14:pre podne »
super ;)
Posebno mi se svidja linija broda, i nemam pojma zasto, ali mi je sjajan onaj starac sa psom, podsetilo me je na scenu iz filma XIII ratnik ;)
A linija broda, posebno onaj deo sa widgevima kako su se dobro uklopili sa onim snot tajlovima (ako ovo procita neko ko nije u toku sa lego kockicama online, smorice se bas :)
I vucija galva, kao da su je dizajnirali za ovo ;)

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #298 poslato: Februar 22, 2013, 08:45:30:pre podne »
Super je ispao, svaka cast. A vuk na pramcu je pun pogodak.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #299 poslato: Februar 22, 2013, 12:20:18:posle podne »
Odlican, svidja mi se!

Ja bih ti sam preporucio da licno dizajniras izgled jedra ( u vektorima) umesto sto si stavio neko levo platno bele boje, a ja cu ti potpuno besplatno odraditi stampu na materijalu koji je vrlo slican originalnim lego jedrima, i ne dolazi do pravljenja \"resica\" usled koriscenja i habanja... Takodje ne dolazi do gubljenja boje nit\' pojave bledila usled pranja..Mislim da bi ovo bilo pun pogodak.. mozda bi mogao logo od Vukova da stavis na jedra, ili neke pruge ako nemas ideju za dizajn
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!