Autor Tema: Collectable minifigures  (Pročitano 62918 puta)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #45 poslato: Avgust 04, 2011, 03:13:39:posle podne »
Ne znam da li je jos neko primetio ,ali ova kapa mesara bi bila savrsena partizanska kapa kad bi bila u zelenoj boji :laugh:

Angeli

  • Gost
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #46 poslato: Avgust 05, 2011, 08:50:25:pre podne »

Edit:
jos jedna fotka:

Angeli

  • Gost
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #47 poslato: Avgust 07, 2011, 11:33:40:posle podne »
ne pitajte me odakle vadim ovo :)
ovako sam dosao do fotki: \"[新品情報] Minotaur - 至於你信不信,反正我信了\"
:)))





Angeli

  • Gost
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #48 poslato: Septembar 09, 2011, 11:03:48:posle podne »
kao sto sam obecao(zahvaljujuci Bogdanu:): hipopotamus ima seriju 5

sutra u toku dana razvrstacemo po vrstama, tako da kad odete do chiche (od sutra npr posle 14h) trazite tacno sta vam treba ;) par gladijatora i zlih patuljaka ostavicemo iza kase, pa ako ne nadjete u kutiji pozovite se na \"Angeli\" i trazite \"iza kase\" :)

a kad vec trazim, ako neko hoce bas nesto posebno, neka mi napise ovde, pa ako vidim super, ili jos bolje, dobacite mi sms sa zeljama, pa cu odvojiti par obicnih kesa i na njima napisati \"Alexandar.Ru\" ili \"Acidum\" pa ce vas cekati iza kase, sa zeljama ;)

disklejmer: imajte na umu da cemo Bogdan i ja da preturamo po kesicama uz pivo, a da ce vas cekati neotvorene, tako da pre kupovine prepipajte za svaki slucaj :)))

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #49 poslato: Septembar 09, 2011, 11:21:01:posle podne »
savršen plan, nema šta! svaka čast na cimanju i organizaciji.

Citat: \"Angeli\" post=4453
disklejmer: imajte na umu da cemo Bogdan i ja da preturamo po kesicama uz pivo, a da ce vas cekati neotvorene, tako da pre kupovine prepipajte za svaki slucaj :)))

da, da... za svaku kesicu koju kupimo kao neku figuru, a nije ta koja je trebala da bude dođeš nam po pivo (otvaramo kesice na licu mesta uz prisustvo zvaničnika Hippo-a). tako da vodite računa koliko pijete, a koliko ćete da častite.
:beaten:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #50 poslato: Septembar 10, 2011, 05:23:37:pre podne »
a posto je inace 1 kesica?
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #51 poslato: Septembar 10, 2011, 11:33:50:posle podne »
320 din
mada, sve smo obrstili, i nije ostao nijedan gladijator i patuljak
dobio na poklon (malo sam ih apgrejdovao:)):

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #52 poslato: Septembar 11, 2011, 10:21:29:pre podne »
320 je ipak vise nego kod Magnusa, gde su recimo 1.84 svaka ako se uzme u paketu. hvala za info
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 15, 2011, 02:57:13:posle podne »
BOGDAN je ponovo uradio! ne znam kako mu uspeva, ali, nabavio je slike minifigova iz serije 6, serije 7 i serije 8! Ave Bogdanist! :) Svaka cast :) (a to ima i smisla,sobzirom da je jedna od figura rimljanin:)

u svakom slucaju, sobzirom da Lego sigurno ne bi odobrilo kacenje ovih fotki, klikni te ga  da podeli sa vama :)

--
moram priznati da sa robotom nisam previse odusevljen, ali rimljanin ima novi sti, sto je veliki plus :) I naravno, duh izlazi iz lampe, drugacije bi bilo bas glupo :)

inace, serija 6 je sjajna.
serija sedam je sjajnija
serija osam je najsjajnija :)
odlepicete na toritona :) ne mogu da verujem da su ubacili rep od nove sirene u minifig seriju :)
i kao da su seriju sedam dizajnirali za mene: space marine oklop ce biti idealan za castle, actechka kaciga bice mi verovatno najmiliji item od cele serije, a Valkyrie ratnica ce se IDEALNBO pridruziti sestrama od macha :) i gvozdenim damama ;) i ko zna sta cemo jos napraviti od mocova do onda ;) novi grad, nova druzina :)

Ipak, serija osam i krila...

elem, jedino sto bih prigovorio je sto su mogli umesto tarzana i Chite da stave Dzejn i chitu

inace, jos jedna stvar: ko je igrao Baldur\'s gate zna ko je Edvin :) e pa kada bih ga pravio od kockica imao bi crvenu kapuljacu. Sada NAPOKON, imamo i to, sobzirom da dobijamo crvenkapu

telo od mlade je fantasticno, a mladozenja... hehehe :) je onaj minotaur :)

svidja mi se sto imaju tri nova tipa macha, jedna nova sekira, dva nova oklopa. i ono cega mozda ljudi nisu svesni to je da e rogovi na minotauru da budu pod uglom od 90 stepeni (kao kod krava), a ti rogovi su ranije bili bas skupi, a sada ce biti dzabdzabe :)

ja sam i dalje toliko odusevljen da sam se raspisao, ali njihove ideje: kip slobode, uplaseno dete koje je sanjalo nocnu moru (!?) - nema sta drugo da bude minifig u pidzami, sa plisanim medom i nakostresenom kosom :) hipik (ahahah ali pravi, dete cveca:), i navala skotova, jedan se borio sa Hrabrim Srcem, drugi ga je pratio na gajbama:)

...i andjeli :)

i malo da zasladimo  na kraju, nema pechat:

Js jednom, sve zasluge Bogdanu, i cudjenje gde je ovo uspeo da iskopa :)

Edit:
link ka slikama
link ka slikama
link ka slikama

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 15, 2011, 03:44:09:posle podne »
Covece!Do sade me nisu uopste privlacili minifigovi ,ali serija 6 i 7 su musthave za mene!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 16, 2011, 08:06:55:posle podne »

klasik spejs logo :)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 20, 2011, 08:22:05:posle podne »
fotke bas bas velike rezolucije (za detalje:))
oficijelno:

isto oficijelna:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:34:28:posle podne »
moguce, u buducnosti, bas se mnogo pricha o tome:
(obratite paznju na oklope, kacige i oruzja)



heltsream

  • Gost
Re: Odg: Collectable minifigures
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 25, 2011, 06:55:47:posle podne »
ima bas super minifigova ovde

RedWing

  • Gost
Re: Collectable minifigures
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:54:20:posle podne »
Uf, ovaj Rimski legionar bi mi bas trebao... Sta vise i nekoliko njih po mogucstvu :wacky: Gde ima kod nas da se kupe ti minifigovi? Ja nisam bas nesto u toku sa tim...