Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Sopstvene kreacije / Odg: Zidane`s creations
« Poslednja poruka mountainboarding serbia poslato juče u 08:42:35 posle podne »
sirena na pramcu :D
Extra je... daj još slika
2
« Poslednja poruka zidane poslato juče u 02:20:09 posle podne »
I jos jedna novija kreacija...

3
« Poslednja poruka zidane poslato juče u 02:19:20 posle podne »
Brod je skoro zavrsen, fale jos neki detalji.

4
tuđe kreacije / Odg: NET MOC
« Poslednja poruka mountainboarding serbia poslato Septembar 21, 2018, 04:04:41:posle podne »
ovo je MOC? Nije zvaničan set? Au jbt
5
LEGO generalna diskusija / Odg: R.I.P. LDD
« Poslednja poruka Dardanel poslato Septembar 19, 2018, 01:40:08:posle podne »
Stud.io ima i to : ) A sto se tice resenja za LDD, blueprint sasvim lepo resava posao : )
6
« Poslednja poruka bnesty poslato Septembar 19, 2018, 01:14:19:posle podne »
Meni je LDD generalno bio ok. Medjutim ono sto nisam mogao da kontrolisem je redosled koraka u gradnji.

Cak i kad sam redjao kockice po nekom redosledu koji bih voleo da mi izbaci u generisanom uputstvu, on je to radio po nekoj svojoj "logici".  Pa se dešavalo da npr u prvih nekoliko kraka prikaze gradnju osnove neke kuce a onda odjednom sledece su prozori ili deo krova. Ajd sto visi u vazduhu, nego ne mozes ispratiti lako kad krenes da gradis po takvom uputstvu  :laugh:

Pokusavao sam provalim kako da uticem na to, da promenim redosled koraka ali nisam uspevao  :sad:
7
« Poslednja poruka Dardanel poslato Septembar 19, 2018, 09:02:14:pre podne »
Ja jesam i imam samo reci hvale! U odnosu na LDD, ima mnogo cistiji interfejs i gomilu nekih feature-a koji olaksavaju zivot. Jedina zamerka koju imam je da su mu performanse losije nego LDD, pogotovo kada se pomera puno delova istovtemeno.
8
« Poslednja poruka bnesty poslato Septembar 19, 2018, 08:39:50:pre podne »
Da ne otvaram novu temu.

Vidim da bricklink, za potrebe AFOL nadmetanja  trazi radove u STUDIO 2.0 programu.
]
Jel neko radio sa njim, kakva su iskustva u odnosu na LDD, i neke druge programe

https://studio.bricklink.com/v2/build/studio.page
9
tuđe kreacije / Odg: NET MOC
« Poslednja poruka bnesty poslato Septembar 19, 2018, 08:26:30:pre podne »
Juce negde na netu videh. Sta reci nego    ^-^ vau. Prednji deo vrhunski uradjen. Nadam se da je uspeo kako tako da postigne stabilnost kockica u  nosu. A i da nije remek delo. Kod SantaFe lokomotive od pre 15 godina smetalo mi je sto nisu uspeli da postignu realnije obline na prednjem delu.
10
LEGO Setovi / Odg: Lego Creator 2013 - 2018
« Poslednja poruka bnesty poslato Septembar 19, 2018, 08:19:16:pre podne »
Juce sam gledao detaljan review na JangBricksu . Jos uvek pokusavam da prezalim sto vozilo skoro pola viri van garaze. Ako to uspem, uzimam 
Stranice: [1] 2 3 4 5 ... 10